|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 10:59:09   
Cvetnilist
Venera, to se jaz tudi sprašujem kako je s to šolo za starše pri nas v Mb. Zaenkrat nisem dobila še nobene informacije od ginekologinje.

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 11:35:30   
BibaBubaBaja.
Pozdravljene.
Se tudi jaz pridružujem skupinici kot novopečena nosečka, torej 1. otrok, PDP imam 18.4., sem pa iz Prekmurja, Murska Sobotauser posted image
Danes sem imela nuhalno, tudi partner je bil zraven, moram povedati, da je ginekolog bomba, pa skoraj se je z mojim bolj zaštekal kot z mano user posted image
Nuhalna je bila super, rezultati super, tako, da se nisva odločila za nifty, no, mogoče pa si bova še premislila, še je čas user posted image
Kako se kaj počutite? Meni je slabost minila, hvalabogu, je bilo kar zoprno, ko shujšaš skoraj 4 kg (pri mojih 174cm in 55kg je vsak minus kg vzrok za paniko -.-).
Sedaj sem fasala še rahel prehlad, tak da se počutim, kot da bi me traktor povozil, na srečo samo zabasan nos in sinusi, brez vročine, brez kašlja. user posted image
Poleg službe, še delam, dokler bom lahko, se moram še spopadati z družino, ki so booooooooooolj nestrpni kot jaz. Mama že kupuje voziček, ati je zrihtal sobico (3x je probal, če talno gretje deluje tako kot mora), sestra si že ustvarja časovne plane za april, kak bo varuška, še pohecala se je, da sem ji sedaj dolžna kupiti nov večji avto, da se bo lahko važila user posted image tašča pa tast spremljata vsak moj korak, bognedaj, da grem brez spremstva po stopnicah, meni pa drugo po glavi ne hodi kot sladko pa ravioli, grozen fetiš na raviole sem razvila. Kamorkoli grema jest, če ni raviolov na meniju, se pizdim. user posted image user posted image
No, bolj za šalo kot zares, skratka, vsi se počutimo olajšano, ni stresa, tak so se vsi spremenili, moj je kot čist druga oseba, hvalabogu ne pretirava, me ne sili samo k počitku, mi pusti da še hodim v službo, ne komplicira, če sem jaz za volanom, ker sem bila 1000000% prepričana, da bo tak. Okej, to bo zaenx vse, si tipkamo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 11:44:33   
Cvetnilist
Dobrodošla med nami BibaBubaBaja. user posted image No, me veseli, da je na nuhalni pokazalo, da je vse ok. To je zmeraj lepo slišati. user posted image Za spol si že izvedela ali bo user posted image ali user posted image ? Drugače pa tudi pri meni je podobno s starši, vse imam obljubljeno, da bodo kupili haha. user posted image Prav lepo jih je videti, ko se veselijo. user posted image Tudi mlajša sestra se zelo veseli, čeprav drugače ni najbolj za otroke. Glede lušov pa meni nenormalno dišijo sendviči in juhe haha. user posted image Pa tudi sladko se mi zdi, da mi vsak dan bolj paše. user posted image

(odgovor članu BibaBubaBaja.)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 11:54:14   
BibaBubaBaja.
Eeee, spol, to je trenutno pri nama z mojim en velik direndaj, ko sva kot pes in mačka user posted image
Jaz hočem user posted image , moj pa user posted image in ker sva to samo enx omenila sorodnikom je prišla na plano ideja o razkritju spola za moj rojstni dan, ki bo decembra,
torej, ginekolog bo spol zapisal na listek, katerega bo prevzela kolegica, ki bo potem priredila zabavico z nama, s starši, skratka ja, to se zgodi, ko ljudje vidijo take stvari na facebooku user posted image
In ker sva danes hotela na skrivaj malo poštulit se nama je ginekolog lepo nasmejal in rekel, hmmm, kaj pa vaš pakt o zabavici decembra, sva se kar oba nasmejala, okej, naj jim bo :D user posted image user posted image
Ker sva pa midva tudi iznajdljiva bo pa še presenečenje z najine strani za ene šok. Ko bo prišlo do tega, bom naredila eno fotomontažo, da bote videle, kaj se je dogajalo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 14:42:17   
Cvetnilist
Ooooh, to pa je res super ideja! user posted image Sama na kaj takega sploh ne bi pomislila. user posted image Ja, daj pripravi kakšno fotomontažo, ko bo tako daleč, da vidimo kako bo to izgledalo. Sploh ne dvomim v to, da bo super!user posted image

