|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2018
31.1.2018 9:21:47   
madrugada
mimi_ka: seveda, se zmenimo. mi pišeš na zs? sej pravim, ni veliko, so pa luškane, punčkaste zadeve, za prvo leto. :) hvala za kontra ponudbo, ampak imam od dveh prijateljic obljubljene cunje in mislim, da bo dovolj. da ne bo tako kot v prvo, ko sem se na enih 5ih koncih zmenila za obleke in na koncu je imela tamala toliko cunj, da mi jih, če malo pretiravam, sploh prati ni bilo treba. ;)

glede oblek imam jaz tudi probleme z bundo. komaj jo še zapnem, še par tednov pa to ne bo več mogoče. ampak se mi res zdi butasto za en mesec kupovati nosečniško, tako da bom najbrž kombinirala kaj toplega spodaj in odpeto bundo. upam, da ne bo hudega mraza februarja in marca. sicer imam pa par parov sposojenih nosečniških kavbojk, ene 2je pajkice sem si pa sama nabavila. doma pa razvlečene, prevelike trenirke. ni šans, da bi nosila kaj običajnega, ker, tako kot bauko, nosim spodaj in me je vse že v 3. mesecu tiščalo. zgoraj pa tunike oziroma obične puloverje, ki pač zdaj pridejo nekoliko krajše. aja pa v hoferju sem si ravno nabavila spalno srajco, ki pride kot ravno prav dolg zgornji del pižame. :)

punce, že kaj razmišljate o imenih? imate že izbrano, bi delile? :) midva sva imela za punco trdno izbrano tinkaro, ker pa bo fant, imava malo večje probleme. opcije so lovro, tibor ali pa erazem. bova najbrž počakala, da se rodi in videla katero od teh treh mu najbolj paše.

bodite lepo!


(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Junijčki 2018
31.1.2018 10:37:43   
bauko
Jaz tudi že navijam za čimprejšnjo pomlad, čeprav vse kaže, da zima še ni rekla zadnje...

Danes pa prav čutim tole polno luno, da me malo heca. Včeraj sem dobila opazko glede trebuha, v smislu "ja koliko pa še misliš zrast do junija", pa "če sem res ziher, da je samo eden"...mislim...kot da imam kakšen vpliv na trebuh user posted image In potem sem slabo spala in podzavestno premlevala vse skupaj in sem celo noč imela neke prebliske, da je nekaj narobe z otročkom, pa sanjala sem, da bo čisto prevelik, pa da kaj če bom morala na carski rez, ker ne bom mogla rodit, pa krrrr neki. Sem že mislila, da imam debelo kožo, pa je zgleda nimam, sploh v kombinaciji s polno luno... Moram čim prej pozabit na vse skupaj. Sicer je res, da smo sedaj bolj občutljive, ampak nekateri res nimajo občutka za izrečene besede!

Mi se o imenih kar naprej pogovarjamo doma, izbranega pa še nimamo nič. Tamala navija za sama neka dolga imena, za fantka je predlagala Aleksander, če bo punčka pa Aleksandrica user posted image Ampak nama ni všeč, tudi hčerka ima ime na tri črke, tako da bo tadrug otrok imel tudi kratko ime, na tri ali pa štiri črke. Ne bo pa nobene eksotike...bolj v stilu Rok, Nejc, Jure...kaj takega za fantka. Če bo punčka pa ...hmmm...pravzaprav sploh še ne vem user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu madrugada)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Junijčki 2018
31.1.2018 11:19:25   
Kolerabarepa
Jaz sem si pa letos dala delat plašč, ki se spredaj samo zaveže in mi ni žal, lahko bi ga do junija nosila, ker je tako prilagodljiv. Pa tudi za potem bo, za drugo zimo dober.
Madrugada - navijam za ime Tibor :) ful lepo!
Midva sva že videla, da bo fantek, zaradi IVF sem imela kup UZjev, tako da... Jakob. Vam povem, ker smo anonimne, drugim pa nisem nič. Mam to ime že ene 4 leta izbrano in mi je še vedno všeč.

