|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilčki 2018
6.8.2017 9:34:20   
Anonimen
Ojla..javljam se kot anonimna,ker je treba počakati na prvi pregled..vendar po testih sodeč sem v veselem pričakovanju ☺ je še katera tukaj,ki že ve, da pričakuje aprila?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilčki 2018
6.8.2017 9:53:45   
Anonimen
Pa sva ze dve! user posted image Tudi jaz bom nekaj casa brez imena, toliko da vidimo pri cem smo user posted image Imas ze datum? Jaz bom klicala sele v torek ali sredo ker se ravno odlocamo o dopustu

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilčki 2018
6.8.2017 10:22:59   
Anonimen
Oo super 😊 v torek moram poklicat,ker moja gin.dela samo ob torkih dopoldan. Bom pa prosila za 22.8.,ker konec avgusta podpišem pogodbo,da bom vedela približno na čem sem. Drugače pa je to zame prva nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilčki 2018
7.8.2017 13:17:07   
Anonimen
Evo, tudi jazuser posted image prav tako zaenkrat kot anonimna. Prvi pregled imam 28.8., rok pa po mojih izračunih nekje okoli 3.4.
Kaj pa vidve? Kako se počutita?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilčki 2018
7.8.2017 16:04:20   
Anonimen
Oo super še ena. Meni je blo zadnje tri dni slabo in še nonstop sem bila zaspana/utrujena. Danes sem se malo sprehodila in je vse ok ☺ po mojim izracunih pa naj bi imela rok 8.4. ☺ zadnjo M sem imela 30.6.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilčki 2018
7.8.2017 22:58:06   
Anonimen
Za sedaj zaprtost in boleče prsi, včasih malo špikanja.. presenetljivo dobro se počutim, je pa moja prva nosečnost zato niti ne vem kaj pričakovati.. Kdaj so se vam začele pojavljati slabosti?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilčki 2018
8.8.2017 8:00:58   
bobica
ojla...še ena nova :) rok imam nekje okrog 10.4..priv pregled pa 31.8...doma pa že dva navihana fantka :)

a je mogoče že na fb, kakšna skrivna skupina?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilčki 2018
8.8.2017 12:56:56   
Anonimen
Meni je slabo samo kadar sem lačna oz. bolj tak neprijeten občutek, ga ne znam niti opisat,sem ga pa občutila že v prvi nosečnosti. In pa boleče prsi oz.samo bradavice.
Jaz imam že leto in pol staro punčko, to bo torej moj drugi otroček,če bo vse ok.
Za fb skupinico pa nimam pojma ali že obstaja, jaz se vam tam pridružim šele po prvem pregledu.

(odgovor članu bobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilčki 2018
8.8.2017 14:43:52   
Anonimen
Jaz imam prvi pregled 29.8. -sem danes klicala in je rekla,da se prej ne bo nič videlo. Mi je pa smotano,ker bom en teden prej podpisala pogodbo spet za eno leto. Sem želela povedati delodajalcu,zdaj pa mu očitno ne bom mogla.
Lp,D

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilčki 2018
8.8.2017 18:38:06   
Anonimen
Če ti šefe konstantno podaljšuje le za eno leto niti ni vreden te informacije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aprilčki 2018
9.8.2017 13:12:15   
Klimtovka
Pozdravljene,

