Kam s svojim 10-letnim otrokom med poletjem? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


katja225 -> Kam s svojim 10-letnim otrokom med poletjem? (23.6.2018 19:15:34)

Danes sem govorila s svojim šefom, ki mi naslednji teden zopet ni odobril dopusta. Obe babici sta odsotni skoraj celo poletje, mož pa je tudi redno zaposlen. Klicala sem že vsaj 5 ponudnikov počitniških varstev za naše otroke, a mi vsi govorijo, da ni več prostih mest. Ali mogoče kdo ve kam bi lahko vpisala sina, da ni še vse zasedeno? Prosim pomagajte.[sm=smiley13.gif]




Nikica! -> RE: Kam s svojim 10-letnim otrokom med poletjem? (23.6.2018 19:20:53)

Pozdravljena Katja. Tudi jaz sem imela podoben problem to poletje, pa sem na srečo dobila kontakt od As instrukcij. Drugače oni organizirajo izobraževalne dogodke, razpisujejo pa tudi prosta mesta za počitniško varstvo z poučevanjem angleščine. Ti pošljem link če te zanima: https://asinstrukcije.com/poletna-jezikovna-sola/ upam da so se prosti. [sm=smiley1.gif]




maca83 RR -> RE: Kam s svojim 10-letnim otrokom med poletjem? (23.6.2018 21:49:22)

Zivjo. Sicer nisi napisala iz kje si. Vceraj sem videla oglas za Gozdalnico, gozdne pocitnice na Rozniku. Oglas je se aktiven na njihovi FB strani. Pa veliko srece z iskanjem.




Stran: [1]