|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
9.10.2018 22:33:00   
TissaBaby
Se en teden do nuhalne, jaaa. Kdaj imate? Jaz dopoldne in se ne vem kaj naj si v sluzbi izmislim, ker bom za par urc mogla it 🙄. Ful ne maram lagat. Prvic sem bila kao pri zobarju. 
Imam pa slabo vest, ker nic kaj ne pazim pri hrani 🤔. Ne da jem vec, sam jem tudi junk in prevec sladkarij. Ste ostale kaj bolj pridne? 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 6:02:05   
Venera27
Jaz imam NS ob 17.30. Mi je dal G termin izven njegovega rednega delovnega časa. Zanimivo🤔 Jaz sladkega že na splošno nimam neki rada😃 ko se mi pa zlušta pa pojem. Mi pa nekako zadnji mesec paše čokolešnik. Skos bi ga lahko jedla. Prej pa slišat nisem mogla za čokolešnik in čokolino😃😆 se res okusi v nosečnosti spreminjajo.. Enkrat na mesec ziher jem pico, hamburger (sam ne iz meka). Me pa po ocvrti hrani peče zgaga. Tako, da se ji izogibam. 
Punce, tiste, ki ste že mamice. A se splača kupit modrček za dojenje? Je nosljiv? Zaenkrat so mi še stari prav. Bo pa treba kaj kmalu v nabavo. Joj, kak sem doma najraje brez njega🙈 najbolj paše😏😄 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 8:37:29   
Cvetnilist
TissaBaby reči, da imaš ginekologa, saj ne rabiš pojasnjevati za kaj ga imaš. Naj mislijo, da imaš redni pregled. Ponavadi je tako, da ko omeniš ginekologa tako nehajo s vprašanji haha. user posted image
Glede hrane pa je tako, jaz sem sedaj 14t4d in se mi zdi, da imam že skoraj od začetka povečan apetit in to po sami nezdravi hrani. Sendviči in podobno. Sladko se mi ne lušta tako zelo, vendar ko se mi pojem brez slabe vesti. Sem pa se tudi jaz sekirala, ker po grlu ne spravim nič sadja. Enostavno mi sadje ne diši. Tu pa tam se edino prisilim, da pojem kakšno jabolko ali grozdje to pa je to.
Me pa zanima punce, če katera od vas že pije magnezij? Jaz sem ga začela piti ta teden.

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 8:38:39   
TissaBaby
Meni se pa ni nic okus spremenil. Jem vse isto kot prej (razen kar reees ne smem). Nasploh nimam novenih posebnih sprememb. Malo prej sem utrujena in malo bolj pogosto grem spat pop, pa prej sem zadihana, to je pa to. 

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 9:31:32   
Anonimen
Punce mi2 sva bila vceraj na nuhalni.Vse je ok. Sploh ne znam opisati kako sem srecna, da se je koncno vsa zivcnost in stres spremenil v veselje. Cvetnilist bilo je tocno tako kot si opisala. Naju je pa oba cist presenetil. Nisva pricakovala take strokovne in natancne razlage. Ko sva bila pri hcerki nama je v 5m vse povedal ( ampak drugi ginekolog).Tukaj se je pa resnicno posvetil vsakemu detajlu.Tudi mi2 sva dobila ogromno slikic in cd. Za hcerko nimam v vsej nosecnosti toliko slikic kot jih imam sedaj v tej.Je pa rekel, da kaze na puncko kar jaz cutim ze od prvega dneva, ko sem izvedela.
Tako, da poskus s sodo pri meni pade saj se je penilo.

(odgovor članu TissaBaby)
  Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 9:45:42   
PaNdAlex
Zdravo! Evo med vami se ena :) trenutno imamo pdp 1.4. :) bo pa to prvi otrocek (ne vema ce fantek ali puncka). na nuhalni je bilo vse ok, mamo edin probleme zaradi sladkorja (zjutraj na tesce 5.1, vendar nismo sli naprej do diabetologa, cakamo na meritve v 24 tednu), toksoplazme nismo prebolel, pa zdej sem imela se eno kuro z antibiotiki zaradi bakterije v urinu :/Drugace smo pa vciraj cutili prvo brciko 😍Me pa se nekaj zanima a imena ze imate izbrane? Midva za fanta imama, ustavi se nama pa pri puncki, nikako ne prideva skup 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 9:56:20   
TissaBaby
Mene v sluzbi ze vsi sumijo, ker se porocim kmalu in imajo se vedno prepricanje, da se clovek poroci zaradi otroka. Razmisljanje iz srednjega veka pac. Mene je zarocil, kmalu pa izvedela se za nosecnost. Sva sicer zacela delat na tem, ampak sem mislila, da bo trajalo nekaj mesecev, ne pa v prvo 🙂. Tako da ce samo omenim G, bom takoj potrdila domneve. 
Imena... pri nama bo tudi tezka. Za puncke imava nabor, pri nama se pri fantkih zatakne. Meni je ful malo fantovskih imen vsec, pa nocem dajat teh ful pogostih imen, moj bi pa po dedku dal, ime mi ni slabo, samo ni mi pa lih to to. 

