|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 142 143 [144]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
11.11.2019 14:54:13   
Bodoca mamica1
Nic se bat. Ti ji kar daj. Nasa ce ima prevelik kos v ustih ga kr vn z jezickom porine. Je pa fino da si zraven da vsak slucaj 😉.Hm prepecenec kupi v milerju k je prov za dojencke od 6 meseca dalje, ker nima nic soli in podobnih stvari dodanih. Je pomanjsane oblike in ji dam kar celega. Lepo prime in gloda, hkrati se pa tudi tako uci in vadi preprijemanje. Tudi jsn piskot ji dam ampak ne prav rada, ker ima dosti sladkorja. Pa koruzne smokije. Imas prav od linota k so prav fajn za drzat. Potem imas tudi v milerju rizeve stiroporcke z banano, jabuckom, brez... taki mini so. Tut super zadeva. Pa tudi jst mislim ce bi ji dala zemljico da bi jo z dlesnijo prezvecla. Bom poskusla. Glede zelenjave  ji je v roko nisem dala, ker bi spestala, ji pa ne pasiram hrane ampak samo stlacim tko da ima se s koscki delo. Traja tako kosilo dlje casa ampak se splaca. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
11.11.2019 15:03:07   
Bodoca mamica1
Jst mislim da je tudi bolje da ji das vecji kos ker se tako zamoti in ima kr del. No ja ga imas tudi ti potem ko je treba spucati ampak nic hudga. Ji pa dam jabolko za cuzati in banano  in se prav vidi kako poskusa odgrizniti. 

Neposredna povezava do sporočila: 3577
11.11.2019 19:00:33   
Cvetnilist
Hvala za nasvete Bodocamamica1. 😁 Bomo poskusli. Sem jaz malo prevec panicar ocitno haha. Katere piskote ji das? Mi mamo te od Linota po 6. mesecu starosti.Drugace pa ja, soli mi tudi se ne uporabljamo.

(odgovor članu Bodoca mamica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3578
11.11.2019 19:21:55   
Bodoca mamica1
Piskote imam Plasmon (nela italijanska firma-dobis v dm, miler. Majo tut testenine tut za dojencke)- od 4 meseca dalje so brez glutena in pa od 6meseca dalje z glutenom. Za grickat meni so boljsi te od 4 mesca k se ful hitr stopijo, jih lahko das tudi v flasko z mlekom. Te od 6mesca so pa daljsi in trsi kar je pa njej bolj vsec k ga lahko pol packa hehe. Ji pa npr. Dobro prekuham bucke ali kolerabo in ji dajem kr iz svoje roke v usta ko mi jemo tko da misl da dobi moje kosilo. Probaj kolerabo dobro prekuhat npr. Ko ji bos kuhala govedino pa ji na palcko narezi kolerabo pa lahko tudi to gricka. Ma dost mocen vonj in naso premami. Bom pa probala tut ksn kuhan korencek v roke dat. Kej druzga  bo pa spacala predno bo do ust prislo. 

Neposredna povezava do sporočila: 3579
12.11.2019 7:50:46   
Mišmašek
Ojla pupe moje, hvala vam za dobre želje. Z nami je malo boljše, v bolnico hvala Bogu ni bilo treba, ni pa še ok. Včiraj sva imela kontrolo in pluča še niso ok, tako da ostajamo do petka na inhalacijah z berodualom. V petek pa spet kontrola, da vidimo kako bo. Glede hrane, še vedno nismo ješči. Mu pa tudi sama dam kar koščke na pladenček od stolčka in potem sam je. Polenta na koščke mu je zelo všeč. Pa kruh, piškot, zelenjava. Bom pa tudi jaz probala s prepečencom, super ideja. Seveda moram počakat, da dobi spet voljo za hrano. Ma sej bo. Še prehitro bo zrasu, zato mi ni težko ga crtat in nosit cele dneve.

(odgovor članu Bodoca mamica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
12.11.2019 13:47:15   
Mišmašek
Ekola, še ena novost od danes, sedimo komplet sami. Se vsede prav na rito. 😁👍

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
13.11.2019 10:19:02   
Žabica.m
Mišmašek čim prej okrevajte. Naša je bila prehlajena in je bila dva dni čist iz sebe, skoz po rokah, še ponoči smo spali sede na postelji detr pa na rokah. Tako, da vam res želim da boste hitro nazaj v formi.

Naša pupa je skobacala ampak ji to ni preveč zanimivo. Sedaj dela na postavljanju na noge. Če je prilika se takoj potegne z rokami gor in stoji, potem pa pade nazaj ma rito :) . Prav zavidam vam, da imate takšne papavčke, naša noče več kot nekaj žlic. Občasno zvečer poje krožnik juhe vendar je to prej izjema kot pravilo. Ne vem s čim bi jo lahko premamila, da bi začela bolj jesti. Sicer pa eno vprašanje za vas: tisti, ki veselo jeste, kakšen kakec imajo vaši dojenčki? Barva? Gostota? Kako pogosti kakajo? Naša že nekaj dni kaka večkrat na dan, pa ne vem če je to glih ok. Je sicer dobre volje, po trebuščku se ji nič me sliši.

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
13.11.2019 13:00:42   
Bodoca mamica1
Zabica mi smo doktorirali iz prebave ko jo je GH zaprla. Sm nardila vse zivo pa je nisem odprla. Ko je minilo natančno  5tednov se ji je samo od sebe vse uredilo im ima spet ventil odprt kot prej. Vidve se drugace dojita? Pri nama je bilo pri samem dojenju najmn 3x na dan kakanje. Sedaj ko ima prebavo ok pa mi kaka od 2x na dan do tudi 5x. Odvisno kaj je. Barva je odvisna od hrane. Torej, ce je slive je crno, spinaca temno zeleno, korencek oranzno, polenta rumeno.... traja max en dan da se ji obrok izloci. Torej danasnji zajtrk bo sel najkasneje jutri zjutraj ven 🙈. Glede gostote pa je tudi odvisno. Ce je npr. Koruzo ki je ne more prebaviti potem ostanejo koscki, drugace pa je blato bolj gosto kot pri dojenju. Pediater mi je rekel da je vse normalno kar je do plastelina. To pomeni da se mora na blatu poznati odtis ritke. Kar je trdo in se ne stisne je pretrdo in rabi tekocino. Glede tekocega blata pa ce se dojita ne sme biti bolj tekoce kot je bilo normalno ko sta se sam dojili. Za spucati je sedaj velik lazje kot pa ko smo se samo dojili 🙃Punce kako ste kej s spancem? Nasa ima zadnje case cudne poskuse in sicer odkar se je ura spremenila gre ob 6ih ze spat. Vceraj mi je zaspala ze ob pol6ih. Pa razmisljam ce bi jo pricela navajati cez dan na samo en opoldanski spanec. Vidim da mi ponoci potem bolje spi. 

(odgovor članu Žabica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 142 143 [144]
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 142 143 [144]
Pojdi na:

7 zanimivih dejstev o brcanju v trebuhu
Ste noseči in komaj čakate, da boste začutili prve brce vašega otročka v trebuščku? Vam je ginekolog svetoval, da sledit...
Sedem razlik med nosečnostjo in PMS
Simptome, kot so povečan apetit, občutljive dojke in razdražljivost pogosto povezujemo s PMS, a zelo podobni simptomi se...

nosečnost
Lelly28 RR

Kdaj ste družinskim članom (otroku, staršem, bratom- tukaj ne velja partner) povedali, da pričakujete še enega dojenčka?