RE: Marčevke 2017 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Natka_86 -> RE: Marčevke 2017 (9.7.2016 16:31:57)

Sem videla, da večina nas je drugič nosečih.
Mene tud prsi tiščijo, pa malo me utrujenost daje, drugače je pa vse ok.
Kar se pa hrane tiče, mi vse paše, celo meso, v prvi nosečnosti mi je meso grozno smrdelo. Mogoče bomo imeli pa zdaj fanta :) napihnjeno se pa tako počutim, kot da me bo razneslo vsak čas.





Bibabuba12 -> RE: Marčevke 2017 (9.7.2016 16:38:25)

diamantina tocno tako je. Lepo bom uzivala v nosecnosti in konec. Se ne mislim obremenjevat. Nosecniskih znakov mam itak prevec, tako da mi je vec kot jasno, da sem noseca. Pri IMN jih nisem imela toliko. Pa ne bom pustila, da mi pretekla izkusnja pokvari tole. [sm=smiley1.gif] Ce gre karkoli narobe, itak nic ne mores vplivat, pozitivno razmisljanje je pa veliko vredno. Tako da ja, tukaj sem in tukaj bom ostala. In upam na puncko, ker imamo ze fantka doma. [sm=jezicek.gif]




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (9.7.2016 17:07:26)


IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Evo, sem posodobila seznamcek, upam da nisem katere pozabila. Ce sem, se opravicujem.

Drugace sem pa danes naredila spet test in crtica ni bila bistveno mocnejsa in sem se odlocila, da se bom kar nehala sekirat. Sem potem naredila se CB digitalnega, ki je po minuti pokazal pregnant, tako da je to to. Sem noseca in konec s tem. [sm=smiley36.gif] Sem potem ta CB se mojemu pokazala, ces da mam darilo za njega. Ni najbolj vedel kaj rect. Samo smejal se je.[sm=smiley36.gif]

Bibabuba12, točno tako, noseča si in pika! [sm=smiley1.gif] Sedaj pusti teste na strani in uživaj. Verjamem, da je bilo za dragega kar presenečenje ta novička [sm=smiley36.gif] jaz sem tudi tuhtala, kako bi mu povedala, potem pa sem mu kar sliko testerja cb digital poslala po MMSu [sm=smiley36.gif]




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (9.7.2016 17:09:41)


IZVIRNO SPOROČILO: majčyca

Bibabuba12 saj je moralo to bit prijetno presenečenje za njega, če vama je uspelo kar v prvem poskusu [sm=smiley1.gif] in pa lepo predporočno darilo [sm=smiley1.gif]

Punce, tiste ki že imate doma svoje sončke, kdaj jim imate namen povedat, da dobijo bratca ali sestrico?



Midva bova mami povedala pred prvim pregledom, ker me bo zaradi moje ekstremne napihnjenosti zdaj zdaj razkrinkala sama, malemu in vsem ostalim pa po nuhalni.




Bibabuba12 -> RE: Marčevke 2017 (9.7.2016 17:18:08)

Moj je tudi nekaj navijal, da bi naj povedala moji mami, ko bom prisla v Slovenijo, ampak sem se odlocila, da ne in konec. To pa zato, ker pridejo septembra za par dni na dopust in ze tocno vem kako jima bom povedala. [sm=jezicek.gif] Pa se poroko imava v avgustu in res nocem, da vsi tam vejo, da sem [sm=nosecka.gif]. Ker bo cel vecer eno samo pametovanje glede tega. [sm=jezicek.gif] Bova raje uzivala in mir in poveva ob svojem casu. [sm=smiley36.gif]




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (9.7.2016 17:40:59)

Ja jaz tudi na tvojem mestu pred poroko ne bi nikomur govorila, sploh pa ker vaju potem ne bo več v Sloveniji in boš komot skrivala novičko pred drugimi [sm=smiley36.gif] jaz moram mami povedat, ker živimo v isti hiši in bi prej ali slej sama ugotovila. Pa tudi zaradi slabe izkušnje v primeru, da gre kaj narobe, se mi zdi prav, da ve, ker ne bi mogla pustit ji malega v varstvu in se zlagat, da grem na obisk h kolegici, čebi morala v bolnico. Res močno upam, da se kaj takega ne bo zgodilo.




Sofie -> RE: Marčevke 2017 (9.7.2016 19:43:15)


Bibabuba12 čestitke.

In katera ima prva pregled? Jaz komaj čakam, da izvem datum in potem prvi UZ[sm=smiley36.gif]




Bibabuba12 -> RE: Marčevke 2017 (9.7.2016 20:24:55)


IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka

Ja jaz tudi na tvojem mestu pred poroko ne bi nikomur govorila, sploh pa ker vaju potem ne bo več v Sloveniji in boš komot skrivala novičko pred drugimi [sm=smiley36.gif] jaz moram mami povedat, ker živimo v isti hiši in bi prej ali slej sama ugotovila. Pa tudi zaradi slabe izkušnje v primeru, da gre kaj narobe, se mi zdi prav, da ve, ker ne bi mogla pustit ji malega v varstvu in se zlagat, da grem na obisk h kolegici, čebi morala v bolnico. Res močno upam, da se kaj takega ne bo zgodilo.


mimi_ka, tokrat je najin cas in pika! Nic ne bo slo narobe in sploh ne razmisljati tako! Samo pozitiva! [sm=bravo.gif]

Sofie hvala.