(odgovor članu BibaBubaBaja.)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 14:56:34   
Venera27
Biba buba baja, dobrodošla med aprilčicami💞 Sem vesela za odlične rezultate na nuhalni. Mi je všeč vaša zamisel za razkritje spola👍 Cvetnilist, jaz bom novembra na pregledu vprašala kako in kaj glede šole za starše, svojega G. Ti si se pozdravila? 
Ste bile v Hoferju? Jaz danes še nisem uspela. Sem bila po večjih nakupih (pohištvo...). Tako, da sem prišla domov cela utrujena od lazenja po trgovinih. Ni to zame😊 so vredu stvari za kupit? Kaj se splača?

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 15:25:50   
LoniRR
Ooo mismasek cestitke, naj mine cimbolj mirno 😉Magnezij ti bo pomagal 😁

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 15:27:11   
LoniRR
Bibabujabaja dobrodosla 😉Tudi jst nic ne vem o tej soli. Kdaj pa se je to potrebno vpisati in iti?

(odgovor članu BibaBubaBaja.)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 18:19:23   
NaJJana
V solo za starse se lahko vpiset_e kar preko spleta, rabis samo tvojo zdravstveno st, pa st partnerjeve. Ponavadi so obrazci na strani zdravstvenega doma. Vsaj pri nas je tako.
Danes sem tudi jaz imela nuhalno pri Pusenjaku in vse je ok. Rekel je, da zarnkrat kaze deklica :) sicer je zgodaj za rect 100% in se lahko spremeni... Sem pa res vesela :)) potihem sem si zelel deklico. Vesela pa sem tudi, da je vse ok, ker me je bilo strah zaradi starosti. 😊

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 18:58:22   
TissaBaby
Oh, blagor vsem, ki ste ze cez NS. Jaz se nisem neki sekirala, zdaj imam pa malo stresa-sluzba in sem kar jezna, ker zdaj ne vpliva to samo name, ampak nimam kaj, to moram sfurat. Plus tega se nezdravo prehranjujem in to tudi ni ok, ampak v tujini, ko ti vsi ponujajo njihove sladice in prinasajo sendvice za na pot, tezko jes ful zdravo 😡. Eh sej bo! 
Dobrodoale vse nove, ta stare pa... drzite se! 🙂

(odgovor članu NaJJana)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 19:37:14   
Mamca.na.3
Pozdravljene,Tukaj še ena srečka nosečka, ki vas bere že nekaj časa, sedaj pa se vam tudi pridružujem. Zame je to tretja nosečnost, predvideni datum poroda 29.3., ampak ker sta obe punci zamujali s prihodom na svet, predvidevam da bomo tokrat imeli aprilčka ali aprilčico. Namreč odločili smo se, da ne bomo vprašali za spol in bo to posebno doživetke za vse ob rojstvu. Hčerki sta presrečni, komaj čakata.Slabosti so zaenkrat minile, tako da sedaj uživamo.in čakamo prve brce.