Skos nosim trenirke. Pogrešam kavbojke. Bo treba po ene nosečniške zgleda :/

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Junijčki 2018
1.2.2018 11:20:37   
Doroteja 25
Pozdravljene.
Še ena k ma rok junija user posted image gremo v 21 teden v torek smo imeli morfologijo bo pa punčka user posted image to bo moj prvi otrok. Zanima me kdaj ste začele kupovati stvari? user posted image
Lp.

< Sporočilo je popravil Doroteja 25 -- 1.2.2018 11:27:32 >

(odgovor članu madrugada)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Junijčki 2018
5.2.2018 14:40:31   
mimi_ka
madrugada sem ti poslala zs.

doroteja dobrodošla! Mdve imava verjetno zelo podoben pdp, ker jaz sem tudi v 21.tednu. Morfologija pa me čaka čez 14 dni.
Glede kupovanja oblekic mislim, da bom počakala čisto do zadnjega, ker imam veliko obljubljenega od sorodnic in prijateljic, tako da ne želim preveč zapravljati za te male cunjice, ki jih zelo hitro prerastejo. Lih kaj nujnega, kar ne bom dobila za prve mesece, ostalo.pa sproti. Ostalo.opremo pa imamo že vse od starejšega, tako da ne bomo nič kupovali.

Glede imen se tudi midva ne moreva nikakor zmenit. Imava čisto vsak svoj okus, pa še za punčko se mi zdi, da je tako malo imen, vsaj takih, ki jih ne bi bilo že v bližnji žlahti. Upam da do junija najdeva nekaj, kar bo obema všeč, če ne bo ostala brez imena user posted image
Glede oblačila pa obup, jaz že dva meseca ne nosim drugega kot nosečniške hlače. Zdaj mi je že bunda pretesna in rabno včeraj mi je sestrična prinesla eno njeno večjo številko, ki jo lahko vsaj normalno zapnem. Upam, da bo te zime kmalu konec, potem pa bomo že počasi lahko odštevale tedne user posted image

(odgovor članu Doroteja 25)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Junijčki 2018
5.2.2018 21:30:24   
bauko
Danes zjutraj je pa moj partner začutil prvo brco user posted image user posted image lep trenutek user posted image
Pa hčerka je prejle naslonila glavo na trebuh in poslušala...v tistem se je ravno oglasila prebava in sedaj trdi, da je slišala dojenčka user posted image
Potem pa ji nisem hotela kvarit veselja, ker je bila tako navdušena. user posted image Me zanima, če bo enako navdušena tudi, ko bo zunaj in se bo oglašal user posted image

Aja, še to: tisto srbečico na koži sem znatno ublažila z Advantanom! Ampak je samo na recept...

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Junijčki 2018
5.2.2018 21:43:00   
bauko
Aja, še glede kupovanja: V prvi nosečnosti (tudi junijski PDP) sva en takle čas kupila (rabljen)voziček. Vse ostalo pa sva bolj kot ne dobila, nekaj od tega že pozimi, ostalo spomladi...Jaz sem potem vse posortirala, da sem videla koliko česa imam...prala sem pa kasneje, ker prekmalu je brezveze. Potem se ti tik pred zdajci itak zdi nujno pripravit še nevemkaj vse, ali pa ponovno preprat, tako da je potem dvojno delo. user posted image No, razen takupljene stvari bi jaz morda rajši večkrat...sploh če bi se mi zazdelo, da se vonj po novem ni spral...
Je pa vseeno fajn upoštevat, da te lahko v zadnjem mesecu (ali pa še prej) preseneti predčasen porod. In pa da boš počasna, utrujena in manj okretna in boš morda imela manj volje vse to rihtat user posted image
Vsaka po svoje torej ;-)

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Junijčki 2018
5.2.2018 21:43:38   
Kolerabarepa
Super je, da takole podelimo podobne izkušnje!
Sem v 22.tednu in imam jutri morfologijo. Komaj cakam, cisto sem ze nestrpna.
Brcike cutim, sem ze zaznala ritem - najvec jih je zvecer ob 22h in zjutraj po zajtrku. Vmes jih nekako ne cutim toliko, mogoce tudi zato, ker sem v sluzbi in se dosti gibam pa nisem pozorna.

Ve ze veste za spol? Zelite vedet?
Meni so dolgo nazaj rekli, da bo fant. Angelsound vedno kaze cca 140 utripov, tako da tudi sama nekako mislim, da bo fant, upam, da se bo jutri na morfologiji jasno vedelo.

