PCOS, HASHIMOTO (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


rosse -> PCOS, HASHIMOTO (6.10.2015 19:42:57)

Živjo,

ali še kateri niha vrednost TSH in ima previsoko teža. Stara sem 40 let, imam dva zamrznjenčka pa jih ne morem in ne morem it iskat.
Ali ima še katera take težave?




PupaOdA -> RE: PCOS, HASHIMOTO (6.10.2015 20:38:22)

Živijo rosse ravno danes sem bila pri tirologu, ker smo prejšnji mesec zagledali najini prvi [sm=modricrtici.gif]. No prej pa več kot leto dni nič, saj mi je Tsh non stop nihal. V juliju mi je padel na 2,50 in v septembru sem imela 0.021, torej sem zanosila tam nekje med temi vrednostmi. Mi je pa potrdil tirolog, da na klinikah za plodnost gledajo da je Tsh vedno okrog 1, drugače ne ne gredo v postopek.

Kar se pa teže tiče, sem pred 6 leti shujšala za 15 kg, pred 4 leti dobila diagnozo hashimoto in se za vseh 15kg spet zredila, sedaj se je pa ne morem znebiti, noče it dol na noben način...




rosse -> RE: PCOS, HASHIMOTO (7.10.2015 1:27:20)

Čestitam za plusek;) Sama imam pa vrednost TSH en mesec 0,002, naslednji mesec pa 6 ali pa 10. Pa mi spreminjajo dozo .. Kile gredo gor, lasje izpadajo, pozabljam, sem razdražljiva, utrujena, depresivna.




PupaOdA -> RE: PCOS, HASHIMOTO (7.10.2015 5:22:15)

Joj to je pa hudo nihanje [sm=zmeden.gif] Pa vedo od česa oziroma zakaj tako niha? A je zaradi dodajanja drugih hormonov? Upam da imaš dobrega tirologa, ki te posluša..




rosse -> RE: PCOS, HASHIMOTO (7.10.2015 16:46:00)

Ja, Pupa, privat hodim k tirologu. Ne vedo, kaj bi z mano. Mal eksperimentiramo....




PupaOdA -> RE: PCOS, HASHIMOTO (8.10.2015 22:05:56)

Ojoj, to pa ni fajn. Lahko ti pa priporočil fb skupino, se imenuje Hormonček. Na njihov zid objaviš tvoj problem in punce dajejo zelo dobre nasvete, nekatere so tudi že veliko dale čez...




rosse -> RE: PCOS, HASHIMOTO (15.10.2015 22:37:45)

Hvala. Zelo si mi pomagala.

lp




Stran: [1]