ZIKA virus (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


..noname.. -> ZIKA virus (28.1.2016 18:30:43)

Punce zanima me če ste tudi ve v strahu zaradi virusa ZIKA, ki je sedaj prišel iz Amerike tudi v Evropo.
Sem namreč oseba, ki jo vsako leto popika na stotine komarjev in imam res strah, da bo kaj narobe, glede na to, da načrtujeva. Ravno danes so po televiziji omenili, da so najbolj nevarni za nosečnice in za ženske, ki to načrtujejo.

Kakšno je pa vaše mnenje glede tega?




LuLu -> RE: ZIKA virus (28.1.2016 18:37:26)

ni me strah. Nisem noseča in tudi ne bom. Potovanje v ZDA ne načrtujem




nejcko -> RE: ZIKA virus (28.1.2016 18:50:27)

Ni me strah.
Pač še ena zadeva v vrsti za ebolo, ptičjo gripo, prašičjo gripo, norimi kravami ... farmacija mora služiti.




..noname.. -> RE: ZIKA virus (28.1.2016 18:54:46)

To se strinjam z vama, pa vseeno ni ravno prijetna zadeva. Ni potrebno iti v Ameriko, bojo komarji kar sami k nam prišli [sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: ZIKA virus (28.1.2016 19:08:26)

ne, ni me strah, ker pač nisem noseča. če pa bi bila, bi pa imela zagotovo en strah odzadaj...saj tudi mačk nisem glih nekaj dosti ščlatala v nosečnosti...torej vidiš, da nevarnosti prežijo na nas tudi doma...ni treba v ameriko....




Stanislava_ -> RE: ZIKA virus (28.1.2016 21:04:24)


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ni me strah.
Pač še ena zadeva v vrsti za ebolo, ptičjo gripo, prašičjo gripo, norimi kravami ... farmacija mora služiti.


Enako [sm=smiley36.gif].

Pa komarji me ne marajo, itak.




Bigmamma -> RE: ZIKA virus (28.1.2016 23:44:12)

Mislim, da bojo spet zagnali paniko, scasoma se bo umirilo in spet se bo naslo nekaj drugega-kot vedno[sm=smiley1.gif] je pa res sreca v nesreci, da imajo komarji baje exstra radi nosecnice..upam, da ne najdejo poti do sem vsaj do junija [sm=smiley1.gif]




Kerensa -> RE: ZIKA virus (28.1.2016 23:46:41)

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..
Punce zanima me če ste tudi ve v strahu zaradi virusa ZIKA, ki je sedaj prišel iz Amerike tudi v Evropo

Ne. Še.




alda -> RE: ZIKA virus (1.2.2016 14:37:57)


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ni me strah.
Pač še ena zadeva v vrsti za ebolo, ptičjo gripo, prašičjo gripo, norimi kravami ... farmacija mora služiti.


podpis!!




liliana -> RE: ZIKA virus (1.2.2016 14:50:59)


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ni me strah.
Pač še ena zadeva v vrsti za ebolo, ptičjo gripo, prašičjo gripo, norimi kravami ... farmacija mora služiti.


Pa izdelovalci komarnikov.....[sm=jezicek.gif]




Stran: [1]