|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 15:29:39   
erika2
Eno hcerko ze imam. Zelim si pa se enega otroka dokler nebo prepozno. 36 let sem stara. Zame bi bil res dobesedno cudez tist plusek na testu. Ampak samo zaradi tega ker ze tako dolgo cakam nanj.

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 15:48:30   
Jetkarmak00
Ali so se ti zarastline kasneje pojavile, glede na to da si že uspešno zanosila in rodila? A je to res drgač, da naj bi, punce s pregrado imele CR?

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 15:51:46   
tixi pixi
Od moje kolegice, kolegica, je imela pregrado in tudi carski rez je bil načrtovan. Če je to vedno, pri pregradah pa ne vem. Lahko, da je bil samo naključje. user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 15:53:34   
Jetkarmak00
Kirstl.. Tebi pa čestitke tudi tukaj!!!!! user posted image user posted image


(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: pričakujem in upam na +
4.3.2018 16:10:52   
erika2
Prva nosecnost je bila uredu. Drugic pri dvojckih se pa ni zarodek razvijal. In ta zarastlina je bla baje najvecji problem, zraven pa se pregrada. Baje da to ostane od nosecnosti. Nekaterim seveda. Sicer pa sej veste vse da je marsikaj nepojasneno iz strani G oz. Zdravnikov.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: pričakujem in upam na +
5.3.2018 7:24:36   
Jetkarmak00
Js sm se mal prehitr "pohvalila" da je pršla M. Res je pršla, ampk je bla sam na wc papirju sveža kri. Potem pa nič več, nič od nič. Malo čudno, ampak sm si rekla okej.. Me pa že par dni skoz nekej štoka pa špika in tišči spoodaj kot da bi M vsak čas pršla.. Ampak ne duha niti nič o rdečki... Joške so se mi tut nekaj napihnile user posted image tako da bom vseeno šla še 1x delat test, čeprav dvomim da bi bil lahko pozitiven, ker sva na umik!! Poleg tega pa še sigurno ene 3 dni pred O!! Danes je že 11 dan mislim da (oziroma ne štejem več user posted image ) od zadnje vstavljene tabletke estime.. Tako da grem po test, ko se odprejo trgovine, in če bo negativen bom poklicala svojega G in povedala kakšna je situacija, upam da me vzame vsaj na ultrazvok ali nekaj, da vidi kaj se kuhauser posted image
Sem pa včeraj delala ovulacijski test (dva različna proizvajalca) in oba sta pokazala dve črtici (sicer ena šibkejša kot druga) nosečniškega testa pa nisem imela doma =(( upam da test ne bo pozitiven ker sm ravno za vikend nazdravljala z alkoholom =/// pravijo da so user posted image najbolj ranljivi na alkohol ravno v tem obdobju. Če pa bo pozitiven, in da "moj alkohol" ni škodoval user posted image bom pa sooo happy :))
Tixica, tako da, termin PDplP kot sva mislile da bo še celo isti pri nama.. Žal očitno ne bo več user posted image ;))) 😄 hehe :)

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: pričakujem in upam na +
5.3.2018 11:40:10   
tixi pixi
o Jetkarmak si si pa zakomplicirala situacijo hehe :) Če si želiš decembrčka, upam da ti bo uspelo in da se ti želja uresniči user posted image Jaz si zelo želim, da bi imela pomladnega, ampak je do tja še dolgooooo za čakat pa ne držim več tako da se bom sprijaznila tudi z zimo user posted image user posted image komaj čakam da bo menstruacija mimo in da se začne akcijauser posted image najbolj mučnih bo mislim da zadnjih 14 dni po ovulaciji, ko samo čakaš user posted image sem pa optimistična in mislim da je prav takouser posted image

