brezposelnost ter delo v zdravstvenih ustanovah (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


Orionn -> brezposelnost ter delo v zdravstvenih ustanovah (12.6.2017 15:17:01)

Pozdravljeni!
Imam nekakšen problem zaradi nevednosti. Sem brezposelna, po poklicu pa sem srednja medicinska sestra, delavno dobo imam samo 6 mesecev (zaradi opravljanja pripravništva). Fant je še izredni študent, dela tudi prek študenta, zaposliti ga ne morejo zaradi še nedokončane šole.

Takoj po pripravništvu (januar) sem se prijavila na zavod za zaposlovanje, kjer mi je nadomestilo pripadalo 3 mesece, v tem času in še vedno sem aktivna v iskanju službe, ampak žal nimam sreče. Drugi mesec pa mi poteče še nadomestilo od socialne ustanove. Na nekaj razgovorov sem šla, kljub zadovoljstvu pa se je vse ustavilo ob iskrenem stavku -da sem noseča in da imam novembra rok [sm=nosecka.gif]. Nekako še pričakujem klic iz klinike, ki so mi kljub temu obljubili delo čez počitnice in do zmožnosti dela. Ker pa klica ne dobim že 14 dni se mi zastavljajo rezervna vprašanja in upam, da kdo Ve odgovore...

Kaj če ne dobim nobene službe vsaj za določen čas? kam naj se obrnem? Posvetovala sem se na zavodu za zaposlovanje in socialno vendar mi niso znali obrazložiti ali pa jaz ne razumem. Malo so tudi bili nejevolni in me gledali kot še eno, ki izkorišča državo... Ampak Vam povem, da mi ni niti malo 'fajn' glede na to, da vedno delam z veseljem.

Ima kakšna kakeršenkoli nasvet? Kam naj se še obrnem? Poznate kakšne osebe, ki si vzamejo čas in pojasnijo razločno? Ker jaz se ne znajdem več...

Hvala za pomoč [sm=smiley1.gif]





Stran: [1]