Kdaj boste zacele opremljati sobico?



(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Junijčki 2018
5.2.2018 21:50:53   
bauko
Mi spola ne želimo vedeti. user posted image Sobico bomo začeli opremljati v roku kakšnega meseca, ampak zato, da ne bo vse naenkrat. Je pa tamala izbrala modro omaro, hmmmm user posted image ...no, pravzaprav drugega itak ne bomo kupili. user posted image
Posteljico imamo še od prej in jo bomo montirali tik pred zdajci. Za previjalno pojma nimam še kje sploh bo...tako da lahko da bom kupila samo uno podlogo in jo potem prestavljala po stanovanju...nisem se še odločila. Drugega pa itak ne rabimo, razen kasneje igralno podlogo z loki (ki si ji bomo upam da izposodili) in pa morda kakšen počivalnik. Sicer sem proti njemu, ampak že sedaj vem, da ga bom še kako rabila, saj bom veliko sama z dvema...

(odgovor članu Kolerabarepa)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Junijčki 2018
5.2.2018 21:57:00   
mimi_ka
Bauko se kar strinjam glede priprave cunj, tudi jaz imam približno tak plan user posted image s tem da planiramo spomladi še prebeliti najino spalnico, ker so zidi res že potrebni svežine. Potem pa se počasi lotim prebirat oblekice, pa s podstrešja znašat ostalo opremo, voziček, lupinico, košek...spala bo kar v najini spalnici, najprej v košku, kasneje v posteljici. Pri kakšnih 2 letih pa se bo pridružila bratcu v skupni sobici. No, tak je vsaj zaenkrat plan user posted image

Midva za spol veva že dober mesec,ker sem delala nipt in takrat izvedela tudi spol, tako da pričakujemo deklico. Brcike tudi jaz čutim bolj zvečer ko se umirim. Možu še ni uspelo ujeti, bo treba počakati na malo močnejše. Tamali pa ful rad posluša srčko z angelsouns, tako da večkrat zvečer pred spanjem poslušava skupaj sestrico user posted image

(odgovor članu Kolerabarepa)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Junijčki 2018
6.2.2018 16:08:59   
Kolerabarepa
Morfologija za mano :) smo ok, na dobri poti.
Spol je jasen, fantek bo. Drugace je blo pa kar hitro mimo, pa res se slabo vidi, to samo oni vidijo, kar rabijo, drugace je vse sivo in motno, ampak vazne so mere in da vse stima. Vseeno razmisljam o 3D, se IVF in smo se res matrali, da smo prisli do sem tako da bi ga rada malo videla :)
Sem si pa danes kupila dvoje prve nosecniske kavbojke in sem ful vesela - v njih se pocutim kot clovek, haha. Malo sem sita pajkic in trenirk. Tako da prav pase met kavbojke! So pa drage, 40€ v H&M na rudniku. V C&A pa sploh ni bilo nobenih stevilk in izbire, sem bla kar malo razocarana nad njimi.
Moz je vceraj kupil prvi body za malega, ker je bil na sluzbeni poti v tujini... je od tam in je prav lepo met v rokah nekaj za malega. Bo pa prvi otrok, zato tudi toliko evforije :)

Lp vsem nosečkam!

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Junijčki 2018
8.2.2018 13:22:57   
mimi_ka
kolerabarepa super za morfologijo user posted image jaz jo imam naslednji torek in že komaj čakam, da spet vidim mojo princesko user posted image
Ja vem kako je pri prvem, vse je novo, čisto si navdušen nad temi cunjicami in opremo za male bibe..hehe..midva sva pri prvem tudi ravno tak čas že izbrala in naročila voziček. Zdaj pa se mi o oblekicah in opremi sploh še ne da razmišljati, ker vse že imam od prvega, samo znosit bo treba iz podstrešja in vse sčistit..no razen oblekic, ker imam vse za fantka, zdaj dobimo pa punčko. Upam da dobim nekaj od sestrične, ostalo bom pa že dokupila, samo trenutno me še ni prijela kakšna evforija, da bi kaj kupila user posted image sem pa vedno ko sem kupovala stvari za sinka, pogledovala in vzihovala ob pogledu na te punčkaste cunjice, se mi zdi da je veliiiko več na izbiro lepih oblekic za punčke kot pa za fante. No zdaj si bom lahko dala duška user posted image