Sem gor se javljam po dolgem času. Nazadnje sem sodelovala v letu 2013 user posted image
Doma imava že enega junijčka 2014, zdaj pa bova imela še aprilčka 2018 user posted image
Sem pa danes polni 5.teden, uz sledi med 7.in 8.tednom (me pokličejo), moja glavna skrb oz.želja pa je, da na uz zagledam en zdrav srček.
Sem pa vesela, da nama je končno spet uspelo, saj sva konec septembra imela spet datum za neplodnostno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aprilčki 2018
9.8.2017 20:30:21   
slovenka
Same anonimne user posted image Jaz se javljam, pa bomo tudi videli, če bo šlo naprej. Sem maja pisala pri januarčkih, pa se je izjalovilo, blagi plusek, potem pa kri, nisem niti bila pri zdravniku. Zato sedaj malo čakam, še niti nisem klicala svoje G. Bom počakala, da se vrnemo s podaljšanega vikend dopusta in poklicala po 15.8. Meni rok izračuna za 4.4., bo pa to naš tretji bebi, če bo vse po sreči, prva dva sta že kar velika, šolarja user posted image Tudi že malo razmišljam, kako bom to povedala v službi, po moje so vsi ziher, da smo mi zaključili reprodukcijo, pa bodo vprašanja, če sva že slišala za kontracepcijo, pa če je to zaradi davčne olajšave mogoče user posted image user posted image user posted image Ampak večini bo najbrž informacija zabavna. user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Klimtovka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aprilčki 2018
9.8.2017 20:34:14   
slovenka
Tista anonimna zgoraj - ta torek ne boš klicala G, ker je praznik user posted image boš že direkt za nuhalno, ko boš šla na prvi pregled user posted image Hecam se samo. Boš tako še dovolj krat pri teh zdravnikih, pa potem po porodu... Zato se tudi meni nič ne mudi. Saj kaj pa ima drugega, kot da potrdi. Znake poznam že zelo dobro, moj mi je rekel, ko sem delala test, da se on bolj zanese na moje znake kot pa na tisti +. user posted image Po 10. tednu gre malo bolj zares in lahko že kaj več pove dohtar.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aprilčki 2018
10.8.2017 10:36:28   
Klimtovka
Danes me čaka pregled, včeraj sem dobila izcedke, krvavo rjave. Upam, da ni nič resnega. user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aprilčki 2018
10.8.2017 14:08:11   
Anonimen
Slovenka živjo. Anonimna je v svoji objavi mislila na torek v tem tednu,si ti tista,ki je površno prebrala. Ta torek je že minil in je že dobila datum za pregled. Je pa v svojih objavah tudi razložila, zakaj bi želela datum čimprej- v službi je namreč na tem,da ji šef podaljša pogodbo in bi rada izvedela kako pa kako bo v naprej.
Pa tudi glede tega,kaj bo ginekolog,razen,da potrdi? Ja,že...v primeru,če je z nosečnostjo vse ok, je vseeno ali izveš teden gor dol, pred sedmim tednom se res težko kaj drugega vidi kot gestacijska vrečka in morda rumenjakov mehurček. Nikakor pa NI vseeno,kdaj te naročijo na pregled v primeru,da si imel težave z zanositvijo,dal skozi ginekološke operacije,imaš morda zarastline,endometriozo ali celo neprehoden jajcevod. Takrat je pa to,da te naročijo čimprej zelo pomembno. Da se potrdi,da je nosečnost v maternici. Saj to lahko odloča o ohranitvi jajcevoda. Velikokrat je tako,da na pregled naročijo precej pozno in,ko se IMN ugotovi,je že tako pozno,da se jajcevoda ne da več rešiti. Takrat definitivno ni vseeno.
Poleg tega pa so tu še razni "missed abortion", kjer prav tako ni vseeno,če izveš,da imaš v sebi že npr. 2tedna odmrli plod, pa še razne mole itd. Tako,da to,kar si napisala ravno ne drži. Pa nič slabega ne mislim,sem vesela,da je bilo z obema tvojima nosečnostima vse ok in upam,da bo tudi tokrat tako. Samo nis(m)o pa vsi taki primeri, zato raje ne posplošuj.
Klimtovka zate pa zelo držim pesti,da je z malo pikico vse ok in so izcedki povsem nepomembnega izvora. Javi se namuser posted image

(odgovor članu Klimtovka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aprilčki 2018
10.8.2017 15:00:38   
Bexy
Živjo tudi še od ene user posted image
Po mojih izračunih naj bi imela PDP okrog 5.4.2018, prvi pregled pa imam šele 7.9. :/ doooolga bo še do takrat.
Je pa to moja druga nosečnost, doma imamo že enega navihanega 3,5-letnika :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aprilčki 2018
10.8.2017 17:45:09   
Anonimen
Anonimna hvala, da si se zavzela zame ☺ in ja, res je. Napisala sem pred tem torkom, klicala ta torek in dobila datum 29.8. Šlo se mi je pa zato, ker s 1.9. začnem novo šolsko leto in sem želela delodajalcu povedati prej.

Klimtovka upam, da bo vse ok. Držim pesti.

Me pa zanima, če še katero boli želodec? Jaz jem kot en piščanec in ne vem ali je psiha ali kaj drugega. Po celem trebuhu me peče, se mi spahuje, ponoči se zbujam user posted image
Prej nikoli nisem imela trebušnih težav.

Lp, D

(odgovor članu Bexy)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aprilčki 2018
10.8.2017 18:19:37   
Anonimen
Pregled imam sele 4.9., uf se mi zdi se dalec! Malo me je zacelo skrbeti danes ker me prsi ne bolijo vec tako mocno...a je mozno da bolecina vmes poneha ali je konstantna cez vse dni?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aprilčki 2018
11.8.2017 8:05:36   
slovenka
Obe anonimni, žal mi je, ker sta spregledali vse moje smajlije... moja dva posta niti slučajno nista bila mišljena resno, kot sta vzeli vidve... in sploh ni res, da imam jaz kao brezskrbno nosečnost itd. Najbrž sta spregledali, da sem napisala, da sem imela v maju splav... Za to, da nisem upoštevala datumov vajinih postov in tega, kateri torek je mišljen, se prav tako opravičujem in spet - moj post ni bil mišljen tako resno, kot sta ga vzeli vidve. Tudi glede moje generalizacije - navkljub vsem argumentom, zakaj je treba takoj k zdravniku, je res, da pa v VEČINI primerov punce prehitro pridejo k zdravniku, tam ni nič videti in jih je potem ŠE BOLJ STRAH, kaj zdaj to pomeni, kot če bi kak teden počakale doma.