(odgovor članu a.cebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 20:02:32   
Cvetnilist
Venera27, sem bolje. Antibiotiki pomagajo. Hvala za vprašanje. user posted image Jaz imam naslednji teden pregled in bom tudi vprašala kako je s to materinsko šolo. Ko bom vedela kako in kaj bom napisala. user posted image Drugače pa v Hofer nisem uspela prit. Mi je kar malo žal, ker sem si želela nabaviti pajkice.
TissaBaby, glede prehrane se ne obremenjuj preveč. Meni je ginekologinja rekla, da naj jem tako kot do zdaj in da naj ne spreminjam drastično prehrane. Rekla mi je edino naj veliko hodim na sprehode. user posted image
Mamica.na.3 dobrodošla med nami!user posted image
Punce, se mi pa zdi, da nas je zdaj res že kar nekaj, ki pričakujemo punčke. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mamca.na.3)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 20:57:21   
Bella87
Evooo...nuhalna je mimo...vse uredu.pdp je 23.4.spol pa nismo vidli,ker res mali ni sodeloval.😀se z rokico se je pokril cez glavo.😀😀grem pa vseeno se na nifty😀midva mava namen it v solo za starse kasneje...januarja al pa februarja.

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 21:12:18   
Cvetnilist
Super Bella, sem vesela, da je vse ok. user posted image Tudi moja mala pikica se je na nuhalni pokrivala čez glavo in se prijemala za nos. user posted image Ampak je rekel Žebeljan, da to je vredu stvar, ker je to obrambni mehanizem. user posted image

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 21:13:59   
Venera27
Vse z bp nuhalno, čestitke. Ja jaz imam tudi namen januarja ali pa februarja iti v šolo za starše. Bomo videli kako pa kaj do takrat. Morem še dat nuhalno čez, da vidimo, če je vse vredu. Jst čutim in vem, da je🐞🍀Cvetni list super, da si že bolje. No, jaz nisem uspela priti do Hoferja. Pa sej se še ne mudi. Čeprav že mam malo bušija. Se pa hvala bogu nisem zredila še nič od začetka. Že mam tako viška kg od prej😊😄 se pa ne sekiram zaradi kg. Se nikoli nisem, zdaj pa se tudi ne bom.čeprav mam namen, da pridobim max 7 -8 kg. Je še tukaj katera lepo baročno zaobljena?😏🙃

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 21:45:36   
Mišmašek
Jeiii, postala sem teta princeski Aniki 😍❤️❤️❤️ ful ponosna na svakinjo, brata in tamali zakladek! 😘 Punce hvala vam za pozitivne želje za svakinjo! 🤗😘

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 22:03:44   
Venera27


IZVIRNO SPOROČILO: Mišmašek

Jeiii, postala sem teta princeski Aniki 😍❤️❤️❤️ ful ponosna na svakinjo, brata in tamali zakladek! 😘 Punce hvala vam za pozitivne želje za svakinjo! 🤗😘



Čestitke, teta💞🍀 da bo princeska zdrava,  vesela in živahna🍀🐞💞 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2018 22:05:50   
Cvetnilist
Čestitke Mišmašek!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: APRILČICE 2019
12.10.2018 10:53:31   
PaNdAlex


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie



IZVIRNO SPOROČILO: PaNdAlex

Zdravo! Evo med vami se ena :) trenutno imamo pdp 1.4. :) bo pa to prvi otrocek (ne vema ce fantek ali puncka). na nuhalni je bilo vse ok, mamo edin probleme zaradi sladkorja (zjutraj na tesce 5.1, vendar nismo sli naprej do diabetologa, cakamo na meritve v 24 tednu), toksoplazme nismo prebolel, pa zdej sem imela se eno kuro z antibiotiki zaradi bakterije v urinu :/Drugace smo pa vciraj cutili prvo brciko 😍Me pa se nekaj zanima a imena ze imate izbrane? Midva za fanta imama, ustavi se nama pa pri puncki, nikako ne prideva skup 



Prve brce se začutijo okoli 20. tedna, redko okoli 18. Pa še to je podobno mehurčkom. Da bo partner čutil pa še kasneje. Najbrž si zamešala s prebavo😀  
 


Ne ne sm ziher da ni bila prebava :) je bil cist nek ekstra obcutek in zdej skos cakam da se ponovi :) 
Drugace pa danes dobim angel sound, kupila samo zaradi mojega, ki je ze zdaj cisto obseden z bebiko.

