RE: II pričakujemo MARCA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Janchek81 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (31.3.2016 12:53:15)


IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

V torek srm ga imela skoraj 89 in vceraj 87. Danes so mi vzeli kri, ampak za druge teste. Jutri bodo spet delali HCG. Srcno upam, da bo jutri ze fejst nizji in da me spustijo domov. Stranskih ucinkov se nimam. Ti si imela kaj?


Aja, jst sm ob odhodu imela beta hcg 34 ... čez en teden pa potem 3...
Ja, mela sm kr nekej stranskih učinkov - slabost, utrujenost, spečnost .. ampak ni blo tko hudo kot se sliši, pač bla sm doma, spala sm, počivala .. jedla sm pa kr lepo normalno .. slabo mi je blo samo prve dva dni, pa še to zato ker mi je na splošno v bolnicah slabo - visok pritisk [sm=smiley1.gif]
Želim ti res, da greš čimprej domov in da hormon pade vsaj za pol, da te spustijo dam ... aja, kje pa si to?




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (31.3.2016 14:07:31)

Meni je prav cudno, ker nimam nobenih stranskih ucinkov. Razen zmanjsanega apetita. Drugace pa res morem prav potrkat da nic hujsega. Kar mi je se najbolj cudno od vsega je to, da se je krvavitev full zmanjsala in ravno toliko, da je se kaj ko se obrisem. Upam da gre to pripisat padcu HCGja in ne cemu drugemu.




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.4.2016 10:20:18)

Bibabuba12 kako si? So ti že naredili krvne teste?




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.4.2016 11:23:38)

Vzeli so mi kri ze zjutraj, na UZ sem bila ze, zgleda vse ok. Imam sicer cisto na levem jajcniku, ki pa je zaenkrat nenevarna in je ne ce jo bo treba odstranit bodo to delali kasneje. Zdaj cakam da mi povedo kaksni so rezultati in ce grem domov. Glede na to da se je krvavitev skoraj ze cisto zakljucila sklepam da je povezano s padcem HCG.




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.4.2016 11:59:03)

Super [sm=smiley1.gif] Držim pesti, da so rezultati ok in greš danes domov [sm=smiley1.gif] Kaj tvoji so že prišli?




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.4.2016 12:06:59)

Moji pridejo jutri. Starsi vedo da sem v bolnici, brat in svakinja pa ne tako da resnicno upam, da me spustijo danes vn da ne bom rabla se njima razlagat.




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (1.4.2016 13:57:50)

Držim pesti, da se boš danes že stiskala pri svojem sinku, ki te verjetno že močno pogreša [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Tejči H -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (2.4.2016 15:50:39)

Pozdravljene.
Še na začetku meseca marca sem bila žalostna, da je bil test negativen. In smo šli v nov krog. In naslednjo [sm=hudicek1.gif] bi morala dobiti 28.3. pa je ni bilo in je ne bo vsaj še nekaj mesecev ne. Zelo sem presrečna, saj je test pokazal [sm=rozacrtici.gif].
Mislim, da se še lahko prifočkam vašemu mesecu,ali ne?

Vsem nosečkam želim lepo nosečnost in vse dobro.
Vse ostalim,ki pa delajo na tem želim, da čimprej ugledate [sm=rozacrtici.gif].




..noname.. -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (2.4.2016 16:17:26)


IZVIRNO SPOROČILO: Tejči H

Pozdravljene.
Še na začetku meseca marca sem bila žalostna, da je bil test negativen. In smo šli v nov krog. In naslednjo [sm=hudicek1.gif] bi morala dobiti 28.3. pa je ni bilo in je ne bo vsaj še nekaj mesecev ne. Zelo sem presrečna, saj je test pokazal [sm=rozacrtici.gif].
Mislim, da se še lahko prifočkam vašemu mesecu,ali ne?

Vsem nosečkam želim lepo nosečnost in vse dobro.
Vse ostalim,ki pa delajo na tem želim, da čimprej ugledate [sm=rozacrtici.gif].


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Bravo, čestitam. Ja očitno si še zadnja marčevka. A spadaš pa že pod decembrke ane?




Tejči H -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (2.4.2016 16:20:53)

Mislim, da sm že pri decembru.
Kdaj ste se naročale pri ginekologu?




madjanca -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (2.4.2016 16:21:55)

Juhuhuuuuu!!! Koncno malo zelene!!

Dobro se drzi do konca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




..noname.. -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (2.4.2016 18:19:26)


IZVIRNO SPOROČILO: Tejči H

Mislim, da sm že pri decembru.
Kdaj ste se naročale pri ginekologu?


Jaz sem v ponedeljek videla [sm=rozacrtici.gif], v sredo sem klicala ginekologinjo. Naročila me je pa 18.4. (to je 8t6d [sm=smiley36.gif]). Nisi dost za mano, jaz bom mela pdp tam nekje med 25.11. in 29.11. Sploh ne vem kako naj si sama preračunam zaradi dolgih ciklov.




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MARCA 2016 (2.4.2016 21:53:08)

Tejči H čestitke! [sm=bravo.gif] Naj bo srečno do konca!




Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 33 34 [35]