(odgovor članu PaNdAlex)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 10:01:42   
Cvetnilist
Anonimna, no super, me zelo veseli, da je bilo vse ok. user posted image Tudi sama sem bila presenečena nad njegovo strokovno razlago ampak tudi zelo zadovoljna, ker se mi zdi, da za takšen znesek, ki ga plačamo, si to tudi zaslužimo. In si res upam trditi, da je Žebeljan med najboljšimi v Mb. Tudi meni je rekel, da bolj kaže na punčko. user posted image In še eni prijateljici, ki jo poznam in ima tudi rok aprila, je prav tako rekel, da bo punčka. user posted image Očitno bo veliko aprilskih pup. user posted image

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 11:33:57   
Nosecka30
Vao prve brcike, a ni to šele okoli 20. tedna? Mogoče res hitre začutijo okoli 18. tedna.

Jaz namesto magnezija pijem Donat, mi odgovarja okus in za prebavo je dober. 1dcl ima 100mg magnezija. Spijem 2dcl kar je enako dvema šumečkama Magnesola.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 11:36:04   
Nosecka30
Javite podatke še tiste, pri katerih manjkajo.

Vzdevek PDP Otrok Kraj
Kolica 28.3 1.otrok Krško
Jetkarmak00 29.3. 1 otrok, Jesenice
PaNdAlex 1.4. 1.otrok ?
KIARA2009 6.4. 2.otrok Lj
Cvetnilist 7.4 1.otrok Maribor
Nosecka30 9.4. 2.otrok Celje
Bodoca mamica1 12.4. 1.otrok Kamnik
EllaVita 13.4. 1.otrok Lj
Mišmašek 15.4. 2.otrok Nova Gorica
KmAlU MaMiCa 16.4. 3.otrok Celje
NaJJana 20.4. 1.otrok Nova Gorica
Bella87 22.4 1.otrok Komenda
TissaBaby 27.4. 1.otrok Lj
Venera27 29.4. 1.otrok Celje

Kmalu4 ?
Erka ?
Anonimen ? Maribor
Tirožica5 ?

(odgovor članu Nosecka30)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 13:39:48   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Nosecka30

Javite podatke še tiste, pri katerih manjkajo.

Vzdevek PDP Otrok Kraj
Kolica 28.3 1.otrok Krško
Jetkarmak00 29.3. 1 otrok, Jesenice
PaNdAlex 1.4. 1.otrok ?
KIARA2009 6.4. 2.otrok Lj
Cvetnilist 7.4 1.otrok Maribor
Nosecka30 9.4. 2.otrok Celje
Bodoca mamica1 12.4. 1.otrok Kamnik
EllaVita 13.4. 1.otrok Lj
Mišmašek 15.4. 2.otrok Nova Gorica
KmAlU MaMiCa 16.4. 3.otrok Celje
NaJJana 20.4. 1.otrok Nova Gorica
Bella87 22.4 1.otrok Komenda
TissaBaby 27.4. 1.otrok Lj
Venera27 29.4. 1.otrok Celje

Kmalu4 ?
Erka ?
Anonimen 19.4. 2. Otrok Maribor
Tirožica5 ?



(odgovor članu Nosecka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 14:08:01   
rose85
Se bolj poredko javljam :) tudi jaz sem že imela nuhalno,  vse ok. Stara sem 32 let, bo pa drugi otrok. Pdp 20.4., čeprav je na nuhalni za kakšen teden večji/večja :) tudi prvi je bil pravi velikan, čez 4 kg ob porodu.Nekaj se me prehlad loteva,  bo treba malo več počivati...Jutri imajo v Hoferju nosečniška oblačila :) če katera že potrebuje! Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 14:41:32   
Venera27
Jutri bomo vse po Hoferjih😆 jst sem pa tako vesela, da nisem več tako zelo utrujena. Nobenih drugih posebnosti nisem imela, samo spala bi lahko cel dan🙃 za imena pa sva si z mojim tako tako. Za fantka imava oba enako, za punčko pa se ne moreva zmenit. Še dobro, da je dovolj časa. Me zanima, če se bo na nuhalni že kaj videlo. Sem na prvem pregledu ob UZ ugotovila, da ko sem bila tiho je bil bejbi čist na miru. Ko me je pa ginekolog kaj vprašal in sva se pogovarjala, je pa direkt sem pa tja poskakoval... Me zanima, če bo na nuhalni isto. Ima katera izkušnje z dr. Simonitijem na nuhalni?  