(odgovor članu Kolerabarepa)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Junijčki 2018
8.2.2018 13:52:10   
Kolerabarepa
Hahaha, mimi_ka, totalno se strinjam, ko grem mimo oblekic, se mi zdi, da jih je za punčke ogromno in vse tako luštkane in ljubke, za fantke pa pravzaprav nič posebnega, ampak potem si pa rečem, da vsaj ne bo nekih "modnih muh" in trmarjenja okoli oblačenja :) Pri nas moramo še malo sobico predelati in sem si rekla, da marca začnemo. Kako pa grejo kaj vam priprave na novega člana?

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Junijčki 2018
13.2.2018 10:23:53   
sweety pie
Hello,

da se še jaz malo javim.
Danes stopila v 23 teden!! juhuhu že doživela prve Braxtonove krčke :-)
v četrtek morfologija, katere se že veselim.
Buši je zaćel se kazati v vsej svoji lepoti.
Obleke so že nosečniške saj navadnih hlač ne spravim že nekaj časa nase.

Vem da moram biti zadovoljna in srečna ker poteka zaenkrat vse ok, pa vendar naj malo potožim , da sem kot nekatere veste bivša MARČEVKA 2018 in sem te dni malo sitka.
Seveda hvala nekomu tam zgoraj da mi je dal šanso takoj po 2 mesecih zopet pa vseeno te malo stisne ko pomisliš.
No prepričana sem da je tako moralo biti saj drugače te moje pupike sedaj ne bi bilo pod mojim srčkom.

Čuvajte svoje bušije

P.s zadnjih 7 dni imam žurke po trebuhu kot bi trenirala karate. med 9 in 12 uro je živahna in med 18 in 20 uro imamo kaj za videti na bušiju. veliko jo božam in se pogovarjam z njo. se mizdi da se je včeraj začela odzivati na glas sestrice ki nenehno klepeta z bušijem.

papa zaenkrat


(odgovor članu Kolerabarepa)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Junijčki 2018
13.2.2018 10:44:20   
bauko
Braxtonovi krčki? To misliš tiste lažne popadke, ko ti otrdi trebuh? Že? Wow :)
No...pa saj meni se itak že cel čas zdi, da gre ful (pre)hitro. user posted image (uh, kako se bom sama sebi smejala zadnji mesec, ko se bo vleeeeeklo) Se mi zdi, da je še toliko za naredit in pripravit, ampak potem pa kar ni in ni časa, ali pa denarja...in samo odlašam.

Jaz sem na polovici 24.tedna in zanima me, če so se kateri slučajno vrnile slabosti? Že kakšen teden mi je zjutraj slabo, dokler nekaj ne pojem, popijem, grem na wc...potem se pa umiri. Me je kar malo strah, kako bom sploh fizično zmogla tist do konca trapast glukozni test, ker moraš prit tešč tja. Pred tem seveda še tamalo v vrtec, potem pa pol ure vožnje do LJ, iskanje parkinga in hoja do ambulante...ni mi jasno kako bo to šlo, ker doma komaj funkcioniram, dokler se mi ne umirijo zadeve.user posted image user posted image Nimam pa nikogar, ki bi me peljal oz samo dostavil do vrat ambulante...

Zdi se mi, da je tu na RR ena omenjala popkovno kilo. Kako so ti pa to ugotovili?

Snežni pozdrav!

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Junijčki 2018
13.2.2018 14:40:25   
sweety pie
oj bauko,

da da user posted image tiste lažne popadke sem že čutila. Sicer se niti ne čudim, to je moja 6 nosečnost in 4 otrok....let so že čez 40 taklo da imam tudi občutek da ne bom nič narobe naredila če sem kake 4 do 5 tednov prej pripravljena za prihod dojenčka.


