|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
11.4.2019 20:43:40   
LoniRR
Oooooooooooo cvetnilist cestitkeeeee 😍😉. Upam da se ti kmalu pridruzim, ker mala kr vztraja v trebuscku. Malo si me stisnila zaradi porodne zgodbe ampak te razumm in upam da si sedaj OK. 💪😀

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: APRILČICE 2019
11.4.2019 20:43:53   
jabuk
Čestitam cvetnilist!!🌷...Kar velika donda 😉...Uživaj v crkljanju.  Važno, da sta obe ok! 💕


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: APRILČICE 2019
11.4.2019 20:52:29   
KmAlU MaMiCa
Cestitke tudi iz moje strani💐💐💐...vazno da sta obe ok in da se na polno cartate...me pa vse upamo da bomo cimprej na istem in da bomo cartale svoje zaklade😘

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: APRILČICE 2019
11.4.2019 21:53:25   
TissaBaby
Cestitkeee in dobrodosla pupika Lia! Zdravja obema, spocijta si! 💖💖💖

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: APRILČICE 2019
11.4.2019 23:11:43   
Cvetnilist
Hvala za cestitke punce in upam, da boste tudi ve imele cimprej svoje zakladke v naročju, ker je to res nekaj neprecenljivega. ❤️Drugace pa Bodoca mamica1, nic se ne bat poroda, ker ga vsaka zenska dozivlja drugace in zato tudi ne zelim nic pisat dokler vse ne rodite. 😀Moja je ja žalost res bila daleč od lepega, končala se je z vakumom ampak na koncu je glavno, da je z malo vse ok in da je prišla srečno na svet. 😊

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: APRILČICE 2019
12.4.2019 7:05:40   
dorchy24
Joj cvetinlist iskrene cestitke, glih je vceraj tudi ena punca z majcic rodila sicer je mela rok aprila 21.

Kako vam zavidam, zdaj pa obilo cartanja <3 Zdaj sem pa res ze malo fous js bi tudi cartala hihi

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: APRILČICE 2019
12.4.2019 9:12:03   
Mišmašek
Cvetnilist, čestitke za prinčipeso Lio! ❤️😘 Želim vam čimprejše okrevanje in velikooo crtanja z miškico! 🤗


(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: APRILČICE 2019
12.4.2019 10:10:51   
Nerodka
Cvetnilist, tudi jaz vam želim čimveč cartanja. Sama pa tudi ze komaj čakam, da bom lahko k sebi stisnila mojega dojenčka😊v torek me čaka obračanje, potem pa bomo videli, kako narej.


(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: APRILČICE 2019
12.4.2019 10:53:38   
jabuk
Do zdaj smo rodile: jetka, mišmašek, bodocamamicaa (?), jabuk, cvetnilist...Imam prav, ali sem še koga pozabila?


(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: APRILČICE 2019
12.4.2019 11:03:11   
dorchy24
Oooo kko lepo ,lahko bi izkusnje poroda napisale,sicer je vsaka nosecnost drugacna . Js sm v prvo v 3 urcah rodila oz v 2 odkar mi je mehur predrla ,upam da bom zdaj tudi hitro.


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: APRILČICE 2019
12.4.2019 14:11:10   
jabuk
Prvo vozičkanje za nama 😊 


Jaz nimam nekih porodnih izkušenj. Prvič zaradi preeklamsije sprožen porod (predrtje, umetni in smejalni plin), nič odpirala, carski. Drugič pa kar carski 10dni čez rok.

