Aprilčice (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Aprilčice (26.9.2005 10:37:02)

Gledam in gledam, nikjer nobene aprilke? Kam ste vse izginile?
Danes imam drugi pregled in komaj čakam, da vidim UZ, dobila bom materinsko knjižico...
Zadnjih nekaj dni me pospešeno dajejo hormoni. En trenutek se jokam zaradi najbolj neumne stvari (npr., ker sem ravno počistila tla in mi je uspelo stresti na lepa, čista tla nekaj moke[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]), naslednji trenutek sem že jezna in potem spet kot da ne bi bilo nič. Drugače je počutje odlično, nobene slabosti, razen občasnih migren.

In kako ste druge aprilčice?




DrejcDrejc -> RE: Aprilčice (26.9.2005 10:47:58)

Naša stara tema je na tretji strani čveka, škoda, da si začela z novo, meni je všeč, če gredo naši čveki čez celo zgodovino, od začetnega veselja preko nuhalne do velikih trebuščkov...
Zdaj RR končno hitreje šiba, pa je bolj fino brskat in pisat, mogoče bo to aprilke zbudilo in bodo še druge kaj povedale.
Tudi jaz komaj čakam na pregled NS, sicer pa so se mi slabosti malenkost zmanjšale in se zdaj počutim že bolj noseča kot bolna. In trebušček že dolgo ni več raven, sploh konec dneva je videti že prav obilen - prav vesela sem ga!
Kje ste pa ostale, kaj novega, kako se imate, kako pikice?




elze -> RE: Aprilčice (26.9.2005 23:40:40)

v cetrtek grem na NS, sem ze cisto zivcna...
Po eni strani ne morem docakati, po drugi pa me je kar malo strah, kot da grem na kaksen izpit ...
Pa ne vem zakaj se tako zmesano pocutim :-)

Pocutje pa je kar ok, razen zaprtja.




Stran: [1]