Komentarji (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Mamabear -> Komentarji (10.12.2015 21:52:41)

Prosim vas punce za mnenje. Za mano so trije splavi in ne vem ali sem zaradi tega postala tako občutljiva na fantove komentarje ali kaj. Namreč zadnjič mi je pred seksom rekel, da izgledam zelo dobro, pa sem šele bila noseča. Takoj me je spravil v jok in tega komentarja ne morem pozabiti. Fant pravi, da ima smolo, da izreče take komentarje, saj jih je veliko takih, ki me prizadenejo in se mi ne zdijo na mestu. Kako bi vi reagirale na to? Kaj si naj mislim? Da me oseba, ki bi me morala tolažiti, še dodatno vedno znova prizadene... :(




Stanislava_ -> RE: Komentarji (10.12.2015 21:57:03)


IZVIRNO SPOROČILO: Mamabear

Namreč zadnjič mi je pred seksom rekel, da izgledam zelo dobro, pa sem šele bila noseča. Takoj me je spravil v jok in tega komentarja ne morem pozabiti.


Ja ne vem no, če je misliš cinično, potem te lahko prizadene. kako je bilo, ne vem, nisem bila zraven.




Mamabear -> RE: Komentarji (10.12.2015 21:59:03)

Cinično niti ne, ampak dovolj je že samo slišati take komentarje.. Ko jih vsaj ne bi bilo, če se že pogovarjati ne zna o tej temi in me potolažiti. :(




Stanislava_ -> RE: Komentarji (10.12.2015 22:04:37)

Potem se pa ti pogovarjaj, a ne. Govori, pa še njega vprašaj, kako mu je. Kaj pa veš, kako mu je, mogoče mu tudi ni fino, in ne zna povedat.




MissTerious -> RE: Komentarji (11.12.2015 19:28:46)

Ammmm...oprosti,ker bom verjetno preveč direktna.Partner ti je dal lep kompliment, mislil je lepo....kako si ti to dojela v fazi žalovanja za izgubljenim otrokom,je v bistvu povzročilo solze..verjetno ti je želel dati lep kompliment, ti dati vedeti,da si zanj lepa ne glede na to ali si naličena in spedenana ali skuštrana in v flanelasti pižami, samo da si njegova,ker te ljubi. Tako si jaz to predstavljam...izguba otroka je boleča za oba,zate in partnerja...pogovorita se,povej mu,da moraš to sprocesirat in ga rabiš za pogovor...

Srečno...




Stran: [1]