|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novemberke 2016
3.3.2016 10:16:07   
ŽABBY
Hey...

upam, da se mi kmalu pridruži še katera ki pričakuje user posted image v novembru tako kot jaz.

ZM:28.1.2016
pdp: nekje začetek nov
prvi pregled: 6.4.

To je moja prva nosečnost, upam, da se Vas bo pridružilo še kaj, da smo si v podporo in si delimo trenutke sreče...in tudi tiste ternutke ko ni vse v rožicah.. :)

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 15.3.2016 13:33:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 10:35:24   
nat.ka
oj!
no pa se še jaz oglasim user posted image
ZM: 7.2.2016
PDP: moj izračun 13. nov
prvi pregled: v pon. 7.3. ker sem se v januarju naročla pač na pregled pa se je glih obneslo user posted image
vem da se naj ne bi še kaj videlo kot samo gestacijska vrečka, vendar vseeno upam da bo vse pozitivno oz. tako kot mora bit
je pa to moja druga nosečnost
in imaš kakšne težave oz. znake
lp

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 11:16:09   
Isabella*
Še ena, ki je zagledala user posted image in pričakujem novembra user posted image


ZM: 1.2.2016
PDP: 7. november (po mojih izračunih)
Prvi pregled: 29.3

Je pa to moja prva nosečnostuser posted image

< Sporočilo je popravil Isabella* -- 3.3.2016 11:17:30 >

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 14:14:19   
ŽABBY
..če nebi zamujala user posted image nebi niti vedela da sem user posted image

edino zaspana postajam zelo zgodaj...drugo pa prav nič..

Ve?

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 15:12:30   
Isabella*
Zaenkrat nekih znakov tudi pri meni še ni, me pa ''ščipa'' v predelu križa...
Upam, da bo vse ok in da bo šlo srečno do konca user posted image

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 15:17:47   
mika13
Pozdravljene! Še ena nova nosečka tukaj. :)

Zm: 30.1.
Prp: 5.-6.11.

To je moja 2.nosečnost, ki je bila nenačrtovana, zato še toliko večje presenečenje. Po 6dneh izostanka, sem naredila test in videla +. Imam že hčerko, staro 22mesecev.
V prvi nosečnosti so me v 2. mesecu začele jezit slabosti, večerne in so vztrajale do 4,5meseca. Zato upam, da se jim tokrat izognem. Zaenkrat se počutim bp, zbadanje v jajčnikih se je že nehalo, kar me je mučilo zadnje dni. Zebe me edino nenormalno ta teden, drugače pa sem ok. ;)

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 18:33:13   
Pikapoka1980
Hej hej srecke nosecke :)
Tudi jaz se priklapljam :)

ZM: 26.1.2016
PDP: 5.11.2016

Moram priznat, da se dobro pocutim in da se sploh se vsega ne zavedam! Zdi se mi kot da sanjam :) Zvecer sem bolj utrujena in tudi mene zelo zebe. Ko se umirim, me zacne stiskat v krizu in kaksen krc se tudi pojavi v trebuhu, tako da vedno odletim na wc v kontrolo! Se mi zdi da so res podobne bolecine kot pred M!
Prvi pregled imam ze naslednji teden, ker sem tudi sladkorna bolnica in so z vsem pohiteli!
Vsem zelim predvsem veliko lepih trenutkov v naslednjih 9 mesecih!
Komaj cakam, da poklepetamo, se nasmejimo in delimo vse izkusnje!

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 18:44:38   
Pikapoka1980
Bi pa se to dodala! Se preden sem naredila test sem imela povisano temperaturo od 37,2 do 37,4. No in taksna je se danes, vceraj celo 37,6. Sem malo pobrskala in vidim, da je kar normalno!
Me pa zanima tudi vase mnenje.


(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 19:07:46   
Isabella*
Uuuu že naslednji teden Pikapoka1980, super! user posted image
Jaz ga imam konec marca in se mi zdi, da bo trajalo 100let, vsak dan se mi vleče. Še vedno ne morem verjeti, da se to dogaja, sploh, ker ni bilo načrtovano... user posted image Rada bi, da bi bilo prvo trimesečje čimprej mimo in da se potem lahko res začnem veselituser posted image

Kar se pa tvoje temperature tiče pa ti ne znam pomagat, ker sem sama prvič v tem in so mi te stvari popolnoma neznaneuser posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 20:30:44   
mika13
Pikapoka, jaz si nisem nič merila temp., nisem pa zaznala da bi imela kaj bolj vroče čelo. ;)
Uh, sladkorna bolnica si? Kateri tip pa, če smem vprašat? Jaz sem imela v 1.nosečnosti, v 28.tednu tudi odkrito nosečniško sladkorno. Me je kar malo strah, upam da je ne dobim spet. :/
Jaz imam tudi komaj konec marca pregled...kje je še to! Ampak punce, iz izkušenj govorim...do prvih pregledov se vedno zelo vleče čas, proti koncu gre pa kar ekspres. user posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 20:37:25   
trolik4
Tudi jaz se vam pridruzujem :)
Ve ste se ze vse narocile? Js se kr cakam, da ne bo prekmal pa se pol ne bo se nic vidl in bom zivcna:)