Slabosti sem ravno včeraj prenađšala ampak mislim, da je to pri meni ker se prenajem ....namreč sem majhne rasti 157 cm in mam že kar obilen buši ki je začel že riniti nad popek kar posledično matra moj želodec.


papa

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Junijčki 2018
13.2.2018 22:49:27   
mimi_ka
bauko jaz imam popkovno kilo. Ugotovil mi je na zadnjem pregledu, takoj ko sem se ulegla za uz je opazil. Vedela sem da imam še os prve nosečnosti diastazo, zdaj pa se je zgleda stanje še poslabšalo,ker mi tudi popek kar ven štrli. Je rekel, da bo treba to rešit po porodu z operacijo,ker da zna bit zelo nevarno, če se ne zdravi.
Drugače imam pa jaz skoraj identične probleme zjutraj s slabostjo, dokler imam prazen želodec. Sem malo brala in baje je to poslefica večje potrebe po kalorijah v drugem trimesčju,pa tudi količina krvi oz. plazme se močno poveča v tem obdobju, zato je tudi bolj izrazita slabokrvnost. Mislim da so slabosti posledica vseh teh sprememb.

sweety pie te zelo dobro razumem, jaz pa sem bivša marčevka 2017 in se večkrat spomnim na to,potem pa se zahvaljujem vsem vesoljnim silam, da sem dobila še eno priložnost in resmočno upam,da bo tokrat srečno do konca. Jaz bom v 23.teden vstopila v petek in v torek imam morfologijo. Imam pa tudi sama težave zarafi velikega trebuščka, ker sem bolj drobna in se trebuh zelo pozna. Me že zdaj kar ovira pri določenih opravilih in tudi težje diham,prav zasopem se..uffff kaj me še vs čaka do konca, že zdaj težko prenašam vse skupaj.

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Junijčki 2018
15.2.2018 13:04:17   
bauko
mimi_ka, hvala za odgovor. Ja, nekaj bo že na tem, kar si napisala...danes sem bila na pregledu in imam hemoglobina 107 (prejšnji mesec 128), tako da sem dobila tablete za železo in navodila v zvezi s hrano. Pa zredila sem se kar malo preveč v enem mesecu (2,5kg), kar pa seveda ni čudno, ker sem sama za vse in ker je bila hči bolna enostavno ni bilo sploh časa ali pa energije niti za sprehod. Včeraj sem šla po dolgem času malo hodit v klanec po snegu in je bilo ful lepo in je res pasalo. Zdaj pa čakam muskelfiber user posted image
Glede diastaze in tega pa je zadeva res lahko nevarna in je bolje ukrepat takoj, ko je to mogoče. Jaz imam občasno, sploh kadar sem utrujena, občutek, kot da imam trebuh naslonjen na stegna, pa prav čutim, kako se vse skupaj razteguje. Tokrat tudi otročka čutim ful nizko - ne da bi pritiskalo kaj dol, ampak recimo nikoli ne čutim brc v želodec ali rebra, tako kot jih nekatere, ampak je vse ful nizko spodaj, Zgleda smo tu same bolj majhne - tudi jaz imam 159cm in ogromen trebuh. Obuvanje čevljev je postal že izziv in tudi jaz hitro začnem sopihat ob določenih opravilih ali položajih. Pa zdi se mi, da sem postala počasna, 100 let rabim, da se zbašem v avto in iz njega, da se zrihtam za odhod od doma, ipd. Tako da zadnji mesec bo, khhmmmm, ZANIMIV! user posted image Glede na to, da imam PDP 1.6. ne bi imela nič proti, če bi dobila majčka, ne junijčka. user posted image

Sicer pa je dojenček baje vredu, gibe lepo čutim, vsak dan je bolj živahen in brce intenzivnejše. V prihajajočem mesecu me čaka kar nekaj nadležnega špikanja - test za glukozo, pa kri moram dat še na nek test (pozabila ime), ker sem RH- in potem prit čez 2 dni nazaj, da me spet špiknejo...potem pa upam, da bo za en čas mir.

Držite se in LP!user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Junijčki 2018
15.2.2018 14:21:31   
sweety pie
JAVLJAM SE Z PREGLEDA MORFOLOGIJE.

