Junijčki 2018 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


bauko -> Junijčki 2018 (3.10.2017 11:05:18)

Je tu katera s PDP v juniju 2018? [sm=smiley1.gif]

Po lastnih izračunih imam pdp takoj v začetku junija, kaj več pa bo povedal pregled, ki ga imam bolj proti koncu meseca. [sm=smiley1.gif] Je pa seveda še zelo zelo zgodaj, tako da se lahko zgodi še marsikaj...upam seveda zgolj na pozitivne reči. [sm=smiley1.gif]

Doma imam sicer že eno živahno triletnico, prav tako junijko. Hecno je, da imam tokrat povsem enak datum zadnje menstruacije kot pri hčerki [sm=smiley3.gif]

LP in upam, da se javi katera :)




sweety pie -> RE: Junijčki 2018 (3.10.2017 11:11:19)


IZVIRNO SPOROČILO: bauko

Je tu katera s PDP v juniju 2018? [sm=smiley1.gif]

Po lastnih izračunih imam pdp takoj v začetku junija, kaj več pa bo povedal pregled, ki ga imam bolj proti koncu meseca. [sm=smiley1.gif] Je pa seveda še zelo zelo zgodaj, tako da se lahko zgodi še marsikaj...upam seveda zgolj na pozitivne reči. [sm=smiley1.gif]

Doma imam sicer že eno živahno triletnico, prav tako junijko. Hecno je, da imam tokrat povsem enak datum zadnje menstruacije kot pri hčerki [sm=smiley3.gif]

LP in upam, da se javi katera :)



Pozdravljena,

jaz [sm=hudicek1.gif] je ne čakam in imam občutek da se ti bom pridružila.
Avgust sem imela ss v 9 tednu.
in počakala 1 ciklus...

Sedaj pa odštevam dni do testka.

lp




sweety pie -> RE: Junijčki 2018 (3.10.2017 11:13:44)

Šele sedaj vidim kako zmedeno sem pisala!!

sedim za pisalno mizo v totalni gneči in pišem nezbrano.
se opravičujem.







bauko -> RE: Junijčki 2018 (3.10.2017 12:44:18)

Nič hudega [sm=smiley1.gif]

ujej, ss v 9. tednu...nič kaj prijetnega [sm=smiley13.gif] Držim pesti za lepši izid tokrat! [sm=smiley1.gif]

Jaz sem imela prvo nosečnost zelo lepo. No, z izjemo zadnjega meseca [sm=jezicek.gif] Tako da upam, da bo tudi sedaj tako :) Je pa težko brzdat vse misli, ki švigajo sem in tja [sm=smiley36.gif]




sweety pie -> RE: Junijčki 2018 (3.10.2017 12:59:21)


IZVIRNO SPOROČILO: bauko

Nič hudega [sm=smiley1.gif]

ujej, ss v 9. tednu...nič kaj prijetnega [sm=smiley13.gif] Držim pesti za lepši izid tokrat! [sm=smiley1.gif]

Jaz sem imela prvo nosečnost zelo lepo. No, z izjemo zadnjega meseca [sm=jezicek.gif] Tako da upam, da bo tudi sedaj tako :) Je pa težko brzdat vse misli, ki švigajo sem in tja [sm=smiley36.gif]



Bauko tudi jaz si želim, da uspe tamesec in ne gre naprej tako nesrečno kot je bilo poprej. Bila sem že Marčevka 2017. pa kot sem napisala sem se avgusta sredi dopusta poslovila od svoje pikice.
Pacali so tri tedne ali napreduje plod ali ne v rasti. me poslali na dopust in ko bi morala biti 10 tednov sem začela krvaveti.

Seveda držim pesti za obe in vse bodoče Junijke 2018.

Test delam v soboto. pa se piševa.

Čuvaj sebe in svojo pikico.. pa pa




sweety pie -> RE: Junijčki 2018 (3.10.2017 13:00:22)

popravek bila sem Marčevka 2018...
jooj jooj tole v gužvi pisarit je pa ...izziv :-) :-)[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bauko -> RE: Junijčki 2018 (3.10.2017 13:02:48)

morda si pa samo noseča in posledično malce bolj raztresena ;-)




sweety pie -> RE: Junijčki 2018 (4.10.2017 10:24:03)


IZVIRNO SPOROČILO: bauko

morda si pa samo noseča in posledično malce bolj raztresena ;-)



hihi ko bi le bila ja.[sm=bravo.gif]

bauko , kdaj imaš pa ti rok, če smem vprašati?




bauko -> RE: Junijčki 2018 (4.10.2017 10:32:16)

Glede na to, da mi je ciklus malenkost nihal kar se tiče dolžine, je okviren izračun tam nekje med 1. in 3. 6. 2018.

