Tanka dekica (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Nina Nana -> Tanka dekica (7.3.2004 12:41:44)

Ojla!

Če katera zasledi v trgovini zelo tanko in mehko dekico, najbolje bombažno, mi prosim naj pove.
Vse sem že prebrskala pa nič.
Sicer imamo tudi mi že vse pripravljeno za našo pikico. Je bilo pa veliko manj nakupov in izdatkov, ker je že druga.
LP




Anonimen -> Tanka dekica (7.3.2004 12:53:44)

nina nanan, kaj pa tiste iz tisoč in en dar iz cityparka? so lušne, tanke in tople
lp,:fis:ika




Nina Nana -> Tanka dekica (7.3.2004 14:15:51)

Hvala!
Nisem iz Ljubljane in v Cityparku res še nisem nič gledala. Tisoč in en dar - je to trgovina ali blag. znamka?
Pri nas so le Baby center, Ariel, Pikapolonica, Ringaraja pa se konča.
LP




ni -> Tanka dekica (7.3.2004 14:35:03)

ravno zadnjič sem jih gledala v benettonu.luškane so in tanke.pojdi pogledat, ne vem pa za ceno.

tisoč in en dar pa je drugače trgovina v city parku in ni znamka.

lp, barbara





jana-2 -> Tanka dekica (7.3.2004 15:42:31)

Jaz imam eno idejo za majčkene odejice. Sama sem v trgovini z metražnim blagom kupila termovelur (flis) in ga obrobila z obrobnim trakom, lahko pa ga tudi okrasno "obkvačkaš". Rob se sicer ne cufa, vendar je izgled lepši. Material je poliester, vendar se pere v pralnem stroju 40°C in se ne mucka. Naredila sem dve odejici, eno iz ene plasti in eno iz dveh plasti.
Enako odejico sem uporabila tudi kot odejico za v košek, le da sem jo vstavila v bombažno prevleko.
Material za odejico - iz 2 plasti kupiš 80-90 cm blaga širine 160 cm -enako za 1 plastno odejico, vendar si narediš 2 odejici (cena za m= 1000-3000 sit).
Veliko sreče s šivanjem




**tanja** -> Tanka dekica (7.3.2004 19:05:45)

v mothercare imajo bombažne dekice, izgledajo kot kvačkane in so v vseh mogočih barvah. majo tudi v istih barvah dekice za hladnejše dni iz termoflisa, je fino za pokombinirat!

lp




neli-2 -> Tanka dekica (8.3.2004 0:26:00)

Jaz sem jo kupila v Intrsparu- je taka in ful lepa (svetlo plava z medvedki)-take nežne barve; seveda pa jih imajo še veliko drugih vzorcev in pa enobarvne- pa še zlo poceni so.

LP




AnBan -> Tanka dekica (8.3.2004 11:16:27)

Po kolk pa so v Intersparu??




Anonimen -> Tanka dekica (8.3.2004 21:05:46)

ternutno so ene dekice v sparu po 1600-tam nekje...
lp,:fis:ika




Stran: [1]