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 20:44:24   
Pikapoka1980
Ja, imam sladkorno tipa 1, ze od 15. leta sem na inzulinu. V ponedeljek sem ze narocena v diabeticni ambulanti. Kontrole imam redne in sem dobro urejena! Zato imam prvi pregled malo bolj zgodaj. Upam, da bo vse ok.

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 20:52:49   
trolik4
Sem ustvarla na fb skupino, za lazjo komunikacijo, se lahko pridruzite ko boste pripravljene :)

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 22:21:58   
mika13
Super, sem mislila predlagat Fb skupino, edino kakšno ime ima skupina in ali je zaprta, skrita?



(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NOVEMBERKE 2016
3.3.2016 23:29:04   
Isabella*
Jaz še bom s skupino na FB kar malo počakala, da bo vsaj prvi pregled mimo ali pa celo nuhalna :)
Sem se pa naročila še isti dan, ko sem zagledala user posted image , ker sem bila tako v šoku user posted image ampak se mi zdi 8teden dokaj pozno, jaz bi že prejuser posted image user posted image


Imam pa vsake toliko malo krče (kot pri M), upam, da je to normalno.user posted image

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 6:57:20   
trolik4
Je vidna :) Novembrke 2016

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 6:58:50   
trolik4
Rahli krči so ok ja, dokler ni krvavitve, ni panike.

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 7:27:51   
tjasakp
Ciao!!
Še jaz se pridružujem novemberkam :)

ZM: 27.1.
PDP (glede na internetne izračune) 2.11.

Je pa moja druga nosečnost, naš fant ima skoraj 3,5 leta user posted image
zaenkrat vse ok, malo bolj zaspana sem, pa včasih mi dela malčček slabo, drugo pa nič user posted image .
Je bila pa tudi prva nosečnost brez nobene večje nevšečnosti, upam da bo tudi tokrat tako user posted image

Opažam pa danes, da so mi že druge hlače zelo ozke v pasu, že včeraj sem ene škartirala oz. dala na stran user posted image in to pri 6. tednu, kaj šele bo?!user posted image

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 7:32:18   
tjasakp
trolik4, lahko se kar naročiš, saj sestri poveš datum ZM in te potem naroči nekje med 8-10 tednom nosečnosti, nič prej :)

aja, jaz pa sem naročena 24.3., komaj čakam user posted image

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 7:34:15   
trolik4
Tjasa moja g dela vedno uz in ji pripada 1x na teden in ima hudo guzvo, tak da si ne morm glih zbirat:) v prvi N sm mela ze v 6t pregled pa se je k sreci ze vidla pikica :)

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 7:48:44   
ŽABBY
jutrooo

mene zanima kdaj planirate povedat svojim staršem da bodo postali nonoti in none?

Naju malo bega, ker s starši sva zelo povezana si vedno vse povemo, dobro in slabo, zato bi radi jima povedala.. v primeru, da bi šlo kaj narobe bi imela potem dodatno podporo....

po drugi strani pa se bojiva da je prezgodaj...

Kaj ve menite? Izkušnje tistih, ki ste že rodile?

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 7:53:23   
trolik4
V prvi N sva povedala tisti teden, ko sm nardila test. Ker ce gre kej narobe, rabis njihovo oporo.
Zdej sm dala pa tamali delat bodi sestrica bom :)

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 8:07:04   
tjasakp
v prvi nosečnosti smo moji mami povedali takoj ko smo izvedeli, saj nisem mogla zdržat, ker sem vedela da bo zelo vesela user posted image
ostalim pa po zaključenem 12. tednu, pa ne da ne bi bili tudi ostali veseli user posted image

Mislim da bo tokrat enako, samo do zdaj še ni bilo prilike za povedat mami user posted image

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 8:36:57   
Pikapoka1980
Jutrooo :)
jaz sem tudi že povedala..mami, sestri in najboljšim prijateljicam. Ne zdržim, vsakemu bi povedala, ki me na cesti pogleda :) :) :)

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: NOVEMBERKE 2016
4.3.2016 8:44:10   
tjasakp

IZVIRNO SPOROČILO: trolik4

V prvi N sva povedala tisti teden, ko sm nardila test. Ker ce gre kej narobe, rabis njihovo oporo.
Zdej sm dala pa tamali delat bodi sestrica bom :)


kam si pa dala delat bodi? razmišljam če bi tudi našemu navihancu kupila podobno majčko

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?