V prejšnji nosečnosti, kjer sem imela datum zadnje menstruacije enak kot sedaj, sem imela pdp 8.6., rodila pa sem 12.6. [sm=smiley1.gif] Tako da je treba za dokončno določitev PDP lepo počakati na pregled. Vsekakor pa se, če je vse ok, na koncu odloči otroček, kdaj bo prišel [sm=smiley36.gif]

A ti že jemlješ kakšne vitaminske dodatke? Meni se zdi, da odkar sem začela s Femibionom, da mi je rahlo slabo, prej mi pa ni bilo[sm=zmeden.gif]




sweety pie -> RE: Junijčki 2018 (4.10.2017 14:45:03)

jaz jemljem Tifol. Sem ga v vseh 4 nosečnostih jemala.
V zadnji neuspešni sem probala Elvit pa me je zelo zaprlo.






Southeast -> RE: Junijčki 2018 (4.10.2017 21:23:50)

Se ena. :)

Pdp 10.06.2018




sweety pie -> RE: Junijčki 2018 (5.10.2017 8:23:35)


IZVIRNO SPOROČILO: Southeast

Se ena. :)

Pdp 10.06.2018



DOBRODOŠLAA!!!!
ROK IMAŠ 3 DNI PO MOJEM ROJSTNEM DNEVU.[sm=smiley36.gif]
JAZ ŠE PAR DNI IN UPAM , DA BO MOJ PDP TUDI TA MESEC...
[sm=hudicek1.gif] TA MESEC JE NE PRIČAKUJEM [sm=smiley36.gif]




annai -> RE: Junijčki 2018 (6.10.2017 8:07:22)

hej nosečke. glede na [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif] pricakujem [sm=duda.gif] v juniju. [sm=bravo.gif] čestitke vsem [sm=nosecka.gif] in tistim , ki cakajo na [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]




bauko -> RE: Junijčki 2018 (6.10.2017 11:59:43)

O super, dobrodošle nove nosečke! [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]

Kdaj imate kaj prvi pregled? Jaz ga imam že 19.10. Se mi zdi precej zgodaj - upam, da se bo lepo videlo vse, kar se mora.

Včeraj načrtno nisem vzela femibiona in mi je danes prav tako rahlo slabo, tako da očitno ni kriv femibion, ampak malinca v mojem trebuhu [sm=jezicek.gif] Bo že minilo, važno da ne bruham in da se mi hrana ne gabi. Sploh pa zdaj, ko je hčerka zbolela za boleznijo ust, rok in nog in cele dneve samo kuham, da bi ji uspela kaj spravit dol po grlu. Žal dokaj neuspešno [sm=smiley19.gif] Razen vode, mrzlega mleka in soka od domačega kompota nič ne uspe spravit dol. [sm=smiley13.gif] Upam, da ne zbolim še jaz. Sem se pa pozanimala in naj ne bi imelo škodljivega vpliva na plodek.

Pa ve, imate doma že kakšnega škrata?





Ninc_i -> RE: Junijčki 2018 (6.10.2017 12:46:44)

Živjoo!

Še ena tuuu! [sm=bravo.gif]
Jaz imam sicer po prvem izračunu PDP 28.5., ampak če bo tako kot pri prvih dveh škratih, vas bo še nekaj junijk šlo prej v rim kot jaz [sm=smiley36.gif] prvič sem bla 7 dni čez rok, drugič pa 12 [sm=hudicek1.gif]

Torej, to je moja 3. nosečnost, doma pa imam že dva fanta (7 in 5).

Na prvem pregledu sem u bistvu že bila ravno včeraj zaradi močnih bolečin v predelu jajčnikov, rezultat je povečan jajčnik in neka manjša krvavitev v tem delu, tako da sem do nadaljnega že na bolniški in počivam doma... [sm=smiley13.gif] Sicer pa nosečnost in plod BP, tudi srček so že zaznali. Drugače pa počutje uredu, slabosti nimam. Jemljem pa tudi jaz femibion že od začetka.

