Ko ni sexa (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


Anonimen -> Ko ni sexa (7.11.2016 21:46:19)

Vase mneje,,ko partnerju ni do sexa,,ko ne sexava po 1 leto,ko se zgodi,sem cisto zgbljena.
ko ga vprasam zakaj noce,mi odg,da sem ga preveckrat besedno uzalila in odvrnila od sebe.





Cuker* -> RE: Ko ni sexa (8.11.2016 18:20:52)

Ne seksata po 1 leto? Mislim da veš kakšen je odgovor. Verjetno ima drugo.




Stanislava_ -> RE: Ko ni sexa (9.11.2016 20:57:34)

Vsaj tebe nima več. Ali ima drugo ali probleme, za katere ti ne veš, ali mu ni več do tebe.




patrino -> RE: Ko ni sexa (10.11.2016 21:19:45)

S človekom, ki živi v partnerskem odnosu in eno leto ne čuti potrebe po seksu, je zagotovo nekaj narobe. Tu ni dileme. Njegovi odgovori so kar nekaj...bedni, nerealni.Spolna privlačnost ne izgine v zrak za eno leto le zaradi neke besedne užaljenosti. Človek ima probleme, ki pa jih očitno ne želi rešiti in deliti s tabo. V bistvu to niti ni važno. Če on ne želi tega razčistiti, kljub temu, da se mu ti ponujaš, in želi še naprej životariti v platonski vezi, je to njegova stvar. Sama si takega odnosa ne morem predstavljati. V bistvu ne moreš partnerja prisiliti, da ti pove resničen razlog, zakaj se mu ne da seksat s teboj. Če se želi raje skrivati za svojo slabo voljo in užaljenostjo, kot odkrito povedati, kaj je vzrok za njegovo dolgotrajno zadržanost,se pač naj. Lahko pa se zazreš vase in razčistiš sama pri sebi. Ali želiš še naprej voziti partnerstvo v takem stilu ali si želiš eno zdravo vezo, v kateri je poleg vsega potrebnega tudi reden seks. Obojestranska želja po njem. Tudi takrat, ko se nimata najbolj rada oz. ko pade tudi kakšna pikra. Verjamem, da človeka ne razganja najbolj od spolne privlačnosti, če te partner obklada s kakšnimi nespoštljivimi pripombami..vendar, gre pri nekem kolikor toliko zdravem partnerstvu, v takem primeru le za kratkotrajno jezo, užaljenost, prizadetost, ki mogoče na spolno slo vpliva trenutno in minimalno, ne pa tako zelo, da te mine za celo leto...




OrionBABY -> RE: Ko ni sexa (25.1.2018 11:55:28)

Rad bi popestril zvezo. ima kdo izkušnje z kakšnimi igricami kot je https://studentska-trgovina.si/collections/darila-za-valentinovo/products/igra-za-zaljubljene. Sej je druga, da ne bi naredil še slabš ko je...Sploh ne vem kak bi se tega lotil




Stran: [1]