|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gliste
22.9.2005 13:48:29   
Sibil_
Je imel od katere otrok gliste, kakšni so znaki, kako ste rešile problem?
In kako ste ugotovile?
Sumim da ima moj sin gliste, pa nisem zihr.
Nasveti prosim...
LP,
Sibil
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Gliste
22.9.2005 13:50:37   
MarijaPo
Jaz sem celo otrostvo imela gliste.

Prepoznas jih tako, da je na drekcu polno belih (kot sukanec) kak centimeter dolgih in 1.5 milimetra debelih glist.

Pobije se jih s tabletami, ki jih otrok je nekaj casa.

Pa srecno!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gliste
24.9.2005 8:25:38   
Anonimen
Znaki so neješčnost, temni kolobarji pod očmi, otroku paše sladko. Gliste v blatu so seveda najbolj zanesljiv znak, menda pa je jih vedno ne vidi. Sem brala, da so jih že našli v blatu pri redni  klontroli, npr. pred vstopom v vrtec.
Kakšni pa so vas znaki, da sumiš gliste?

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gliste
24.9.2005 9:57:40   
Sibil_
Zvečer ga je včasih full napenjalo, pa malo je bled, pa podočnjake ima tudi.
Zdaj mu dajemo Vermox, a kdo ve kdaj grejo gliste ven-če so prisotne?user posted image
LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gliste
24.9.2005 13:49:11   
karmy
cau

naš jih je meu tud...pr njemu je bil pa znak da ga je ritka full srbela in se je neprestano prasku...gremo k pediatrinji in je rekla da ma gliste...dubu je ene kaplice k smo mogl nakaplat na žličko in je mogu popit tisto...tk da v parih dnevih je blo uredu...ampak vseen morš do konca jemat  da se gliste ne ponovijo...


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gliste
24.9.2005 14:17:00   
Anonimen
Po moje naj bi se izločile (mrtve) medtem, ko jemlje to zdravilo. A pa so vam dali kaj blato na pregled?

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gliste
24.9.2005 18:17:57   
Sibil_
Niso dali blata na pregled, ker je rekla zdravnica da tudi če slučajno nima glist je lahko to zdravilo kot preventiva.
Je pa znatno boljše odkar jemlje to zdravilo, ga ne zvija nič več in zgleda tudi boljše.user posted image
Za blato je pa itak rekla zdravnica da je lahko lažno negativno, ker imajo gliste kao cikluse.user posted image
Upam da bo zdaj ok,
LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gliste
24.9.2005 21:03:30   
Anonimen
Sibil, naš je imel gliste dober mesec dni nazaj. Sploh nisem vedela, da jih ima. Ni imel nobenih znakov, nič. Slučajno so jih odkrili na redni posvetovalnici pri 1. letu. Tudi glist v blatu nismo videli. Dobili smo Vermox, ki ga je jedel 3 dni zjutraj in zvečer, nato pa smo kuro po treh tednih ponovili. Takrat smo morali spet dat blato in je bilo negativno.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gliste
24.9.2005 21:29:41   
Anonimen
A tako? A da dajo zdravilo kar tako, brez pregleda blata? Zdaj mi je pa žal, da nisem zadnjič, ko sva bila pri zdravnici, še tega omenila. Sicer sem gledala blato, pa nisme nič našla. In sem mislila, da potem to ni to.
Druge znake ima pa čisto take. Podočnjaki, neješčnost, pa smrdi mu iz ust občasno. Mislim, da to tudi zraven paše.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gliste
25.9.2005 13:05:30   
Anonimen
Maaaa zdej sem pa kar malo prestrašenauser posted image Jaz sem jih imela v otroštvu velikokrat.Stara mama me je mazala z brinovcam in pa z brinovem oljem okoli popka.Baje jih to prežene venuser posted image
Skutica a vam so pri enem letu naredili pregled blata???Mašo je samo pregledal kako hodi in kakšne zobke ima...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gliste
25.9.2005 13:15:13   
Pi-kica 1
Vermox je čisto neškodljiva stvar in se lahko da tudi preventivno. dobvi se tudi za kupit v lekarni brez recepta (vsaj tako je bilo pred cca. 5. leti).

LP

Pi-kica

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gliste
26.9.2005 16:01:21   
Sibil_
Splišni če ima Tibor takšne znake so to sigurno gliste.user posted image
No, Patrik je dejansko zdaj boljši, samo ne vem če je treba to ponovit.Verjetno bom šla čez kak teden še po en recept pa bo.
Je pa hudič tole, ker nimaš pojma da so prisotne, v bistvu se jih pa kar enostavno rešiš.
Zgleda da tudi sirup ni zelo nagravžen, ker ga je Patrik kar popil.user posted image
Kaj so slučajno vam svetovali tudi Vermox-mislim celi družini?Baje se to kuro da tudi ostalim, ker je tako bolj varno da se jih rešiš-ne vem a bi kupila še zase in za moža Vermox ali ne?user posted image
Izkušnje?
LP,
Sibil

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gliste
26.9.2005 21:31:57   
Anonimen
Sibil, to sem tudi jaz razmišljala. Ker je mali dobival le pol žličke, sva midva pojedla ostali sirup. O okusu - blek, fuj, ogaaaaaaaaaaaaaabno!!! user posted image

Zdravilo smo dobili na recept.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gliste
26.9.2005 22:50:34   
Sibil_
Khm-čaki, kako pol žličke?user posted image
Patrik je stankal celo flaško, a res samo po pol žličke?Pa si kaj glist videla v blatu?user posted image
No, jaz upam da je ok, bomo vidli...user posted image
LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gliste
26.9.2005 22:56:48   
Anonimen
Hvala, punce. Bom kar jutri v lekarni vprašala, če se dobi brez recepta.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gliste
27.9.2005 21:11:59   
Anonimen
Sibil, sploh nisem videla glist. Je pa res, da je naš mali pri bolj tamičkenih (beri: mikroskopsko majhen user posted image user posted image user posted image  in suh) in da verjetno to gre tudi po teži.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gliste
27.9.2005 21:17:14   
Anonimen
Tistega Vermoxa ne prodajajo brez recepta.

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gliste
27.9.2005 21:22:32   
nejcko
Jaz tudi sumim, da ima naš tamal gliste. Sicer podočnjakov ravno nima, v blatu se tudi nič ne vidi, je itak bolj malo, bi pa non stop samo čokolado in bombone jedel, pa ritka ga nenehno srbi in to prav anus.
Bomo mogli do dohtarja stopit. Škoda, ker se te zadeve ne dobi brez recepta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?