|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
4.7.2019 15:48:13   
LoniRR
Uf tezko biti pameten ko je vsak otrocicek drugacen. 🤔Mogoce pa res ponoci podozivlja dan ali pa mogoce sanja. Samo zakaj bi bil potemctako pogosto lacen, ce do sedaj ni bil. Meni se zdi bolj smiselno da raste. Vsaj pri nasi je nekak tako kot opisujes. Tecna in lacna. 

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: APRILČICE 2019
4.7.2019 15:52:47   
LoniRR
Kaj pa ce ga napenja ko si kaj takega pojedla in ga trebiscek boli? Si probala z masazo trebuscka in nogic? Mogoce ti pomaga. Hm kaj drugega mi pa ne pade vec na misel kaj bi lahko bilo 🤔😢

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: APRILČICE 2019
4.7.2019 16:03:51   
Nerodka
Vse mogoce sem probapa ze..zaenkrat brez uspeha. Verjetno bo minilo, kot je prislo.☺

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: APRILČICE 2019
4.7.2019 17:32:25   
LoniRR
Zihr bo minilo 😉. Upam da cimprej 

(odgovor članu Nerodka)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: APRILČICE 2019
5.7.2019 10:24:23   
Mišmašek
Ojla, ma jaz mislim da ima poskok v rasti in se prilagaja temu. Če je tako bo v roku dveh tednov že boljše. Naš je bil malo drugačen ravno v takem obdobju. Skozi je jedel in podnevi ni toliko spal. Ponoči pa ni bilo sprememb. Ne vem boš vidla sproti. Naj vam čimprej mine.


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 12:22:38   
Mišmašek
Ojla punce kako ste? Drobižki kaj pravijo? 👶 Mi še malo in gremo na morje! Juhuuu! 🚣🏖️


(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 12:38:02   
jabuk
Oj, mi smo ok, mi je fino, da ni več tak vroče. Njegovi imajo vikend na morju, pa mi lih ni za iti. Sin bo itak šel z njimi. Tak da ne vem, če bom šla.

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 13:24:42   
LoniRR
Ojlaa. Mi gremo konec avgusta na morje. Ma pa zdj mala cudno obdobje. Skoz je zaspana. Komaj vstane ze zeha za nazaj... pa sjoz bi prstke zvecla. A se pri kateri kr celo pest rine v usta? Pol mal prste, najraje pa kazalec drgne po dlesni. Pa ni zto ker je lacna ker to dela tudi po jedi...

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 13:41:04   
jabuk
Jap, moja tudi to počne. Tak raziskujejo svoje telo ☺


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 14:29:05   
LoniRR
A naj ji potem pustim da to dela? Mene ne moti da je potem vsa od sline povsod in jo non stop preoblacim. Mamo modno revijo. Samo da ji nebi sesanje prsta ostala navada

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 19:19:30   
Cvetnilist
Mi gremo 3.avgusta na morje in ze komaj cakam! 😊Bomo pa v cetrtek stari 3 mesece, ne morem verjeti kak je minilo. 😁Smo pa imeli v soboto krst, bilo je res cudovito in ima v sredo ze svoj prvi god. 😊Bodoca mamica1, jaz ji pustim da se raziskuje. Da to pocnejo bi naj bila povsem normalna stopnja v razvoju. Tudi nekaksna predpriprava na zobke.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 20:20:09   
Bella87
Zdravo punce...jst mam pa eno vprasanje...zal moram prenehat dojit,da lahko zacnem z zdravili...a je katera presla iz dojenja na AM...al naj grem postopoma,da vsaj enkrat/dvakrat dobi se moje,ostalo pa AM.ker ga ne obozuje kaj prevec...pa ful malo mi ga spij (90ml)...imamo pa aptamil.vmes je bil dva dni na AM,ker sm jst jedla eno pokvarjeno hrano in ga nisem upala dojit...hvala za nasvete...bomo pa drug teden stari 3 mesece.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 21:08:12   
LoniRR
Ooo cvetnilist lepoo. Kaj bi lahko kaj vec povedala o krstu. Zanima me bolj iz vidika praznovanja po samem obredu. Jst se zdj spravlam v organizacijo le tega in nimam pojma kaj je boljs. Zeliva le bliznje kar bo naneslo cca 30ljudi in sva razmisljala o pogostitvi v restavraciji. Kako ste meli kaj pri vas?Mah ja sej se mi kr zdelo da najbolje da jo pustim da cuza. 😉

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 21:11:24   
jabuk
Bella, probaj z drugim AM. Probaj na flašo, če bo tKoj šlo, potem ne rabiš postopoma uvajati. 