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: APRILČICE 2019
12.4.2019 16:53:31   
LoniRR
Hm mislim da je rodila  tudi mamca na 3, ce se ne motm. Konec marca en dan po roku, isti teden kot mismasek? Hehe ce se ne motim imamo pred aprilom 3 fantke in aprila ze dve puncki 😍. Za bodocooomamico pa nvm spola...
Evo danes imela pregled. Nic novega, kot da bi imela rok cez 3tedne. Tako se mala obnasa. Nikamor se ji ne mudi. V nedeljo morm na kontrolo v porodnisnico in ce nav nc, imam v torek spet pri svoji pregled. Jaooo. Mucno mi je to. Je pa res moja mami bila z mano 2dni cez rok in je sla na pregled v porodnisnico in cez 4urce mela mene v narocju. Tak da upam da se ti geni prenasajo 😂
Oh cvetnilist mene ni strah poroda, komaj ze cakam. Prej ko bo, prej bom mela mojo princesko ob sebi. Le stisnilo me je, ce bi bilo pri tebi kaj hudega ko si tako napisala, ampak ce pravis da si OK potem je vredu.
Joj tok sem vam fous. Res upam da bom lahko naslednja, ker tole cakanje ze prov ubija. Sj ce bi mela rok cez 2 tedna bi blo cist nekaj drugega, kot pa to k ti ze aplikacija na tel. Vn vrze kako lahko pospesim, da bi prislo po roku cimprej do poroda. Sj kul, da o msgih kako drzijo pesti ne govorim. Pa mi ne murijo sami msgi, ampak to da morm razlagat da se se nkamor ne premika. Sicer nvm kako tocno je tole s ctgjem ampak danes je bilo pri popadkih vrednost max 30. Se 2 tedna nazaj je blo vec. Edino kar je drugace, da se je mala umirila. Upam res da nav na luno cakala 😂😂



(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: APRILČICE 2019
12.4.2019 17:04:16   
Mamca.na.3
Jaz sem en dan po roku, rodila deklico, najino tretjo.princesko, tako da je bil tudi porod hiter.Punce, res boli, ne bom rekla da ne, ampak ko imaš svoj zaklad v naročju, že pol bolečine pozabiš v porodno.Vsem, ki se čakate na svoj dan, pa želim eno lepo porodno izkušnjo in seveda zdravega otroka. Me smo šle po treh dneh domov, se veselo cartamo in dojimo. Sestrici pa sta čisto navdušeni nad novi članico  ju moram kar malo stran vleči od nje, da ima mir za spanje.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: APRILČICE 2019
12.4.2019 21:53:13   
dorchy24
Joj kako vas je lepo brat mamice <3  js pa cakam ,tamali je cisto dol ,lazje diham ,se pa ful premika tko da mi cela medenica plese in hkrati cutim pritisk. Upam da bo kmalu ,raje kaj prej kot pa cez rok. 


(odgovor članu Mamca.na.3)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: APRILČICE 2019
13.4.2019 21:19:28   
jabuk
Ja dorchy, kar se tiče poroda, je bolje prej. Jaz sem si tudi želela prej, pa ni šlo. Se je pa mala rodila močna in zdrava (je takoj začela sesat), kar je pa tudi pomembno. 🙂


(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: APRILČICE 2019
15.4.2019 7:10:31   
KmAlU MaMiCa
Dobro jutro punce. Vse je tiho tu...ali vse rojevate al kaj? 😀😉 Jaz mam jutri rok pa se mi zdi da se mojmu lumpu nikamor ne mudi...veselo skace in brca, se obraca, ne duha ne sluha da bi se kaj umiril...trebuh mi sicer otrdeva ampak to mi ze slab mesec tako da sem ze res cela nestrpna. Kako kaj kaze vam? 


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: APRILČICE 2019
15.4.2019 7:34:44   
dorchy24
Js mam jutri ponovni pregled pac ctg. Imam pa zdej 2 dni tezavo z kozo da me srbi koda bi mela laske po majci in hlacah da me spikajo pa grozno suho kozo,tko da z posvetom pusenjaka je rekel da naj  jutri zahtwvam pregled krvi .