Imela sem dve izkušnji na RR, smo se s puncami zelo dobro razumele, ampak obenem smo se tukaj gor tudi veliko šalile. Zdaj se je očitno vse spremenilo.

Prijetno nosečnost želim vsem aprilkam, jaz ne upam več pisati tukaj gor, ker sem očitno narobe razumljena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aprilčki 2018
11.8.2017 9:26:21   
Anonimen
Ah daj no slovenka..ne delajmo drame 😊 res je, da je napisano lahko velikokrat narobe razumljeno. Se mi zdi, da smo tukaj, da si delimo težavice in veselje ☺ seveda moraš ostati tukaj 😊 jaz nisem nič užaljena pa je tvoj zapis letel name. Nič hudega.
Kako ste ostale?
Lp, d

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aprilčki 2018
11.8.2017 9:52:31   
Bexy
Evo, se je ze zacel, predno se je sploh kej zacel! Sorry, ampak nimam druge besede kot "babe!!". VEDNO se mora najt vsaj ena taka, ki je uzaljena, ko ji prst pokazes, in mora vsako malce sarkasticno, a neslabonamerno izjavo vzeti totalno osebno in naredit cel halo iz tega!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aprilčki 2018
11.8.2017 22:56:39   
Anonimen
Evo,naj se oglasim še tista Anonimna,ki je odgovorila tebi, Slovenka. Daj noooo... tudi jaz se ne počutim niti malo užaljene zaradi tega,kar si napisala. Seveda sem opazila smajlije v tvojem zapisu,pa mi je pač deloval zato malce sarkastičen in sem ti na tak način tudi odgovorila nazaj. In zato reeeesss ni potrebe po pretirani užaljenosti,občutljivosti z nobene strani.
Forume smo (po večini) ustvarile babe, po naravi klepetulje in velike čveke. Zato se na njih seveda najde vsega-od smeha, žalosti, krega,... Vendar ne pozabimo,da je tale naša tema ustvarjena iz enega prelepega razloga- vse nas druži to,da smo srečke user posted image Zato naj bo tako tudi vzdušje tukaj. Veselo in sproščeno. Bodimo druga drugi v oporo in pomoč.
En velik objem in pozdrav vsem.
Lp, T

(odgovor članu Bexy)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aprilčki 2018
14.8.2017 10:43:50   
Anonimen
Hej...me zanima,če ima še katera težave s hranjenjem? Jaz sem zelo lačna in potem se mi obrne želodec,ko pomislim na hrano. Prej sem bila zelo sladkosneda (čokolada),zdaj pa je ne prebavljam. Tudi mlečni izdelki mi ne grejo ravno po grlu. Bruham ne, prebavo pa imam zelo dobro. Ima katera kakšen nasvet kaj jesti?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aprilčki 2018
14.8.2017 11:49:14   
bobica
glede hrane nimam težave...se mi pa že dva dni spahuje in nek čuden okus v ustih..se bojim, da bodo kmalu slabosti kot v prvih dveh nosečnostih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aprilčki 2018
15.8.2017 20:48:09   
Anonimen
Kako ste?

Jaz sem non stop lačna, moj želodec se je odločil, da se bo od sedaj naprej oglašal že kako uro pred kosilom/večerjo. Zelo neprijetno, še posebej v službi, ko postanem kar živčna zaradi lakote. Tudi prebava je na psu, trebuh imam tako napihnjen da mi je že nerodno obleči karkoli drugega kot ohlapne majice. Ker sem precej suha, se mi napihnjenost že precej pozna. user posted image

To je moja prva nosečnost in še vedno ne vem, kako bi se elegantno izmuznila iz prej nedolžnih situacij: v družbi in pri sorodnikih sem namreč znana po tem da z užitkom spijem kozarec dobrega vina pri večerji.. Če bi sedaj mesec pa pol odklanjala vsak alkoholni požirek, bi zelo hitro posumili, jaz pa nočem da izvejo pred nuhalno user posted image .

Kako se vi lotite takih problemov? Jemljete "antibiotike", imate namišljene in dlje časa trajajoče želodčne probleme? Ali preprosto rečete, da vam ni do alkohola/četrte kave?
user posted image

(odgovor članu bobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?