Kirstaklavsta res sem vesela zate, koliko si pa stara? boš pa še pod novembrke ane ali kdaj imaš PDP?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: pričakujem in upam na +
5.3.2018 11:45:47   
kirstaklavstaaa
user posted image user posted image Jetkarmak zmeda ja, pa se zgodi. Dobro je to, da se zavedaš, da si sama kriva user posted image user posted image s tem si pa tudi podaljšuješ večjo možnost da bo decembr user posted image sporoči kakšen je test, sicer jaz mislim da se ti je naredila kakšna luteinska cista in zmeda v ciklusu.

tixi, 22 sem stara user posted image tudi jaz sem bila optimistična. Ali ni to normalno, da si optimističen. Meni bi bilo malo zamanj in smešno, da bi si govorila se bo že prijelo, ko se bo. Potem se sploh ne bi user posted image Če pa misliš pozitivno je pa že nekaj na temuser posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: pričakujem in upam na +
5.3.2018 11:52:40   
Jetkarmak00
Tud jst mislm da je luteinska ja..ne govori preveč.. Nisi strokovnjakinja kirstl user posted image Test je negativn.. Me je pa sestra naročila jutri na ultrazvok tm bom pa itk vse zvedla ;) user posted image

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: pričakujem in upam na +
5.3.2018 11:55:17   
kirstaklavstaaa
hahahahha.. Tukaj lahko govorim, tukaj ni foušifih punc user posted image
Tixica dobro da si ustvarila skupino in da si se pojavila user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: pričakujem in upam na +
5.3.2018 11:59:45   
Anonimen
vidim, punce, da smo vse približno enakih letuser posted image je katera starejša kot 28 mogoče? Ali sem jaz najstarejšauser posted image
Mogoče pa imamo zato tudi več možnosti za uspeh in vplivanje upanja
Tudi sama se strinjam, da je potrebno biti optimist in ne pesimist
Ne obremenjujta se, če je kdo nesramen. Tiste, ki zanosijo brez težav ti bodo privoščile
Ali kaj spremljate glede preiskav? Ste vse za nuhalno? Kaj menite o tem?

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: pričakujem in upam na +
5.3.2018 12:16:27   
Jetkarmak00
Men je nuhalna kr neki.. Pač ne zaupam ji.. :) tko da ne bom šla. Šla bom na zgodnjo morfologijo in amniocentezo.. (:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: pričakujem in upam na +
5.3.2018 12:50:30   
kirstaklavstaaa
jaz ne grem na nuhalno in sva se ravno včeraj pogovarjala za nifty user posted image Nuhalna se mi zdi primerna za tiste, ki sprejmejo otroka v vsakem primeru ali pa da nimajo dovolj visokih financ za bolj sigurne metode. Nifty je kar drago. Sem gledala, da je od 600€ pa do 900€ odvisno kaj vzameš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: pričakujem in upam na +
7.3.2018 9:58:13   
maca83 RR
Nifty je februarja in marca 2018 znizan. Osnovni za 350. Sem preverjala cene, ce bi bil na nuhalni slab rezultat. Se vedno ni malo, je pa malo bolje :)

LP

(odgovor članu kirstaklavstaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: pričakujem in upam na +
7.3.2018 11:12:34   
Anonimen
Ali greš na nifty lahko brez nuhalne ali je nuhalna obvezna?

(odgovor članu maca83 RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: pričakujem in upam na +
7.3.2018 16:30:55   
Valencia
Tudi jaz že krepko čez 30 in še čakamo našega čmrlja
user posted image


Testkam v naslednjih dnevihuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: pričakujem in upam na +
7.3.2018 16:56:36   
Jetkarmak00
Ooo.. Pol pa verjetno je kaj na tem. Če že 30 dni ni M :)) držim pesti. Sporoči novice! user posted image

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: pričakujem in upam na +
7.3.2018 16:58:35   
Jetkarmak00
Nuhalna ni obvezna je plačljiva in zaželjena. Če se odločiš za nifty alpa AC nerabš it na nuhalno :) je pa AC sigurno bolj zanesljiva kot nuhalna, ima pa tudi tveganje za splav, sicer majhno ampak vseeno je..

