|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroške slušalke da ali ne
21.11.2017 8:30:33   
kallia
Otroka stara 7 in 4 leta, si letos za Miklavža želita otroške naglavne slušalke za poslušanje glasbe. To je bila že lanska želja pa je nisem izpolnila. Letos spet...

Slušalke sta videla pri bratrancu in ko smo pri njih na obisku stalno poslušata glasbo preko teh slušalk.
Jaz pa sem malo skeptična. Koliko je to kaj škodljivo za nežna otroška ušesa? Niti slučajno ne mislim kupovati nekaj zaradi česar bi si uničila sluh. Sem tudi na internetu že iskala info pa nič kaj veliko ne piše o tem. Pri večini piše, da je max. glasnost 85 db, ampak meni je to kar veliko.

Ne vem, kaj vi mislite oz. kakšno mnenje imate o teh slušalkah?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroške slušalke da ali ne
23.11.2017 10:16:12   
kallia
Nima res nihče izkušenj z otroškimi slušalkami user posted image

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroške slušalke da ali ne
23.11.2017 13:34:04   
madjanca
Ne vem koliko je varno in koliko ne. Sem pa prepricana, da se ne bi odlocila za nakup. Ze meni, pa sem stara 24, ne naredijo najbolje.. dvomim, da bi na otroka pozitivno vplivale..

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroške slušalke da ali ne
23.11.2017 17:17:54   
liliana
Ima.....vendar jaz se nisem ubadala s temi vprašanji.....ima kar nekaj slušalk......vendar so bile interesantne le nekaj dni, ko so bile nove......ko se pa kam peljeva z avtom, pa jo zdaj že včasih kar sama prosim, da naj si nadene slušalke.....ker dve uri poslušanja njene glasbe (ki zajema običajno največ tri komade) je pa za moja ušesa preveč.....

Drugače pa, tako mali otroci nimajo slušalk na ušesih nekaj ur na dan......niti eno uro ne, tako da se jaz glede tega, kar se ti obremenjuješ, nisem nikoli obremenjevala......

< Sporočilo je popravil liliana -- 23.11.2017 17:18:38 >

(odgovor članu kallia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?