RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Sofie -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (31.7.2016 22:31:32)


Jaz bi se zanašala na UZ in teste. Nikakor na sluz. Tako so meni naročili. Pa rekli so da to da M niha za dan, dva je normalno. Redko katera ima točno M vsak mesec. Nihanje nekje do 35 dneva je normalno.




Storžek3 -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 6:10:44)

Ja je možno. Pri meni je bila O različno med 14. Dnevom in 21. Dnevom cikla, to je tudi do 1 teden zamika. Kaj pa BT si meriš? Meni je večinoma Bt bila najbolj zanesljiva v kombinaciji s testi.




Damuš -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 6:28:50)


IZVIRNO SPOROČILO: rozica15

Midva tudi upava, da se prime in bo še en spomladanski [sm=duda.gif], prva je jesenska ,oktoberka 2015 [sm=smiley1.gif]. Imam jih pa 24.



Jaz si pa nikoli nisem želela, da bi rodila v kakem posebnem mesecu. Ok, za vozičkanje sem si mislila, da so boljš spomladanski meseci, ampak to ni ravno strasno pomembno.

Če me pa zdaj vprašate ... bi si pa želela še eno jesensko dete, ker res ni boljšega, kot da se otrok odvaja od plenic poleti. Pa vozičkat se da tudi pri -10[sm=smiley1.gif]. Tudi še s čist malimi (naše sosede je skoraj kap, ko sva enkrat se sprehajala, pa je bilo -10. Je rekla ena: "O vidva sta pa pogumna!")
Seveda pa ne bom imela nič proti, če bo spomladansko[sm=jezicek.gif] Pravzaprav bom fuuuul vesela.




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 8:41:33)


IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ja je možno. Pri meni je bila O različno med 14. Dnevom in 21. Dnevom cikla, to je tudi do 1 teden zamika. Kaj pa BT si meriš? Meni je večinoma Bt bila najbolj zanesljiva v kombinaciji s testi.


Hvala za info. Ne, si ne merim.




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 8:43:00)


IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ja je možno. Pri meni je bila O različno med 14. Dnevom in 21. Dnevom cikla, to je tudi do 1 teden zamika. Kaj pa BT si meriš? Meni je večinoma Bt bila najbolj zanesljiva v kombinaciji s testi.



Storžek, ampak tisti mesec ko ie 21. dan v rednem ciklusu, je malo upanja, da se prime in obstane.




Allstar -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 10:18:00)

izida, vse je odvisno od tega ali se ti podaljša cikel, ali imaš pa samo zapoznelo ovulacijo. Če se ti še cikel podaljša, potem ni problem v lutealni fazi, ampak je samo cikel daljši - do 35 dni je ok. Če pa opaziš par mesecev zaporedoma pozno ivulacijo in potem prej kot 12 dni kasneje menstruacijo, potem pa je problem v lutealni fazi. To zdravijo mislim da s progesteronom, ki pomaga da rumeno telesce ne popušča prehitro. Torej če se ugotovi, tudi naj ne bi bil problem.
Kar se tiče pa tvoje ovulacije ta mesec, bi pa jaz zaupala testu. Ko je bil pozitiven je bil vrh. In kakšen dan za tem naj bi nastopila ovulacija. Če si imela snežno bele ovulacijske teste, potem se ti tudi doba od vrha do O ni podaljšala. Izcedek je pa mogoče lahko kaj drugega. Meni se včasih naredi po spolnem odnosu, včasih pa ne. In to j včasih še dva dni potem. Sem prebrala, da nekatere spermo in sluz menjajo za ovulacijsko sluz, pa mi ni bilo jasno kako[sm=zmeden.gif]. Pa sem zdaj že večkrat zapazila. In če ne bi točno vedela v ciklu, kje sem, potem bo to komot zamešala.
Po mojem ni bilo.nič narobe pri tebi in upam, da vama ta mesec že uspe [sm=smiley36.gif]




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 10:27:26)


