Obisk Ledene dezele v BTC (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


maca83 RR -> Obisk Ledene dezele v BTC (17.2.2018 19:20:07)

Danes smo sli prvic v Ledeno dezelo. Mali je bil navdusen, midva pa tudi. Notri je minus pet stopinj, ampak smo bili zaviti kot eskimi in nas ni zeblo. Spustili smo se tudi po ledenem toboganu in se slikali ob zmaju. 1,5 letnik bi najraje polizal vse kipe, tako da sva ga imela pod stalnim nadzorom :) V soboto zjutraj ni bilo gnece, in smo si vse v miru ogledali. Ste ze bili?




pikpiki -> RE: Obisk Ledene dezele v BTC (18.2.2018 18:59:47)

Mi smo bili danes. Notri je res hladno, ko stopiš ven se ti zdi res toplo :D Sicer nam je bilo zelo všeč, tudi mi smo se slikali in vozili po toboganu. Mali je videl itak samo tobogan :D Midva pa tudi nimava nič proti toboganu- imava vsaj izgovor, da se vrneva v otroštvo :D




kokos4 RR -> RE: Obisk Ledene dezele v BTC (20.2.2018 8:46:37)

Mi še nismo uspeli, čakama s tamalim, da se ati vrne domov in če bo za vikend čas, seveda gremo pogledat. Sicer je naš še malo premali (4m), da bi ga to zanimalo, pa po drugi strani zanima mene :) tak da ja, imam vsaj izgovor, da grem na tobogan pa čeprav sama [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




5ri -> RE: Obisk Ledene dezele v BTC (22.2.2018 11:06:28)

Jaz bi tudi peljala 3 letnika, me pa zanima, ali se da tudi z vozičkom, saj imam še 11-mesečnika, ki pa še hodi dovolj dobro. 




pikpiki -> RE: Obisk Ledene dezele v BTC (22.2.2018 11:33:03)

hm...mislim, da za voziček ni najbolj praktično :/ midva sva najinega izmenično nosila, ker tudi ne hodi. mislim, da je že na vhodu neka stopnica, notri pa so po tleh raztreseni sekanci in bi rabia res konkretno terenski voziček....




kokos4 RR -> RE: Obisk Ledene dezele v BTC (22.2.2018 13:51:43)

Eeee na vozicek nisem niti pomislila... hm... dvomim, da bi se 4m dalo tak nosit :/ morem nekaj nagruntat.. :)




pikpiki -> RE: Obisk Ledene dezele v BTC (23.2.2018 9:18:44)

nosilka? :)





kokos4 RR -> RE: Obisk Ledene dezele v BTC (23.2.2018 10:03:28)

Ja to edino ja.. samo ni prevec navdusen nad njo.. po kakih 10minutah ma on dovolj [sm=smiley36.gif]




5ri -> RE: Obisk Ledene dezele v BTC (26.2.2018 0:02:56)

Tudi moj se z nosilko žal ni spoprijateljil. Bo moral pa še mož zraven, da ga bo nosil na klasičen način :)




Stran: [1]