IVF avgust/september (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


1aneja1 -> IVF avgust/september (12.7.2016 14:23:20)

Punce pozdravljene!

Je tu katera, ki planira it avgusta/septembra na IVF?
Jaz razmišljam da bi šla v začetku septembra...




Anonimen -> RE: IVF avgust/september (15.7.2016 9:03:23)

Hei!

Jaz čakam na pošto za novi postopek za 2.otroka. Pošto pričakujem v avgustu. Tako da bo moj postopek verjetno šele sep/okt.

A [sm=miska.gif]




1aneja1 -> RE: IVF avgust/september (17.7.2016 9:23:02)

Na kateri kliniki pa si?
Jaz v Lj... ko se odločim za postopek moram poklicat ob začetku menstruacije. Seveda ko začnejo spet delat. Verjetno bom tudi jaz na vrsti tam nekje septembra.




bibk -> RE: IVF avgust/september (22.7.2016 12:32:33)

Evo punce jaz tudi imam v avgustu 2.postopek za 2.otroka... Po punkciji oz. Po ET bi rada bila na bolniski ampak ne vem kaj da recem delodajalvu zakaj em na bolniski... pa tudi bi rada nek tak razlog da ce me slucajno kdo kje vidi ne bo frke... Ima katera kaksne ideje...




1aneja1 -> RE: IVF avgust/september (24.7.2016 11:06:58)

Bibk, na kateri kliniki pa si?
Jaz ko sem šla na prvi postopek sem si kar dopust vzela, ravno zato ker se mi ni dalo nobenmu nič razlagat...
Tokrat bom povedala šefici, na srečo mava super odnos in mi ni problem.




bibk -> RE: IVF avgust/september (24.7.2016 22:02:19)

Jaz em v Mb, sem razmisljala tudi o dopustu ampak bi raje koristla bolnisko, ze ki mi pripada.... ssmo ne pade mi na pamet noben dober izgovor... kaj pa katera ve kako je ce sem jaz uradno na dopustu pa ko dejansko pridem iz dopusta recem da sem bila bolna in prinesem bolnisko? Ali bi morala obvestit da sem zbolela in da bom koristla bolnisko?




itaMara -> RE: IVF avgust/september (25.7.2016 11:45:02)

Saj zakaj bi pa moral povedat za kaj gre? To je tvoja zasebnost in te ne sme nihče vprašat kaj je bilo...no vpraša že, samo tebi ni potrebno povedat. Na bolniški pa itak ne piše za kaj se je šlo. Ti kar lepo bolniško vzemi, prvi dan pošlji mail v službo, da si na bolniški in izkoristi dopust za kaj bolj prijetnega [sm=smiley1.gif]




bimba81 -> RE: IVF avgust/september (26.7.2016 10:27:58)

bibk, jaz te popolnoma razumem....jaz sem na istem kot ti, nevem kaj bi rekla. pri privatniku ne moreš kar
reč: grem na bolniško in adijo...nisi dolžen, ampak za imet lep odnos je prav, da poveš: grem na bolniško zaradi tega in tega, edino si je potrebno izmislit dober izgovor [sm=smiley1.gif]




1aneja1 -> RE: IVF avgust/september (27.7.2016 23:45:17)

Se strinjam... če nisi v neki veliki firmi in maš dost dobre odnose ne moreš kr rečt da si na bolniški in ne povedat razloga. Mislim lahko, samo je mal čudno.

Ne vem, samo neki si zmišljevat je pa tud tako-tako. Kaj pa vem... kaj pa če rečeš, da maš neke ženske težave in da boš razložila, ko se vrneš iz bolniške?
Če je šef moški itak ne bo upal preveč dlje spraševat [sm=jezicek.gif]
pa pol loh itak rečeš da ni blo nič narobe, samo noseča si pač [sm=bravo.gif]




Akajni -> RE: IVF avgust/september (28.7.2016 8:10:35)

Jaz predlagam pojasnilo: "Imam giekološke težave, zaradi katerih ne morem dolgo sedet". Od tu naprej ni nihče še nikoli nič vprašal, sploh moški:) Dejansko je pa tudi res. Jaz sem bila vedno toliko napihnjena, da me je tam okrog punkcije vedno vse bolelo, če sem sedela. Nisem pa bila veliko na bolniški, ker je škodovala moji psihi:)




Stran: [1]