(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: APRILČICE 2019
15.4.2019 7:57:51   
LoniRR
Ojlaaa. Jst sm ze 3 dni cez rok pa se nc odprta. Vceraj imela pregled pa mala prevec uziva da bi se ji kam mudilo. Na CTGju vsakic nizji popadki. So ji pa namerili 3200g. Jutri imam ponovno pregled pa bomo videli. Je pa baje ze zelo nizko spuscena kar pomeni, da me ze boli pri hoji sramna kost ker prtiska. To je to iz moje strani 🙄


(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: APRILČICE 2019
15.4.2019 9:15:37   
jabuk
Saj bo kmalu..april se itak končuje 😊....Moja mala je pa prehlajena, ima poln nos 😣...Zgleda se je nalezla, ker sva oba s sinom prehlajena in imava poln nos.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: APRILČICE 2019
15.4.2019 9:23:42   
Cvetnilist
Meni so bili prvi znak, da bom rodila, lazni popadki ze kaksne 3 dni preden sem dejansko rodila. Ampak so bili pa zelo neredni. V sredo, ko sem pa potem dejansko sla rodit pa sem imela zvecer popadke na 10 min in na koncu mi je okoli 11 zvecer odtekla voda in je blo treba v porodnisnico.Drugace pa grema z mojo pupiko danes domov. 😊Ker je bil porod vakumski, sva morali ostati dan dlje ampak je sedaj super, pridobiva na tezi in vse tak da juhu komaj cakama, da bova ze enkrat doma z atijom. 😁Je pa mala pravi zaspancek, samo je, aja, kaka in lula haha. 😁Joka nena skoraj nic in je res zelo pridna. Ponoci se zbuja zelo redko ampak dobro, to bomo se videli kako bo, ko boma enkrat doma. 😁

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: APRILČICE 2019
15.4.2019 10:21:27   
LoniRR
Oh cvetnilist kako lepo je to brati. Samo da se cartate. Ojoj jabuk upam da vam cimprej mine prehlad.Uf mene tako dol tisci da me kr boli. Ko hodim me sramna kost boli, ker tako pritiska na njo. Imam obcutek da sedaj ko sem cez rok zacenjam dobivati vse te koncne tezave. Sam se noge mi zacnejo zatekati pa bo. Se pred vcerajsnjim sem sla z lahkoto na dolgi spregod. Vceraj me je na polovici kr ze matralo samo kaj ko sem trmasta in vztrajam pol me pa boli. Prov navelicana sem cakanja.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: APRILČICE 2019
15.4.2019 14:04:59   
LoniRR
Tiste ki dojite kaj lahko jeste? Ce gledam razne knjige potem prakticno nic ne bom smela jesti...🤔


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: APRILČICE 2019
15.4.2019 15:39:00   
TissaBaby
Nam so v soli za starse rekli, da lahko jemo vse. To so baje nove smernice. Jaz bom probala vse zmerno, potem pa da vidimo, ce kaj otroku ne bo pasalo. 
Jaz imela danes 2.ctg. Ctg in urin ok, drugo mi zdaj ze drugic ni nic pregledala. Imam drug teden spet in bo takrat se 1x preverila lego in plodovnico. 
Jaz drugace ok. Parkrat me je ze na cisto kratko vsekalo/zapeklo v noznici, pa prej me malo dol zabolelo, samo nic se resnega. Imam se cajta, se 12 dni do pdp. 
Lepo cartanje vsem, ki ze imate otrocke 😊.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: APRILČICE 2019
15.4.2019 15:42:38   
jabuk
Lahko vse ješ, vendar jaz sadje in zelenjavo zmerno jem, ker sem prvi dan pojedla celo hruško in jo je ful zvijal.

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: APRILČICE 2019
16.4.2019 13:30:57   
LoniRR
Oh super. Hvala jabuk in tissa. Se mi je zdelo da to mal pretiravajo glede prehrane...

No danes imela ponovno kontrolo in se vedno nic novega. 4dni cez rok in se nam nikamor se ne mudi. Ocitno bomo res polno luno cakal 😭. No ja saj bo kmalu konec. Najkasneje v ponedelje, ko bom 10dni cez rok bojo sprozili 😉

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?