VSE MERE USTREZAJO TEDNOM NOSEČNOSTI , RAZEN OCENJENA TEŽA JE PRIMERNA ZA MALO MANJ KOT DVA TEDEN MANJ.
SEM SE MALO ZASEKIRALA AMPAK ME JE GINEKOLOG POTOLAŽIL DA NI NIČ TAKEGA SAJ SEM JAZ PRECEJ DROBNA IN TUDI MALO STAREJŠA MAMICA .
OPOZORIL ME JE DA MORAM JESTI ČISTO VSE KAR MI ZAPAŠE IN SE NE UKVARJATI Z TEŽO ČE PRIDOBIM MALO VEČ ( SE NIKOLI NISEM AMPAK RAZUMEM NJEGOVO OPOZORILO).user posted image

EDINO KAR ME JE PA ZMEDEL DA IMAMO FANTKA IN NE PUNČKO.

NO PA JE MOJ DOMA REKEL DA MORAM ITI KNA 3D UZ SAJ JE ON PREPRIČAN DA JE PUNČKA...user posted image

MENI JA PA TAKO VSEENO KAJ JE DA SE SAMO SMEJIM.


ČUVAJTE SVOJE BUŠIJE

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Junijčki 2018
19.2.2018 13:34:19   
sweety pie
HELLOU user posted image

PUNCE KAKO HITRO ČAS BEŽI !!

DANES SEM ŽE VSTOPILA V 6.MESEC....

RAVNO DANES SEM PREMIŠLJEVALA KAKO JE TO MOJ ZADNJI POVEČAN BUŠI IN KAKO MORAM UŽIVATI ŠE V TEM STANJU TE TEDNE .

KO SEM PRED 11 LETI RODILA TRETJEGA OTROČKA SE SPOMNIM TRENUTKA KO SEM SE ZAMISLILA V PORODNIŠNICI IN SI REKLA : TO JE TO. NE BO ME VEČ SEM.

PA SEM SE TAKO UŠTELA , HIHIHI.

MENI JE ZADNJIH 14 DNI TAKO BUŠI ZRASTEL....
KAJ PA VE IN VAŠI TREBUŠČKI??


LP

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Junijčki 2018
19.2.2018 14:08:55   
Kolerabarepa
Živjo punce. Moj buši tudi zelo raste. S tem pa tudi strah pred porodom, sem namreč prvorodka in nimam pojma, kako bo. Uhhhh, groza me je.
Počutje je ok, utrujenost še vedno vsak dan :). Pa par stopnic me čisto izmuči, diham kot konj ko pridem na vrh :)
Obozujem nosecniske hlace, kako pa je to prijetno, ko te nic ne tisci.
Če bi katera rada nosila oblekice, krila ' v calzedoniji imajo nosečniške žabice, bež in črne, so zelo fine.

Lp vsem

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Junijčki 2018
19.2.2018 15:41:36   
mimi_ka
Sweety pie, čestitke za uspešno morfologijo! user posted image
Mene pa čaka jutri in sem kar malo v strahu kako bo, če bo vse kot mora bit. sploh pa se zadnje dni počutim totalno zanič, ves čas me boli in tišči v trebuhu, ki je iz dneva v dan večji in me že zdaj zelo ovira, verjetno pa je ta to kriva tudi ta moja nesrečna kila user posted image pa slabosti in zgaga me tudi mučijo user posted image me prav zanima, kaj bo jutri komentiral moj G...

Držite pestke! Se vam oglasim jutri z novičkami user posted image

(odgovor članu Kolerabarepa)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Junijčki 2018
21.2.2018 10:09:46   
sweety pie
mimi_ka kako je šlo na morfologiji?


(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Junijčki 2018
21.2.2018 11:00:24   
mimi_ka
Evo me, včeraj nisem utegnila nič pokukati na rr. Morfologija je bila super, mala ustreza vsem meram za 23.teden, tako da se mi je odvalil kamen od srca user posted image zdaj bom lahko malo bolj sproščena. Glede bolečin pa mi je potrdil, da je to posledica raztezanja maternice in mojih razmaknjenih mišic. Tako da pač moram bolj počivat in pazit,da ne dvigujem pretežkih stvari, sploh ni dobro naprezat teh trebušnih mišic. Tako da nimam kaj dosti kot se pazit in ko začutim bolečine, več počivat. Ma saj bo, bom tudi to preživela, samo da je s pikico vse ok user posted image

(odgovor članu sweety pie)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Junijčki 2018
21.2.2018 13:52:53   
sweety pie
MIMI_KA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZA MORFOLOGIJO !!

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?