Punce, na koliko dni vam kaj ja kako? Pri nas mine kar nekaj dni med enim in drugim kakanjem. Razmišljam o nakupu teh kapljic za dojenčke (waya). Še katera s podobno težavo? Prej je vsak dan kakala, zdaj pa ne. Sem sicer brala, da je normalno, da par dni ne kakajo, ampak zdaj se mi zdi že malo dolga. Je pa samo dojena.

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 23:09:15   
Cvetnilist
Bella, jaz sem direkt presla na AM in nisma omeli nobenih tezav. Mogoce bo malo kriza, ker bo pogresal otrok cartanje na dojki ampak pri nama ni bilo neke krize. Uporabljama pa midve Novalac AR.Jabuk, meni mala kaka vsak dan odkar jo imam ja Novalac. Prej pa je kakala vsak drugi dan.Bodoca mamica1, tudi nas je bilo 30 in smo meli pogostitev v gostilni. Sicer sma midva kar dosti zapravla za ta krst ampak res nisma niti malo gledala na cene, ker sma rekla, da to je samo enkrat in da hocema met lep spomin. Tak da kosilo smo meli v eni malo boljsi gostilni pri nas in je prislo kosilo 18€ na osebo tak da na koncu sma dala dobrih 800€ za hrano in pijaco. Tortico sma ji tudi res cudovito narocla, tudi v tabolsi slascicarni, Pohorska kavarna se rece, je bla 175€. Pol pa se oblekca njena pa za naju oblect in je naneslo. P se v cerkvi moras dat nekaj in je kar veliko na koncu. Sma pa se sla v cerkev dogovorit za termin, potem smo en teden prej imeli priprave na krst, kjer je pac duhovnik malo predstavo kak bo zgledal obred in poveda pod katerim imenom bo krscena (Amalija). V gostilno in za tortico pa sem klicala in narocla dober mesec prej, ker vem da majo radi hitro zasedeno vse. Oblekico pa sem ji tudi kupla mesec prej jn ji je bila zdaj na koncu premajhna in sem zadnji trenutek sla menjavat. Tako da s tem pa raje pocakaj. 😁Je pa res to en krasen spomin, jaz sem se tega res zelo veselila! 😊Ce zelis mi napisi pod zasebno mail, ti posljem kaksno slikico.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: APRILČICE 2019
8.7.2019 23:19:13   
LoniRR
Jabuk mi imamo pa ravno nasprotni problem. Non stop kaka. Napolne vsaj 4 plenicke na dan. Pomaga nam gugalnik da se spuca. Na zacetku smo pa probali z bio gaja kaplicami, ker se je zelo matrala in jokala predno se je pokakala. Ni pa nikoli da niti en dan nebi kakala. Je normalno za dojene otroke to. Mi je pa na zacetku patronazna rekla, da je dosti odvisno kaj jemo. Si mogoce preverila to opcijo? Koliko plenic pa porabite kaj dnevno. Jst jih vsaj 10. Mala po dnevi joka ko ima mokro plenico se predno je indikator na plenici obarvan. Ko spi je ne moti toliko. Zto pa uporabljam pampers ko imajo mrezico in jo kasneje zbudi. Sem probala ze vse fore in sam s temi mi je ponoc ni treba previjati.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: APRILČICE 2019
9.7.2019 7:23:44   
jabuk
Bom probala te bio kapljice od gaja in bom probala jesti več sadja in zelenjave in manj sladkarij. Moja ne joka zaradi tega, samo pač ne kaka. Planice so vedno mokre, jih pa zamenjam manj kot ti. Pri sinu se tudi spomnim, da je vedno kaka, je bil pa na AM. 


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: APRILČICE 2019
9.7.2019 8:41:18   
Mišmašek
Pri nas je pa krst zgledal takole. Obred ob 12:30 v cerkvi, brez maše, ker je tisti dan bilo tudi obhajilo in je potem naredil kar po maši še krst. Trajalo 20 min vse skupaj. Potem smo šli pa direkt v gostilno na kosilo. Torto sem naročila, pecivo sem pa vse sama spekla. Tako da finančno vse skupaj s kosilom torto in obleko za tamalga me je na grobo stalo 600€. Svečo prtiček in konfete je pa moja mama plačala. Nas je bilo pa isto 30 ljudi.