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

izida, vse je odvisno od tega ali se ti podaljša cikel, ali imaš pa samo zapoznelo ovulacijo. Če se ti še cikel podaljša, potem ni problem v lutealni fazi, ampak je samo cikel daljši - do 35 dni je ok. Če pa opaziš par mesecev zaporedoma pozno ivulacijo in potem prej kot 12 dni kasneje menstruacijo, potem pa je problem v lutealni fazi. To zdravijo mislim da s progesteronom, ki pomaga da rumeno telesce ne popušča prehitro. Torej če se ugotovi, tudi naj ne bi bil problem.
Kar se tiče pa tvoje ovulacije ta mesec, bi pa jaz zaupala testu. Ko je bil pozitiven je bil vrh. In kakšen dan za tem naj bi nastopila ovulacija. Če si imela snežno bele ovulacijske teste, potem se ti tudi doba od vrha do O ni podaljšala. Izcedek je pa mogoče lahko kaj drugega. Meni se včasih naredi po spolnem odnosu, včasih pa ne. In to j včasih še dva dni potem. Sem prebrala, da nekatere spermo in sluz menjajo za ovulacijsko sluz, pa mi ni bilo jasno kako[sm=zmeden.gif]. Pa sem zdaj že večkrat zapazila. In če ne bi točno vedela v ciklu, kje sem, potem bo to komot zamešala.
Po mojem ni bilo.nič narobe pri tebi in upam, da vama ta mesec že uspe [sm=smiley36.gif]



Hvala Allstar! Danes sem 21. dan in je na hlačkah prisoten rjav izcedek. Ravno berem Pušenjaka, da če se to pojavi pred 23. Dnem pri rednem ciklusu, gre lahko ravno zato kot praviš, za popuščanje rumenega telesca.bom povedala svojemu g. Tudi tebi želim, da čimprej uspe in v roke dobiš svojo štručkico.




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 10:29:09)


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

izida, vse je odvisno od tega ali se ti podaljša cikel, ali imaš pa samo zapoznelo ovulacijo. Če se ti še cikel podaljša, potem ni problem v lutealni fazi, ampak je samo cikel daljši - do 35 dni je ok. Če pa opaziš par mesecev zaporedoma pozno ivulacijo in potem prej kot 12 dni kasneje menstruacijo, potem pa je problem v lutealni fazi. To zdravijo mislim da s progesteronom, ki pomaga da rumeno telesce ne popušča prehitro. Torej če se ugotovi, tudi naj ne bi bil problem.
Kar se tiče pa tvoje ovulacije ta mesec, bi pa jaz zaupala testu. Ko je bil pozitiven je bil vrh. In kakšen dan za tem naj bi nastopila ovulacija. Če si imela snežno bele ovulacijske teste, potem se ti tudi doba od vrha do O ni podaljšala. Izcedek je pa mogoče lahko kaj drugega. Meni se včasih naredi po spolnem odnosu, včasih pa ne. In to j včasih še dva dni potem. Sem prebrala, da nekatere spermo in sluz menjajo za ovulacijsko sluz, pa mi ni bilo jasno kako[sm=zmeden.gif]. Pa sem zdaj že večkrat zapazila. In če ne bi točno vedela v ciklu, kje sem, potem bo to komot zamešala.
Po mojem ni bilo.nič narobe pri tebi in upam, da vama ta mesec že uspe [sm=smiley36.gif]


Joj, semenske tekocine pa nisem zamešala s sluzjo☺☺☺☺verjamem, da se kateri tudi to zgodi




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 10:42:15)

Lahko da je popuscanje rumenega telesca, ce so pred M prisotni rjavi izcedki (za to mislim da dobis Dabroston, ki hitro in ucinkovito resi to), lahko pa da je morda vgnezditvena?[sm=jezicek.gif]




Storžek3 -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 10:43:34)

Ne, sem zanosila ravno v ta daljših ciklih, ampak po moje to ni važno. Cikli pa trajajo od 28 do 35 dni, vedno pa točno 14 dni po O pride M. Rjavi izcedek je lahko tudi vgnezditev, če si imela 6 dni nazaj O, ali pa ovulacijska krvavitev če imaš mogoče šele sedaj O.





izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 10:44:55)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Lahko da je popuscanje rumenega telesca, ce so pred M prisotni rjavi izcedki (za to mislim da dobis Dabroston, ki hitro in ucinkovito resi to), lahko pa da je morda vgnezditvena?[sm=jezicek.gif]


Ja! To imam prvič, in mu bom omenila v tem mesecu, da mi potem napiše dabroston. A ni malo prehitro za vgnezditveno? Poleg tega imajo to redke ženske.




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 10:46:42)


IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Ne, sem zanosila ravno v ta daljših ciklih, ampak po moje to ni važno. Cikli pa trajajo od 28 do 35 dni, vedno pa točno 14 dni po O pride M. Rjavi izcedek je lahko tudi vgnezditev, če si imela 6 dni nazaj O, ali pa ovulacijska krvavitev če imaš mogoče šele sedaj O.




