slabost pred izostankom? (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Anonimen -> slabost pred izostankom? (23.1.2016 14:27:59)

Ojla punce! Midva sva se odločila da drug mesec začneva delat na dojenčku, je pa ena majcena možnost da se je tudi ta mesec kaj prijelo. Test delam v sredo, mi je pa že od včeraj slabo. Me pa zanima ali je kakšni bilo že pred testom slabo? Vem da v teoriji ni možno,sploh po Pušenjaku, ampak praksa je včasih drugačna :) 

Anonimna [sm=zajcek.gif]




Bigmamma -> RE: slabost pred izostankom? (23.1.2016 20:16:50)

Pozdravljena, jaz sem ubistvu 10 dni po odnosu vedela da je to to..bolece prsi in pa slabost[sm=smiley1.gif]. Tako da je vse mogoce. Test sem delala po 20 dneh od odnosa in pokazal je rahel +..da nebos prehitro delala;)




Anonimen -> RE: slabost pred izostankom? (23.1.2016 20:43:39)

hvala Bigmamma za odgovor [sm=smiley1.gif]. Upam da mi rata še malo počakat predno naredim test. V prvi nosečnosti so te slabosti prišle šele po sedmem tednu.




Bigmamma -> RE: slabost pred izostankom? (23.1.2016 22:20:44)

Ja naj bi test pokazal 19 dni po odnosu, jaz sem kupila onega iz dm-first sign mislim da je. In ja, tudi meni so se ocitni znaki nosecnosti prvic poznali nekje v 5. tednu..v drugo gre vse hitreje, tudi trebuscek hitrej raste [sm=smiley1.gif] dej sporoci ko bos delala, velja?




Anonimen -> RE: slabost pred izostankom? (24.1.2016 12:13:09)

Ja 19 dni še ni minilo od odnosa, bo pa kmalu 14 dni od ovulacije. Test je v omari, upam da počaka še par dni ☺ slabo mi danes ni samo apetita nimam.. sporočim ☺




RIJA* -> RE: slabost pred izostankom? (24.1.2016 13:29:15)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

. Me pa zanima ali je kakšni bilo že pred testom slabo?


oja, jaz jih poznam kar nekaj.....ko jim je bilo kar slabo, preden so test naredile... [sm=zardeva.gif]l...saj pol, ko je bil negativen, jim je odleglo....




Anonimen -> RE: slabost pred izostankom? (24.1.2016 13:33:59)

Haha Rija [sm=smiley36.gif] sej če ne bi že dala enkrat takšnih slabosti čez potem ne bi na to pomislila [sm=smiley1.gif]




Amour -> RE: slabost pred izostankom? (24.1.2016 18:19:33)

Meni je bilo slabo in matral me je zelodec, a sem mislila, da sem kaj cudnega pojedla [sm=smiley36.gif] ... Tisti mesec pac nisem racunala na zanositev, dejstvo pa je, da sem.noseca dobrih 16 tednov ...




Stella83 -> RE: slabost pred izostankom? (8.2.2016 21:32:42)

Mene je zvečer, na dan, ko bi načeloma morala priti m, preletela slabost za par sekund. Potem sem se vsaj še 15 min čudno počutila.
V naslednjih dneh mi je pa že nagajala kislina v želodcu. Ker je bil ravno praznični čas, sem to povezovala z vso mogočo hrano :-)

Kislina mi je nagajala vse tja do 8. tedna, zdaj mi le občasno.

Aja, test sem delala šele 14.dan po izostanku:
1. Zato, ker mi je mesec pred tem tudi zamujala 14.dni, pa je bil test ves čas neg.. Nisem želela ponovnega razočaranja

2. Zato, ker Pušenjak pravi, da gre veliko nosečnosti v prvih 14. dneh naprej.. Se je zgodilo prijateljici, ko je test delala prej/ob izostanku in je bil pozitiven, čez par dni je normalno dobila m in ji je nato G rekla, da če testa ne bi delala tako kmalu, sploh ne bi vedela. Tako je bila pa precej razočarana.

No, želim ti vse dobro in čimprejšnji [sm=rozaCrtici.gif]




.Taša. -> RE: slabost pred izostankom? (12.2.2016 17:22:24)

Pozdravljene :)

En dan po menstruaciji sma z dragim imela odnos, naslednji dan pa se je pojavila kri ( rjavkasto - rdeča ) . Zdaj je 12 dni od tega jaz pa občasno imam krče oz me pika v levem ali desnem jajčniku. Križ me tudi občasno boli, kot pred M ampak jo pričakujem 26/27.2.

Pa še to, čez dan se mi spahuje oz. po domače riga..... tega pa prej nikoli ni bilo..

Mislite da bi lahko bilo kaj, ali je vse to psiha ?




..noname.. -> RE: slabost pred izostankom? (12.2.2016 17:44:30)


IZVIRNO SPOROČILO: .Taša.

Pozdravljene :)

En dan po menstruaciji sma z dragim imela odnos, naslednji dan pa se je pojavila kri ( rjavkasto - rdeča ) . Zdaj je 12 dni od tega jaz pa občasno imam krče oz me pika v levem ali desnem jajčniku. Križ me tudi občasno boli, kot pred M ampak jo pričakujem 26/27.2.

Pa še to, čez dan se mi spahuje oz. po domače riga..... tega pa prej nikoli ni bilo..

Mislite da bi lahko bilo kaj, ali je vse to psiha ?



Jaz mislim, da je trenutno ovulacija. Je pa seveda vse mogoče




Stran: [1]