Femara in dabroston (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


tinchyx -> Femara in dabroston (6.6.2016 15:32:52)

Zivjo punce, ze skoraj 4 leta se trudiva za otrocka... letos januarja sem bila na laparo in histeroskopiji... prejsnji mesec sem zacela z jemanjem femare od 5-9 dne, 15-25 pa dabroston... oboje po dve tabletki na dan.
Zanima me,ce je katera jemala kaj od tega in ce se je pokazal[sm=rozacrtici.gif]
Vem da je tema o femari ze odprta...ampak je zzeeelllooo stara...




Mariposa08 -> RE: Femara in dabroston (9.3.2018 13:25:46)

Pozdravljena! Mal je stara tema mapak tok spet ne, upam da ti je v tem casu ze uspelo in si docakala [sm=rozacrtici.gif], ce pa ne si pa vsaj neke spodbudne besede lahkoo dava [sm=smiley1.gif]. Jaz sem 2 leti nazaj zanosila po 1 letu truda, sicer femare nism jemala, dabroston tbl pa samo za sprozitev M , imam namrec PCO. In posledicno tudi na vsake toliko casa mi tudi M izostane. Po 6 mesecih neuspesne zanositve takrat mi je G predpisala klomid tbl sama pa sem na spletu nasla tudi ferilup tbl ki so mi za obulacijo in redno M zelooo pomagale in po 3 mesecih jemanja le tega ter prej tudi klomida sem koncno zagledala [sm=rozacrtici.gif]. Zal se je ta nosecnost prekmalu koncala ( ss ), vendar po skoraj 2 letih greva s partnerjem zopet u novi boj za najino strucko.

Sedaj pijem Dabroston tbl za sprozitev M in pa fertilup tbl ( vsebujejo tudi folno kislino ,G je rekla da lahko tudi to pijem , da skodit ne more), ko pride M moram piti dabroston od 16.dne ciklusa do predvidene M, ce ne uspe moram zopet h G da mi zraven predpise se klomid tbl. Upam , da bo kmalu uspelo , tudi G mi pravi da bo trajalo jaz pa usega tudi nocem verjeti ampak ko bo bo[sm=smiley1.gif].

No v upanju , da odgovoris na moj post ali pa kazera druga te in vas lepo pozdravljam [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]