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: pričakujem in upam na +
7.3.2018 17:15:41   
Sofie

NS ni obvezna. Se pa morate zavedati da ne preverijo samo tveganja za DS itd ampak tudi druge zadeve. Nifty odkriva kromosomske napake. Npr. spina bifida ni kromosomska napaka. Jaz NS ne bi kar tako spustila.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 8:34:03   
tixi pixi

IZVIRNO SPOROČILO: Valencia

Tudi jaz že krepko čez 30 in še čakamo našega čmrlja
user posted image


Testkam v naslednjih dnevihuser posted image


Ti je uspelo? user posted image

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 8:37:10   
tixi pixi
jaz sem prebrala da se spina bifida ugotavlja na morfologiji UZ to je nekje okrog 20 tedna nosečnosti. Ne vem, tako piše na forumu ginekologa Pušenjaka.
Bom pa šla na nuhalno ja, čeprav vidim da je bolj popularen NIPT user posted image najprej moram zanositi. Zdaj sem pred ovulacijo, še nekaj dni do ovulacije user posted image
kdaj vam prvič pokaže first sign nosečniški test +? Kaj pa krvi test? Kdaj se lahko zazna če je uspelo, po katerem dnevu po ovulaciji?
user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 8:38:56   
tixi pixi

IZVIRNO SPOROČILO: Jetkarmak00

Nuhalna ni obvezna je plačljiva in zaželjena. Če se odločiš za nifty alpa AC nerabš it na nuhalno :) je pa AC sigurno bolj zanesljiva kot nuhalna, ima pa tudi tveganje za splav, sicer majhno ampak vseeno je..


Je že prišla user posted image ?

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 11:57:30   
Jetkarmak00
Hej, je pršla ja M, čeprav v drugačni barvi - temno temno rjavakasta.. Verjetno se je kri malo spremenila, ker mam drgač cikluse na nekje 26 dni. Zdej je blo pa kar pomoje 36+ tako nekako. V jajčnikih me že špika, tako da jutri, ko bo M že kar mimo začneva :) sva pa rekla da bova vsak dan, sigurno :) user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 12:24:11   
Anonimen
Imam prijateljico, ki je na žalost na ivf postopku, sicer že četrtič neuspešno. Stara je 36 let. V pogovoru sem jo vprašala, koliko so stare punce, mislim pari v postopkih z njo (je v Mb in imajo skupinsko in se veliko pogovarjajo) in v njeni skupini ni nobena mlajša ali da bi ona osebno poznala katero, mlajšo od 27 let. Ti si pa stara 24 in mislim, da te res nima kaj skrbeti za neuspeh. To so najbolj plodna leta, in še preverjeno sta vredu, kot praviš. Moraš pa razumeti, da se ti lahko na forumih zazdi, da so same težave z zanositvijo okrog tebe, vendar temu res ni tako, in punce, ki imajo težave se zatečejo sem po uteho, pomoč saj so v obupu. Zavedaj pa se, da tiste, ki jih uspe takoj, ne bodo sodelovale na teh forumih in tudi v teh temah. Verjamem v tvoj uspeh in tvojo pozitivno energijo spremljam že iz foruma bodoče nosečnice, za svoja, 24 leta pa veš več kot katera pri 35 + Bodi optimistična še naprej in verjamem v tvoj uspeh, spremljala pa bom tudi tvoj odgovor na user posted image srečnouser posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: pričakujem in upam na +
11.3.2018 14:13:06   
Valencia

IZVIRNO SPOROČILO: tixi pixi


IZVIRNO SPOROČILO: Valencia

Tudi jaz že krepko čez 30 in še čakamo našega čmrlja
user posted image


Testkam v naslednjih dnevihuser posted image


Ti je uspelo? user posted image



Hehe, punce moje....nisem mislila, da sem čez 30 dni, ampak let in že dooolgo čakamo :)

Ampak, je pa res, da sem pa sedaj tudi čez 30 dni-tako da sem glede na točnost moje user posted image in enega čudnega filinga (ki je lahko samo želja) v eni taki prijetni negotovosti user posted image

(odgovor članu tixi pixi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?