Menstruacija po CR (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


leški -> Menstruacija po CR (19.10.2015 1:41:09)

Junija sem na CR rodila deklico. 5 tednov sem imela čiščo in nato avgusta menstruacijo, zdaj pa je že 2 meseca ni od nikoder. Imam tabletke cerazete za zascito. Hčerkico polno dojim. Je imela katera podobno situacijo? Me pa boli kot da bom menstruacijo dobila, ampak me je že prejšnji meces bolelo isto pa je ni bilo.
Lp




Hope2 -> RE: Menstruacija po CR (19.10.2015 11:25:02)

Cerazzete so tablete, ki se jemljejo vsak dan, brez prekinitve- kar pomeni, da si lahko skoz brez menstruacije oz krvvaitve. Nekatere zenske krvavijo redno, nekatere neredno, vecinoma pa so brez krvavitve. Jaz sem z njimi obakrat (po dveh porodih) krvavela non stop, zato sem prenehala z njimi.




leški -> RE: Menstruacija po CR (19.10.2015 14:36:02)

Sem delala prej urinski test nosečnosti, ki je negativen.




mini86 -> RE: Menstruacija po CR (19.10.2015 18:27:21)

jaz jamljem cerazette že 6 let, se pravi od prvega poroda in razen prekinitve vmes ko smo delali na drugem nikoli še nisem imela menstruacije..
to je vse ok..s to razliko da mene nič ne boli nikoli..




5ri -> RE: Menstruacija po CR (27.10.2015 10:53:02)

Tudi jaz sem bila pri uporabi teh tablet brez menstruacije (7 mesecev) in bolelo me je le takrat, ko se je telo pripravljalo na novo menstruacijo. Takrat sem jih tudi prenehala jemati. 




leški -> RE: Menstruacija po CR (27.10.2015 20:04:31)

Prenehala sem s tabletkami ampak menstruacije se kar ni...sem delala se en test ki je tudi negativen. Naslednji teden grem ginekologinji mi je med. sestra rekla da mozno da je kaj narobe




Stran: [1]