povečan apetit (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Prehrana nosečnic



Sporočilo


pikpiki -> povečan apetit (5.2.2018 13:08:12)

živjo!

Imam problem, in sicer grozno povečan apetit. pašejo mi tudi stvari, ki jih sicer sploh ne maram. Posledično seveda tudi kilogrami prehitro naraščajo. tudi v prvi nosečnosti sem imela to težavo, na koncu sem s hudimi mukami prišla na "samo" +17kg, na srečo sem vse izgubila. Ima še katera takšno težavo? Kaj grizljate med obroki? ker moj način s celo vrečo čipsa, ni ravno najboljša rešitev :/




maca83 RR -> RE: povečan apetit (28.3.2018 21:20:59)

Jaz pojem veliko sadja. Pa jem 5 obrokov, skupaj z 19 mesecnim sinom. Ce bi se enake porcije, bi bila na idealnih kilah :) ker njemu se ne dajem cipsa ipd. posledicno oba jeva zdravo. Prvi mesec sem se kot obsedena basala s cokolado, pa me je na sreco minilo.




Michonne RR -> RE: povečan apetit (7.9.2018 8:19:03)

Živijo,

Za grizljanje med obroki je najboljše sadje ali zelenjava.
Seveda pa nastane problem, ko smo kje na poti ali ko nam zmanjkuje časa.

Ste že zasledile to novost?
Sicer je namenjeno otrokom od 8 meseca dalje ampak si ga lahko privoščimo tudi mamice [sm=smiley1.gif]
Gre za okusno, hitro in zdravo sadno malico, ki jo lahko ponudimo otrokom (in sebi [sm=smiley36.gif]) kjer koli - v avtu, na igrišču ali pa kar doma ko otrok čaka, da skuhamo kosilo[sm=smiley1.gif]

Upam, da kateri pride prav [sm=smiley1.gif] http://www.ringaraja.net/clanek/okusna-sadna-malica-doma-in-na-poti_8243.html





Stran: [1]