Selitev v tujino (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


leški -> Selitev v tujino (3.11.2015 14:15:32)

Z bivšim imava 3 letno deklico nad katero skrbnistvo imam jaz. Na sodiscu je bilo dogovorjeno da ima on vse vikende i krscanske praznike malo pri sebi, teh vikendov se itak ne drzi. Z novim partnerjem imava deklico in sva zacela razmisljati o selitvi v tujino...na drugi kontinent. Ima kdo kaksne izkusnje s tem? Hcerka bi seveda pocitnice prezivljala pri ocetu.




Masha_M -> RE: Selitev v tujino (3.11.2015 15:16:06)

AFAIK za selitev znotraj EU ne rabiš očetovega privoljenja, za selitev izven mora pa on dati svoj pristanek.

Drugače mi pa res ni jasno zakaj je lažje za take pomembne in strokovne stvari spraševati neznanke na netu, kot pa danes v času uradnih ur zavrtet telefon in poklicat na CSD. [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]




mateyka -> RE: Selitev v tujino (3.11.2015 18:10:36)


IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M
Drugače mi pa res ni jasno zakaj je lažje za take pomembne in strokovne stvari spraševati neznanke na netu, kot pa danes v času uradnih ur zavrtet telefon in poklicat na CSD. [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]


ker ne sprašuje za strokovne nasvete ampak - citiram:
Ima kdo kaksne izkusnje s tem?




leški -> RE: Selitev v tujino (3.11.2015 18:39:03)

Nekateri pa res ne preberejo kot je treba...jitri gremo na csd vprasat. Zanima me če ima katera izkušnjo s tem in kot je napisala mateyka ne sprasujem za strokovni nasvet.




Stran: [1]