(odgovor članu rose85)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 14:55:47   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: PaNdAlex

Zdravo! Evo med vami se ena :) trenutno imamo pdp 1.4. :) bo pa to prvi otrocek (ne vema ce fantek ali puncka). na nuhalni je bilo vse ok, mamo edin probleme zaradi sladkorja (zjutraj na tesce 5.1, vendar nismo sli naprej do diabetologa, cakamo na meritve v 24 tednu), toksoplazme nismo prebolel, pa zdej sem imela se eno kuro z antibiotiki zaradi bakterije v urinu :/Drugace smo pa vciraj cutili prvo brciko 😍Me pa se nekaj zanima a imena ze imate izbrane? Midva za fanta imama, ustavi se nama pa pri puncki, nikako ne prideva skup 



Prve brce se začutijo okoli 20. tedna, redko okoli 18. Pa še to je podobno mehurčkom. Da bo partner čutil pa še kasneje. Najbrž si zamešala s prebavo😀  

(odgovor članu PaNdAlex)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 15:58:56   
LoniRR
Uf punce vam ze tezko sledim ko nas je ze tok hahaha suprca 🤗Tissababy jst jem vse kar mi zapase. Izogibam se edino solatam, gobam, surovim jedem v restavracijah. Moj odlicno kuha in se enostavno ne morm odpovedat njegovi peki in kuhi... sm se ze sprijaznila da bo verjetno zato ksn kilogram vec. No zaenkrat sem v prvih 9ih tednih dobila cca 3 kg. Sedaj pa imam ze en mesec isto ko ni vec slabosti ob praznem zelodcu.Jaaa ocitno bomo v Hoferju zalogo pobrale haha. Sm si kupla kavbojke za nosecnice pa se mi zdi brezveze delati neko kolicinsko zalogo vsak mesec posebej. Mislm da bojo razni poncoti,tunike, pajkice kr prov prsle da nav prec premejhno 😉

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 16:07:47   
LoniRR
Cvetnilist glede magnezija sem ga pila ze pred zanositvijo eno sumeco tabletko na dan. Par dni pred zamudo menstruacije sem imela veckrat na dan prisotno spikanje v jajcnikih, ki se je ponovno vrnilo ksn teden nazaj (vezi ob raztezanju maternice) in morm rect da mi magnezij pomaga pri tem. Jst sm ga zaradi omilitve krcev in glavobolom ze prej pila, ker sem imela pogoste pardnevne glavobole,ki so se od zanositve dalje na sreco skrili. Povrhu pa imam pisarnisko delo... imam raje tko vitamincke kot pa protibolecinske tablete, ce le ni nujno.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 16:19:06   
LoniRR
Haha punce jst sm ze pred nosecnostjo znala spat brez tezav po 12ur v kosu. V prvem trimesecju se je to se poslabsalo. Popoldan ko sem se ulegla sem se zjutraj zbudila za v sluzbo. Sedaj sem se vedno utrujena ampak zjutraj mi nikakor ne uspe spati dlje kot do pol7ih. Glede imena sva midva zelo hitro izbrala za vsak spol in dvomim da si bo kateri izmed naju premislil. 

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2018 20:55:17   
Cvetnilist
Jaz sem tudi zdaj začela piti magnezij, ker sem imela občasno krče in zato sem raje začela jemati že zdaj. Sem pa vprašala, da vidim, če je to normalno in če katera med vami že tudi jemlje. Vseeno je to moja prva nosečnost in mi je marsikaj še novo. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 6:15:07   
LoniRR
A tudi tebe se vedno obcasno spika v spodnjem delu trebuha? Mene je na zacetku. Potem je bilo konec in kaksen teden nazaj me je spet zacelo. To je mogoce 2x na dan cisto rahlo spikanje? Mi je rekla G. Da je to zaradi raztezanja maternice. Ampak a je to potem obcasno prisotno vse do konca? Malo cudno sprasujem...

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 8:54:43   
Cvetnilist
Ja, meni se je dogajalo enako in sem se kar malo prestrašila. Potem pa mi je ena prijateljica rekla, da je to normalno, da naj pričnem jemati magnezij. In se mi zdi, da zdaj od kar pijem magnezij, je boljše. user posted image

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 9:10:32   
LoniRR
Tudi sama sem ugotovila, da je to spikanje prisotno zjutraj ko se ne spijm magnezija. Cez dan pa je OK. Super da nisem edina 😉

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 10:18:40   
Cvetnilist
Se mi zdi, da je ta forum res super, da si lahko izmenjujemo izkušnje.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 10:24:03   
Mišmašek
Mene tudi tako čudno špika spodaj. Bom probala z magnezijem tako kot ve. Drugače pa pri nas danes dobimo novega člana 😍 svakinja je v porodnem bloku, jeiiiii ❤️❤️❤️❤️❤️ komaj čakam

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 10:46:59   
Cvetnilist
Poskusi Mišmašek, meni pomaga. user posted image In super za novega člana, držim pesti, da bo vse potekalo tako kot more! user posted image

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 10:51:56   
Venera27
Mišmašek držim pesti za tvojo svakinjo🍀🐞 naj ji mine čimprej in najmanj boleče kolikor je lahko. 
Punce, kako je kaj s šolo za starše? Predvsem Celjski konec? Res traja 4 ure eno srečanje?

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?