Praznovanje triletnika (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


Pia67 -> Praznovanje triletnika (12.1.2017 12:43:57)

Pozdravljene,

zanima me, če za svoje otroke ve ali stari starši pripravite/jo praznovanje rojstnega dne v okviru širše družine (nečaki, strici, tete itd). Od moje tašče in tasta samoumevno pričakujem, da rojstni dan za njih del familije organizirata onadva.
Pa temu ni tako [sm=smiley13.gif]

Hvala za odgovore.




mini86 -> RE: Praznovanje triletnika (13.1.2017 16:39:23)

čaki ne vem če razummem..ti pričakuješ od svoje tašče da za TVOJEGA otroka ona organizira praznovanje????




liliana -> RE: Praznovanje triletnika (13.1.2017 21:13:39)


IZVIRNO SPOROČILO: Pia67

Pozdravljene,

zanima me, če za svoje otroke ve ali stari starši pripravite/jo praznovanje rojstnega dne v okviru širše družine (nečaki, strici, tete itd). Od moje tašče in tasta samoumevno pričakujem, da rojstni dan za njih del familije organizirata onadva.
Pa temu ni tako [sm=smiley13.gif]

Hvala za odgovore.


Zakaj pa samoumevno pričakuješ? Če kot starša želita, pač organizirata praznovanje v okviru širše družine (povabita tudi svoje starše, taščo in tasta oz. vse kar gre v paketu k tej širši družini).....če tašča in tast želita razširiti krog povabljencev še na svoje taste in tašče, svake in svakinje, prijatelje, sosede itd. pa naj seveda organizirata praznovanje onadva.....vendar triletni otrok od tega praznovanja ne bo imel nič, bo pa praznovanje razlog za druženje zelo široke družine.......




bucka* -> RE: Praznovanje triletnika (14.1.2017 2:41:51)

Tudi jaz ne razumem, zakaj bi morala tast in tasca organizirat praznovanje?
Navade ob praznovanjih so precej razlicne, ponavadi se partnerja uskladita glede na navade iz svojih druzin. Nekateri so navajeni praznovati bolj "na siroko", nekateri pa bolj skromno... v nobenem prineru pa ne vidim razloga, da bi to urejala tasca, mogoce kvecjemu tvoj moz, ce si z njegovo druzino nisi dovolj blizu, da bi jih vabila na praznovanje..




Pia67 -> RE: Praznovanje triletnika (19.1.2017 10:31:52)

Se opravičujem, malo dlje je trajalo, da sem pregledala odgovore.

Ja, se strinjam z napisanim. Hvala za vaša mnenja. [sm=bravo.gif]




Stran: [1]