Re: Odškodnina po prometni nesreči (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


alisa55 -> Re: Odškodnina po prometni nesreči (8.8.2016 9:46:22)

Pozdrav,
pred 1 mesecom smo imeli prometno nesrečo. Udeleženi smo bili vsi 4 člani družine. Otroka sta imela odrgnine in buško. Jaz sem utrpela nateg vratnih mišic, odrgnine po telesu, ter ledveni predel.
Avto je totalka. Kriv je bil drug voznik, ki se je zaletel v nas od zadaj in nas je nato porinilo v ograjo.
Jaz imam še fizioterapijo.
Zdaj pa me zanima sledeče, ali se sploh splača uveljavljat odškodninski zahtevek? Ter koliko sploh lahko dobimo.
Če ima kdo kakšne izkušnje s tem,
hvala za pomoč in odgovor,




svetovalec -> RE: Re: Odškodnina po prometni nesreči (16.8.2016 11:59:16)

Seveda se splača uveljavljati od zavarovalnice povzročitelja, saj dobi vsak od udeleženih oseb v vašem primeru okoli 2 tisoč eur. Otroci ponavadi dobijo nekoliko višjo odškodnino. Glede na vaše diagnoze bi skupaj dobili okoli 8 tisoč eurov.
Dobro je tudi, če napravite slike udarnin po telesu z navadnim mobitelom in slike avtomobila. Pri osebnem zdravniku pa poveste, da vam je slabo od prometne, zaradi bolečin težave s spanjem, zaradi bolečin v ledvenem predelu ne morete delati zaklonov in preklonov, čutite mravljinčenje na prstih obeh rok, gibljivost vratu je zelo omejena...vsaki obisk in dodatna navedba težav bo prinesla višjo odškodnino vsakemu od vas.

Upam, da sem vam pomagal

Lepo pozdravljeni




Iwaa -> RE: Re: Odškodnina po prometni nesreči (16.2.2018 14:40:44)

A mogoče kdo ve kaj je bolje? A da se odškodnina ureja preko kakšnega podjetja, ki se s tem ukvarjajo, ali je bolje iti do kakšnega odvetnika?




lola85 RR -> RE: Re: Odškodnina po prometni nesreči (18.2.2018 14:21:55)

Najbolje stopiti do kaksnega odvetnika, taksne so nase izkusnje.




Stran: [1]