Kar se tiče kakanja naš isto ne gre po par dni skupaj. Je pa takrat polna plenička 😆. In roke tudi cuza non stop. Jaz mu pustim. Se je pa danes prvič obrnil na trebušček. Komaj čakamo ponedeljek! Takrat gremo na morjee! Gremo v apartma isto kot lani v Selce, Crikvenica. 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: APRILČICE 2019
9.7.2019 8:43:25   
jabuk
Eto, pa se mi je pokakala. 😁


(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: APRILČICE 2019
9.7.2019 10:13:44   
LoniRR
Hm hvala.cvetnilist in mismasek za pomoc. Moj sicer zeli da bi imela res ozek krog oseb, da bi bilo bolj druzinsko tko da bomo verjetno sedaj razpolovili st. Oseb. Danes grem v akcijo, ker vidim da bo treba kar nekaj drobnarij urediti 😍
Jabuk probaj jih. Jst sm ji jih kar z zlicko dajala. Rckov pa res da nismo imeli. Nism pa zihr al zaradi teh kapljic al pa jih ze tko nebi imela. So pa to natur kapljice in so mi glih zto ble vsec. So tudi za nas primerne 😂

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: APRILČICE 2019
9.7.2019 10:19:28   
Cvetnilist
Midva sma tudi prvo mislila cisto taozje pa so bli pol pritiski iz vseh strani in sma si pol premislila. Ampak mi res ni zal zdaj, je blo zelo lepo. 😊Aja smo pa mi imeli krst v soboto ob 11, brez mase. Javuk, jaz uporabljam od lekobebe vetrovne kapljice in so super, so ji pomagale, ko ni kakala.Lahko pa ji tudi sama skuhas caj iz kumine, janeza, komarcka in kamilic, ki tudi pospesuje prebavo. Samo pazi pri razmerju. 😃

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: APRILČICE 2019
9.7.2019 10:46:56   
Cvetnilist
Punce, ki imate otroke na am, ali pa ste mele starejse otroke na am, kako dolgo ste cakale z uvajanjem goste hrane? Ste cakale dopolnjene 4. mesece ali ste zacele ze prej?

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: APRILČICE 2019
9.7.2019 10:52:31   
jabuk
Jaz sem čakala. Ampak še ni bil pripravljen, v 5.mesecu je pa bil.


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: APRILČICE 2019
9.7.2019 10:54:04   
Cvetnilist
Kako si vedela kdaj je bil pripravljen Jabuk? Moja mala bo v cetrtek 3.mesece. Ma nekje 6,5 kg in se mi zdi da bi ona ze kar mljaskala, ce bi ji dala. 😁

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: APRILČICE 2019
9.7.2019 11:00:11   
LoniRR
Hm jabuk to kar cvetnilist svetuje vsebuje tudi caj za dojenje od tekanee. Poskusi ga, ker ni potrebno paziti na razmerje pa se ti ga pijes... hrana pa dosti pripomore. Jst se ne oziram kaj jem pa potem vidim kaj mali me odgovarja. Tko da tropsko sadje ji raznese ritko. 1x probala pa se zdaj izogibam ananasu in podobno. Je mela rdeco ritko pa sm s Praska kremo namazala in blo prec dobro. Potem cokolada naj bi zapirala ampak glede na to kok nasa kaka glih dvomm...malo spremljaj odziv.
Hehe cvetnilist vem kako so te pritiski. Sam se ne oziram. Meni tudi bolj pase da nas bo manj. 😉
PrI nas pa mala zadnji teden zelo cudno spi. Pogosteje se zbuja ponoci, en dan ogromno poje, spet drug dan manj, joka ker je utrujena a nikakor je ne prpravs na spanje. Vceraj npr. je v celem dnevu spala vse skupaj 2h. Nvm a je mozno da raste? Danes zjutraj je prvic da je histericen jok spustila ko sem jo hotla dati na levo dojko. Desno pa je je po kratki trmi sprejela. Al je krivo mleko? Ce je lacna tudi spati ne more tako kot treba. Joj nvm. Kako js bilo pri vas kaj?Hm glede goste hrane tudi mene zanima?

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?