Hipospadija (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


bino1 -> Hipospadija (28.7.2017 9:04:43)

Prosila bi vaše izkušnje glede operacije hipospadije, kateri urolog in ali v Ljubljani ali Mariboru, saj se ne znam odločiti kam. Lepo prosim za vaše izkušnje




saraa -> RE: Hipospadija (22.7.2018 0:28:13)

Edini kirurg,ki zna operirat je dr Djinovic Radisa v BelMedic v Beogradu ne dovolite,da se učijo na vašem otroku kirurgi v Sloveniji tako kot so se žal na mojem rešitev smo našli šele v BG ,ker je tako mojega kot druge otroke dr Djinovic popravljal napake kirurgov v Sloveniji.Dr Djinovic je tudi na fb tako,da se res raje prej pozanimajte preden svojega otroka operirat v Sloveniji!Mi smo dali težke travme skozi v Sloveniji ,kar nekaj neuspesnih operacij in neznanja kirurgov v Slovenijiin nismo edini..iscite resitev če želite dobro svojemu otroku.V Sloveniji ni takega strokovnjaka kot v BG in tudi iz celega sveta hodijo k njemu operirati.Srecno!Operacija v BG je pri nas uspela HvalaBogu.




tikaa -> RE: Hipospadija (24.1.2019 22:24:01)

Saraa, vas lahko prosim za več informacij o posegu v Beogradu? Tudi mi smo že trikrat ponavljali in sem izgubila upanje v naše, zdaj pa zasledila vaš zapis. Vesela bi bila tudi vašega maila na: ha.martina90@gmail.com


IZVIRNO SPOROČILO: saraa

Edini kirurg,ki zna operirat je dr Djinovic Radisa v BelMedic v Beogradu ne dovolite,da se učijo na vašem otroku kirurgi v Sloveniji tako kot so se žal na mojem rešitev smo našli šele v BG ,ker je tako mojega kot druge otroke dr Djinovic popravljal napake kirurgov v Sloveniji.Dr Djinovic je tudi na fb tako,da se res raje prej pozanimajte preden svojega otroka operirat v Sloveniji!Mi smo dali težke travme skozi v Sloveniji ,kar nekaj neuspesnih operacij in neznanja kirurgov v Slovenijiin nismo edini..iscite resitev če želite dobro svojemu otroku.V Sloveniji ni takega strokovnjaka kot v BG in tudi iz celega sveta hodijo k njemu operirati.Srecno!Operacija v BG je pri nas uspela HvalaBogu.






Kurtan -> RE: Hipospadija (27.1.2021 19:41:27)

Pozdravljeni,
tudi mi smo pred kratkim peljali sina na operacijo hipospadije v BG k dr. Djinoviću. Vse je teklo gladko in bi danes storil povsem enako, čeprav je res, da z zdravljenjem tega v Sloveniji nimamo izkušenj. Če bi kdo potreboval dodatne informacije na to temo oziroma naše izkušnje, naj kar javi (najraje na ZS). Lp




jabuk -> RE: Hipospadija (14.2.2021 14:32:11)

Punce, ali ste med/pred nosečnostjo jemale progesterone, npr.: dabroston...? Baje poveča možnost za hipospadijo. Jaz sem in tudi sin jo ima. 😪 Tako je žalostno, ko zaupaš ginekologu. 





Majul -> RE: Hipospadija (3.12.2021 14:04:30)

Pozdravljeni,Tudi mi se odločamo za Beograd in bi bila zelo hvaležna, če bi delili vašo izkušnjo. Lahko tudi privat, če pustite kontakt. Lep pozdrav.




hellolucek -> RE: Hipospadija (3.12.2021 17:19:05)

Po pogovoru z starsi, ki so ze peljali otroke dol sva se tudi midva odlocila za Beograd (priporocal ga je tudi kirurg). Prvega novembra sva kontaktirala dr. Djinovica in se isti dan dobila datum operacije - 9.12.2021. Tako, da v sredo odhajamo v Beograd in vam lahko javim kako bo.
Lp, Lucija
IZVIRNO SPOROČILO: Majul

Pozdravljeni,Tudi mi se odločamo za Beograd in bi bila zelo hvaležna, če bi delili vašo izkušnjo. Lahko tudi privat, če pustite kontakt. Lep pozdrav.






Majul -> RE: Hipospadija (3.12.2021 18:47:38)

Pozdravljeni Lucija,
Lepo prosim, če se boste spomnili pa če ne boste imeli preveč skrbi z vsem ostalim. Dobro opravite, vse dobro in srečno! 🍀




hellolucek -> RE: Hipospadija (3.12.2021 19:07:59)


Z vesljem se vam javim 😉 Če slučajno pozabim pa me kr pocukajte za rokav, lahko tudi preko ZS.
Hvala & Lp
IZVIRNO SPOROČILO: Majul

Pozdravljeni Lucija,
Lepo prosim, če se boste spomnili pa če ne boste imeli preveč skrbi z vsem ostalim. Dobro opravite, vse dobro in srečno! 🍀






Vesna128 -> RE: Hipospadija (10.2.2023 16:47:20)

Pozdravljeni! Upam da je bila operacija uspesna! Tudi mi se nameravamo narociti v Beograd... Bi vas lahko prosila se za par informacij? Lahko tudi na meil: vesna128@gmail.comZelo bi vam bila hvalezna... Lp





Stran: [1]