Se pa opravicujem ker nisem v prvem postu povedala, da sem iz okolice Celja :)

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: APRILČICE 2019
12.10.2018 11:06:01   
Mišmašek
Hvaaalllaaa drage moje! 🤗😘 

(odgovor članu PaNdAlex)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: APRILČICE 2019
12.10.2018 11:54:25   
NaJJana
Mismasek cestitke tudi z moje strani 🤗🤗🤗
Punce, zanima me ali se bo/se je katera odlocila za Nifty test? Jaz sem v dilemi in res nevem kaj narediti...🤔 Rezultati Nuhalne so sicer ok, tako pravi Pusenjak, ampak ga v tistem trenutku nisem uspela vprasati glede Nifty testa.  
Kaj vi mislite? Je katera sla kljub ok rezultatom Nuhalne? 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: APRILČICE 2019
12.10.2018 12:28:42   
Bella87
Jst mam nifty v ponedeljek...pa mam super rezultate...ampak grem vseeno.bom sla na tega standard za 390 eur.sama mam ful zdravstvenih tezav in bi rada bla mirna da bo otrocicek ok.

(odgovor članu NaJJana)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: APRILČICE 2019
12.10.2018 21:16:19   
KmAlU MaMiCa
Evo da se se jaz malo javim. Cestitke Mismasek se z moje strani...zdaj lahko vadis dokler ne bos mela svoje strucke. Jaz sem danes koncno dobila se izvide dvojnega hormonskega testa in so super tako da sem itak full happy. Glede imen imamo mi doma prave borbe hehe...en otrok bi tak drug tak midva z mozem se pa kar krizava kaka imena izbirata otroka hahaha. Glede Niftyja je moje mnenje da ce mas ok izvide nuhalne nima smisla. Veliko ginekologov to priporoca ker je samoplacnisko in kar lepo zasluzijo na ta racun...drugace pa pac odlocitev vsake posameznice. Sva se ravno danes s tasco pogovarjale kako smo nosecnice zdaj obremenjene z vsemi temi preiskavami...pa kri pa voda pa nuhalna pa dvojni hormonski pa nifty pa ni da ni....pa hrana...ne to ne ono ne tretje... ce recimo nebi bilo teh preiskav bi pac avtomatsko predvidevale da je vse ok...zdaj pa recimo kot sem mela jaz zdaj malo slabso nuhalno in ze studiram fak kaj vse gre lahko narobe. Po drugi strani pa ni lepsega ko na ultrazvoku vidis svoj cudez in slisis bitje njegovega srcka...to pa je nepopisno in s tega vidika hvala bogu za modernizacijo  😀

(odgovor članu Bella87)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: APRILČICE 2019
13.10.2018 14:35:15   
EllaVita
Jaz sem šla na Nifty, čeprav je bila NS v redu. Nifty je dodatno potrdil in rezultati na niftiju so bli odlični. Na nuhalni sen imela tri.13; 1:520 na niftiju pa 1: več kot milijon. Jaz priporočam nifty, zdaj sem pomirjena😊 pa še spol sva zvedla in imela bova fantka. Čeprav bodoči ati si je želel punčko, pravi da se itak skriva vzadi😂😁 jaz sem pa čutila da bo fantič😍💙💙

(odgovor članu NaJJana)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: APRILČICE 2019
13.10.2018 15:55:49   
TissaBaby
EllaVita, koliko si pa stara? So ti priporočali še dodatne teste oz.kako je tvoj G interpretiral rezultate? Se mi zdi velika razlika med 1:520, potem pa kr ena proti miljon. Se vidi, da je ta NS bolj tako tako. 

(odgovor članu EllaVita)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?