Hvala, ker se "ukvarjate" z mano, ampak res sem hvaležna za vsak nasvet. Sem prav jezna, da je prišel tale izcedek, zdaj pa bom cel teden nestrpna[sm=smiley13.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 10:47:58)

Kateri dan po O si, 7? Tu nekje bi ze skoraj lahko bila, se spomnim prejsnje teme, ko je dvema ze 9 dan po O pokazal test dve crtici, torej bi tu nekje lahko bila krvavitev. Drzim pesti, da je to to[sm=smiley36.gif]




Storžek3 -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 10:52:26)

Če si imela prvič tak izcedek potem jaz sploh ne bi skrbela, da gre za popouščanje rumenega telesca. Če bi se to več ciklov ponavljalo pa povej svoji G.
jaz mislim, da je kar vgnezditvena [sm=smiley1.gif] poročaj!




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 11:09:15)

7.dan. bomo videli, kako se razplete. A pa te vgnezditvene je tud ful malo?jaz sem mela sam na papirčku in na hlačkah tak rjav flekec?




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 11:12:38)

Morda bi pa res lahko bilo to![sm=smiley36.gif]
Vgnezditvena se pojavi pri prbl. 1/3 zensk (torej to niti ni tako malo), ponavadi 6-12dni po O se mi zdi. Pa res je tega izredno malo. Tako da.... bodi pozorna zdaj na kake znakce, ce bodo[sm=smiley36.gif]
Se pa strinjam s tabo storzek3, ko pravis, da ni panike, ce se to zgodi 1x.




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 11:17:28)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Morda bi pa res lahko bilo to![sm=smiley36.gif]
Vgnezditvena se pojavi pri prbl. 1/3 zensk (torej to niti ni tako malo), ponavadi 6-12dni po O se mi zdi. Pa res je tega izredno malo. Tako da.... bodi pozorna zdaj na kake znakce, ce bodo[sm=smiley36.gif]
Se pa strinjam s tabo storzek3, ko pravis, da ni panike, ce se to zgodi 1x.


Hvala. Znakcov ni nobenih, samo tako špikanje kot takrat, ko se pripravlja PMS




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 11:20:00)

No to je tudi dober znak, ce je to res vgnezditvena
Drzim pesti![sm=bravo.gif]




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 11:22:13)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

No to je tudi dober znak, ce je to res vgnezditvena
Drzim pesti![sm=bravo.gif]



Ne trzam več na te znakce, dokler nista na testu 2 črtici. Sem imela že vse možne pa nič. Seveda upam na najboljše, po drugi strani pa se veselim, da tudi če ne uspe, imam ta mesec pregled prehodnosti...drzim pesti za vse...




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 11:28:47)

To pa te razumem ja, prvic sem imela grozno bolece prsi (torej celo en znak), naslednjic pa cisto nic, nobenega. A ko pa nisem [sm=nosecka.gif] pa imam vsak mesec znake[sm=smiley36.gif]




Allstar -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 12:51:10)


IZVIRNO SPOROČILO:

Joj, semenske tekocine pa nisem zamešala s sluzjo☺☺☺☺verjamem, da se kateri tudi to zgodi



Enako sem jaz razmišljala [sm=smiley36.gif]! To pa že ni mogoče [sm=smiley1.gif]. Ampak se je izkazalo, da bi lahko zamešala, če ne bi sledila ciklu. Ker je bilo enake strukture in barve, kot beljakast izcedek pri ovulaciji. In če se mi ne bi to zdaj parkrat naredilo, tudi ne bi povezala.




ječi12 -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 13:17:57)

Mene pa bolijo prsa(ker smesn izraz) tko da ker je tocno 1 tedn do M predvidevam da je normalen pms ;) tko da drug tedn na morje uzamem lunettko [sm=smiley1.gif]

upam da je vgnezditvena tudi jst, 7.dan je lih prav ;) bomo drzale pesti!





Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 17:41:26)

Jaz pa sem danes zacela z O testi (itak so se brez crtice) in upam, da cimprej pride vrh[sm=smiley36.gif] startamo novi krog in upamo na cimvec uspeha[sm=smiley36.gif]




ječi12 -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 18:06:54)

Drzim pesti veronique!

Kako te listici delujejo? A ko so crtice pomen O in je Akcija?[sm=smiley1.gif]





ječi12 -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (1.8.2016 19:36:22)

Punceee!

A mi poveste a dons je 7dni po O in 7dni do M...mene boli spodi kot pri M, a ze zdej? A bom se cel tedn mela take fore do M [sm=zmeden.gif] kok bednoooo....najbrz vgnezditvena ne boli ane[sm=jezicek.gif][sm=smiley1.gif] bi blo pa fajnnnn!!




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>