Js planiram UZ v prvem tednu avgusta, da gre lahko moj zraven, ker takrat tudi on pride v Slovenijo.[sm=smiley1.gif]




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 7:50:09)

Bibabuba12 tako ja, se strinjam [sm=smiley1.gif] nič se ne bo zgodilo, dovolj je bilo slabega, samo še lepe stvari na s sedaj čakajo [sm=bravo.gif]
Jaz imam prvi pregled tudi šele v začetku avgusta 2.8., tako da gotovo ne bom med prvimi [sm=smiley1.gif]




viČipU -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 9:21:23)

jutro, še ena marčevka ..menda.. 6.3.2017
6t 3d
srček že lepo bije, je pa še ena prazna vrečkica zraven, ki bo menda sama šla ali pa razvila kaj, bomo videl 28.7., k mam drugi UZ
19.8. nuhalna

brez otrok, IVF 3.postopek.. upam d bo sedaj sreča tud men naklonjena.
se pa bojim, tako kot vse.

stanje,
slabost, vrtoglavica, utrujenost, apetit po sladkem pa siru [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

pozdravček vsem




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 9:45:21)

vičipu čestitke in dobrodošla!
Tebe se pa spomnem še iz teme pričakujemo [sm=smiley1.gif] držim pesti, da se tudi tebi tokrat vse srečno izteče [sm=smiley1.gif]




viČipU -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 9:49:28)

jup, februarja se je žal slabo izteklo.
upam da bo sedaj to in bom marca mela na zizah prsesano pikico, tako jaz kot vse ve [sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif][sm=smiley2.gif]




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 10:13:18)

Jaz mam pdp 5.3 to se lahko dopises.
Prvi pregled mam v cetrtek, ko bom 6t 4d in tudi jaz sem zanosila po IVF :)

Tokratna nosecnost je res cisto nasprotje prvi. Sem malo utrujena cez dan pride in gre, slabosti absoultno nobenih, joske mehke in nebolece.
Tako da sem noro srecna da je tko ker ne vem kako bi z istimj znaki kot v prvo zraven furala se skoraj dvoletnika :)
Mu pa nimam namena govorit se kar nekaj casa, ne vem, dokler se nau trebuh poznal.
Garderoba bo mogla bit vecinoma nova, vsaj od poletja dalje, hb pa spomladanska bo (prvi je jesenski).
Pa vozicek bo drug.
Vecino casa v glavnem cist pozabim da sem noseca ker nic ne kaze na to.





Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 10:41:30)

Aja, pa se en znak imam ki je pa identicen kot prvic - spontani orgazmi v spanju. Nad cemer se ne pritozujem :) se pa dogaja samo v N, drugace ne.




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 10:48:28)


IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Aja, pa se en znak imam ki je pa identicen kot prvic - spontani orgazmi v spanju. Nad cemer se ne pritozujem :) se pa dogaja samo v N, drugace ne.

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] a to tudi obstaja?




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 10:50:21)

Ja, tudi.

http://www.medhelp.org/posts/Pregnancy-Ages-18-24-/What-causes-orgasms-in-your-sleep/amp_show/548863




mimi_ka -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 11:00:35)

Hhe..res zanimivo [sm=smiley1.gif]




Sofie -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 11:21:06)


Jaz se tudi počutim super. Sem čisto happy, da mi ni slabo. Upam, da tako ostane še naprej[sm=smiley36.gif]

Mi je pa lepo prebrat, da se sedaj že sliši kako bije srček. Je katera od vas uporabljala AS in poslušala srček tudi doma?




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 11:25:15)

Jaz sem in ga imam se doma, slisal se je nekje od 13t dalje.




Sofie -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 11:31:37)


IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Jaz sem in ga imam se doma, slisal se je nekje od 13t dalje.


Priporočaš?




Radenska_ -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 12:05:10)

Ma tko, jaz sem sem in tja kar poslusla ce ga pa nimas pa tudi ne zamujas prav veliko. Bolj zato, da si pomirjena ce te vmes kaj skrbi....pa kolcanje se tudi slisi, kasneje.




talisman13 -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 19:34:45)

Ja jst imam tudi AS doma, mi je bil fajn dokler nisem čutila brcik da se malo pomiriš in veš da je vse ok in še kasneje (sem že pozabila v katerem tednu se poveča količina plodovnice in tudi manj čutiš otroka) sem tudi uporabljala AS, sem pa tudi snemala srčka da imam za spomin, je pa tako da na začetku te lahko tudi kdaj prestraši ker je plod še tako majhen in ima veliko placa plavati sem in tja in ga ne najdeš




mava1975 -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 20:02:22)

Punce sem sicer januarka sam preberem kar vse. Namesto angelsound priporočam home fetal doppler na Aliexpress, skupaj z ddv okoli 40 eur. Če boste kupovele vzemite tistega ki je 3 mhz. Slisiš srček že od 9 tedna. Jaz sem imela pred tem missed ab. in me poslušanje ful pomiri.




Bibabuba12 -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 21:00:04)

mava1975 ravno gledam na Aliexpress, pa vidim, da je tudi Angel Sound 3 mhz. Kaksna je torej razlika med njima?




mava1975 -> RE: Marčevke 2017 (10.7.2016 21:06:29)

Jaz sem gledala po you tubu in tam punce priporočajo doppler. Jaz sem vzela takega ko kaže tudi srčni utrip. Imaš pa vse sorte tudi take ki jih lahko na računalnik priklopiš sam so dražji. Jaz sem fulll zadovoljna. Doppler ima tako kot ima zdravnik tisto sondo s katero greš preko bušija in je priklopljena na drugi del kjer slišiš in vidiš utripe.




Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>