Oddaja sperme - spermiogram (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


dire.straits86 -> Oddaja sperme - spermiogram (18.2.2017 19:38:18)

Pozdravljene vse sedanje in bodoče mamice. Tudi jaz in moj sva nažalost po 3 letih neuspelih poizkusov pristala na umetni. In do zdaj ni bilo nobenih problemov kar se tiče vseh postopkov in pregledov.
Nastal je pa problem pri mozevem spermiogramu. Moral bi čez dva tedna oddati vzorec sperme na Leonišču. Zataknilo se je pri tem da on tega ne more in noče narest, jaz verjamem da je to sila nepreijetno ampak mora to narediti.
Zato prosim za vašo pomoč, kaj naj naredim in kako naj mu pomagam.
Ali ste vi tudi imele tak problem, kako ste ga rešile oziroma kako ste dale ta postopek z partnerjem skoz, ste mu same pomagale oddati vzorec ali kako.
Bojim se da bova vse pokvarila zaradi enega vzorca, ki ga mora oddat.




Anonimen -> RE: Oddaja sperme - spermiogram (19.2.2017 18:43:30)

Razlika med ne more in noče je velika. Če noče, ni vreden vsega kar boš morala med postopkom pretrpeti ti, ni vreden ne tebe ne otroka. Če pa ne more, lahko prosita sestre, da vama dajo lonček in prinese vzorec od doma. Srečno




erika2 -> RE: Oddaja sperme - spermiogram (22.5.2017 21:51:45)

Tudi jaz sem dobila, napotnice za oba. Eno leto je moj odlasal, sedaj pa se je koncno odlocil in se tudi narocil. Jaz sem bila ze cisto obupana. Sestra mu je rekla da naj gre po loncek v lekarno in naj spermo prinese ob tisti uri kot je narocen. Se je tut on fajn oddahnil.




erika2 -> RE: Oddaja sperme - spermiogram (22.5.2017 21:53:17)

Zdaj pa tut mene zanima kako bo z mano? Kdaj grem na hsg? Koliko casa se caka za pregled?




Anonimen -> RE: Oddaja sperme - spermiogram (22.9.2018 19:31:41)

Ali katera ve koliko stane spermiogram pri dr.Primožu Rešu v Dravljah in koliko časa se čaka na preiskavo, če greš samoplačniško ?




Planinčica -> RE: Oddaja sperme - spermiogram (25.9.2018 13:27:21)

Zelo hitro. Pokliči in vprašaj.




*mala pika* -> RE: Oddaja sperme - spermiogram (26.9.2018 20:22:10)

Na samoplačniški test za spermiogram je naročen zelo hitro, v nekaj dneh. Cena 50€. Rezultati v enem tednu. Spolna abstinenca pred testom 2-3 dni.




Ella221118 -> RE: Oddaja sperme - spermiogram (27.11.2018 10:55:49)

Živjo,

a v teh 50€ je vključena še kakšna razlaga rezultatov? Ali samo nek "papir" z vrednostmi?




Stran: [1]