Pies: a je kaka od starih članic tu? js sem se mogla na novo registrirat ker mi je pisalo da mi staro uporabniško ime ne obstaja[sm=zmeden.gif]

Lep pozdrav vsem pa držim pesti [sm=pikapoka2.gif] da nam vsem uspe [sm=duda.gif][sm=duda.gif]




Kraken -> RE: Junijčki 2018 (6.10.2017 13:17:01)

Hej, dekleta [sm=bravo.gif]. Še ena s PDP-jem čiiiisto na začetku junija. Je pa to moja prva nosečnost. [sm=smiley1.gif]
Na pregled sem naročena en teden za tabo bauko, tj. 26.10.
Sem pa malo v zagati, ker je moja ginekologinja odsotna do konca marca 2018, nadomešča jo sicer kakor slišim super ginekologinja, ampak si vseeno nekako želim biti pri isti zdravnici vso nosečnost, vzpostavit nek odnos že na začetku in mi nekako ni do tega, da v zadnjem trimesečjo znova menjam. S svojo ginekologinjo sicer nimam nekega posebnega odnosa, ker sem jo dobila po tem, ko je šel moj prejšnji v pokoj, in sem bila roko no srce samo enkrat pri njej na odvzemu brisa, ta, ki jo nadomešča pa baje ne sprejema več novih pacientov (razen v obdobju nadomeščanja). Ne vem, malo kompliciram, ampak me je ta teden prav vrglo malo iz tira. [sm=smiley13.gif] Hormoni, najbrž. [sm=zmeden.gif]

Čestitke vsem in srečno!




Southeast -> RE: Junijčki 2018 (6.10.2017 13:38:08)

Js imam pregled 7.11. sele.
Doma imam pa tud dva fanta, 10 let in 1 leto. :)





Anonimen -> RE: Junijčki 2018 (6.10.2017 16:34:57)

Tukaj se ena [sm=nosecka.gif] [sm=bravo.gif] po mojih izracunih pdp 4.6. kaj bo rekel G bomo videli 16.10. [sm=smiley1.gif] imamo ze enega fanta, ki bo drugi mesec dopolnil 2 leti [sm=smiley1.gif]. Cestitke tistim za [sm=modricrtici.gif] in vso sreco tistim ki[sm=modricrtici.gif] zelite kmalu videti [sm=smiley1.gif]...




bibaleze5 -> RE: Junijčki 2018 (6.10.2017 19:25:49)

Še jaz sem junijska[sm=duda.gif] hihi, pdp 3.6. čestitke vsemm[sm=nosecka.gif]




PikiMiki15 -> RE: Junijčki 2018 (7.10.2017 13:10:37)

Danes naredila test in zagledala dve črtici, kar niti ni presenečenje, načrtovano in zaželeno. Takorekoč s prve :P Doma imava že eno deklico, ki bo decembra stara 2 leti. Se zelo veselim nosečnosti in otročka, pa tudi čvekanja z vami :)

Kraken, a imaš mogoče Malićevo z Viča?




PridnaBiba -> RE: Junijčki 2018 (8.10.2017 11:44:33)

Živjo, še ena se vam pridružim. Včeraj sem delala test po 3-dneh izostanka M. Takoj II :D
Načrtovano in zaželjeno, uspeli smo v drugem krogu. Doma imam že fantka, ki je ravno včeraj dopolnil leto in pol.
Ginekologa bom pa klicala jutri, da se naročim na prvi pregled. PDP predvidoma bo v sredini junija.
Se beremo! [sm=bravo.gif]




bikica88 -> RE: Junijčki 2018 (8.10.2017 19:55:02)

helow vsem skupaj 😉tut jz se vam pridruzujem..pred casom ze bila na forumu za februarcke 2018 ampak na zalost sem inela SS...upam da tokrat rata...drzim pesti za vse 😉👍




Pelkaa -> RE: Junijčki 2018 (8.10.2017 21:20:06)

Živjo! No tudi pri nas smo zagledali plusek. Po izračunih naj bi imela pdp okoli 3.6. Pregled imam 23.10.in komaj čakam da vidim to nasi pikico.
Drugače je to zame druga nosečnost, doma imam skoraj 10-mesečno punčko Evo. Odločili smo se, da z drugim otročkom pohitimo, da bo razlika čimmanjša, nas je pa presenetilo, da se je primlo tko hitro, v prvo [sm=smiley36.gif].
Zaenkrat me matra napihnjenost in prvi dnevi slabosti. Če bo kot zadnjič, me čaka uspešna 3-mesečna dieta...[sm=smiley1.gif]




Lilika12 -> RE: Junijčki 2018 (8.10.2017 22:18:06)

Se jaz se vam pridružujem[sm=bravo.gif]. Prva nosečnost, PDP po mojih izračunih 10.6.2018. So me pa šele 14.11 naročili na prvi pregled, se mi zdi kar malo pozno?




bibaleze5 -> RE: Junijčki 2018 (9.10.2017 8:10:01)

Jaz sem prvi pregled že imela, vse je štimalo. Sem pa zdaj malo v strahu, saj me ne bolijo prsi, ni mi slabo ipd. Letos sem ze imela ss, zato sem se toliko bolj panicna. Ima katera kaksno vspodbudno besedo zame, saj nocem biti prevec napsihirana[sm=zmeden.gif][sm=nosecka.gif] hvala in lp




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>