Pozitivne misli (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


takotako -> Pozitivne misli (26.10.2016 20:57:26)

Pozdravljeni
Mene pa zanima, ce ste kdaj poskusili z fokusom na pozitivne misli in ce se vam je zacelo kej obracati na boljse?
Vem da samo od sebe nic ne pride. Sam vcasih se mi zdi da se res vse obraca proti meni kljub trudu.




Adelle -> RE: Pozitivne misli (28.10.2016 20:29:14)

Preberi si mal na internetu o Zakonu privlacnosti ali poglej kaksen video na Youtube od Ana Bucevic na tej temi. Meni je marsikej spremenilo v zivljenju😀




ŠTINA -> RE: Pozitivne misli (26.10.2020 13:53:28)

Pozdravljena!

Poleg pozitivnih misli, ti svetujem, da probaš naravno magnetno terapijo. Meni je pomagala, da sem okrepila imunski sistem, deluje proti stresu in odlično sem se naspala.

Tina




Bojana88 -> RE: Pozitivne misli poker (21.12.2020 10:24:39)


IZVIRNO SPOROČILO: takotako

Pozdravljeni
Mene pa zanima, ce ste kdaj poskusili z pokerstars fokusom na pozitivne misli in ce se vam je zacelo kej obracati na boljse?
Vem da samo od sebe nic ne pride. Sam vcasih se mi zdi da se res vse obraca proti meni kljub trudu.


Slabše kot je blo leto 2020 tako ne more biti. [sm=bravo.gif] tako da to je dovolj pozitivnih misli za vse nas. :)




dakux -> RE: Pozitivne misli (3.4.2021 16:23:03)


IZVIRNO SPOROČILO: ŠTINA

Pozdravljena!

Poleg pozitivnih misli, ti svetujem, da probaš naravno magnetno terapijo. Meni je pomagala, da sem okrepila imunski sistem, deluje proti stresu in odlično sem se naspala. Bet365 slovenija
Tina


Sem že slišal za to terapijo od kolegice kateri je isto pomagala. Sedaj se vedno bolj nagibam v tej smeri dajo preizkusim. [sm=smiley1.gif]




Lelly28 RR -> RE: Pozitivne misli (27.2.2022 21:55:20)

pozitiva vedno pomaga, saj so že znanstveno dokazali, da se celice boljše odzivajo na dobre misli. PA zdravniki tudi vejo ,da učinek placeba deluje- vse to naredijo naši možgani [sm=bravo.gif]




Stran: [1]