Otroške slušalke da ali ne (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


kallia -> Otroške slušalke da ali ne (21.11.2017 8:30:33)

Otroka stara 7 in 4 leta, si letos za Miklavža želita otroške naglavne slušalke za poslušanje glasbe. To je bila že lanska želja pa je nisem izpolnila. Letos spet...

Slušalke sta videla pri bratrancu in ko smo pri njih na obisku stalno poslušata glasbo preko teh slušalk.
Jaz pa sem malo skeptična. Koliko je to kaj škodljivo za nežna otroška ušesa? Niti slučajno ne mislim kupovati nekaj zaradi česar bi si uničila sluh. Sem tudi na internetu že iskala info pa nič kaj veliko ne piše o tem. Pri večini piše, da je max. glasnost 85 db, ampak meni je to kar veliko.

Ne vem, kaj vi mislite oz. kakšno mnenje imate o teh slušalkah?




kallia -> RE: Otroške slušalke da ali ne (23.11.2017 10:16:12)

Nima res nihče izkušenj z otroškimi slušalkami [sm=smiley13.gif]




madjanca -> RE: Otroške slušalke da ali ne (23.11.2017 13:34:04)

Ne vem koliko je varno in koliko ne. Sem pa prepricana, da se ne bi odlocila za nakup. Ze meni, pa sem stara 24, ne naredijo najbolje.. dvomim, da bi na otroka pozitivno vplivale..




liliana -> RE: Otroške slušalke da ali ne (23.11.2017 17:17:54)

Ima.....vendar jaz se nisem ubadala s temi vprašanji.....ima kar nekaj slušalk......vendar so bile interesantne le nekaj dni, ko so bile nove......ko se pa kam peljeva z avtom, pa jo zdaj že včasih kar sama prosim, da naj si nadene slušalke.....ker dve uri poslušanja njene glasbe (ki zajema običajno največ tri komade) je pa za moja ušesa preveč.....

Drugače pa, tako mali otroci nimajo slušalk na ušesih nekaj ur na dan......niti eno uro ne, tako da se jaz glede tega, kar se ti obremenjuješ, nisem nikoli obremenjevala......




Stran: [1]