|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
13.10.2018 18:57:05   
EllaVita
Stara sem 33. Sva se odločila za Nifty sploh po Nuhalni še bolj, ker  je blo vse bl od oka... se mi zdi starejši k si na nuhalni bolj kot ne mal ugibajo... ne vem moje mnenje... nekje sem brala da je nuhalna 75% med tem ko Nifty skor 99%. Mi ni žou denarja... 😊😊

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: APRILČICE 2019
13.10.2018 19:15:06   
Venera27
Ellavita, čestitke za dobre rezultate👍 🐞🍀

(odgovor članu EllaVita)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: APRILČICE 2019
13.10.2018 23:51:13   
TissaBaby
Se pridružujem čestitkam! 👌🙂

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: APRILČICE 2019
14.10.2018 16:55:44   
Nosecka30
Čestitke se iz moje strani. Kako pridno klepetate, par dni me ni in komaj sledim. Uzivajte se preostanek te lepe nedelje. 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: APRILČICE 2019
15.10.2018 8:39:41   
Cvetnilist
Se pridružujem čestitkam!! user posted image

(odgovor članu Nosecka30)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: APRILČICE 2019
15.10.2018 13:22:15   
Venera27
Živijo punce 💞 Kaj novega? Kako ste? Za vse punce, ki imate jutri pregled, držim pesti!👍🍀🐞💞

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: APRILČICE 2019
15.10.2018 14:54:16   
Mišmašek
Ojla, ma jaz sem tako zaspana, prav na kavču bi bila pod dekico in ne me tikat 😋 nenormalno utrujena, kljub nemotenemu spancu. Ne vem, vreme verjetno. Drugače sem ok, slabosti in bruhanje se me še vedno drži, kot pijanec plota. 😂 Pregled me čaka v četrtek, komaj čakam 😊 Lep dan vsem 👍

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: APRILČICE 2019
15.10.2018 19:04:41   
TissaBaby
Hvala za držanje pesti! :) Komaj čakam it spat in jutri malo oddelat in odlaufat na NS.

Moj mi je poslal na službeno potovanje exel z več kot 150 imeni za otroke in zdaj lahko izbiram user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: APRILČICE 2019
15.10.2018 19:19:07   
Cvetnilist
Jaz sem bila tudi tako vznemirjena pred nuhalno. user posted image Sama bi pa morala imeti jutri redni pregled ampak so mi ga prestavili na petek tako da bom morala še malo počakati. user posted image

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: APRILČICE 2019
15.10.2018 20:49:16   
Venera27


IZVIRNO SPOROČILO: TissaBaby

Hvala za držanje pesti! :) Komaj čakam it spat in jutri malo oddelat in odlaufat na NS.

Moj mi je poslal na službeno potovanje exel z več kot 150 imeni za otroke in zdaj lahko izbiram user posted image user posted image user posted image .



Jaz tudi komaj čakam jutri popoldan na NS😍 hehe, tvoj je pa faca😂👍 gre jutri zraven tebe? Kam pa greš?

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: APRILČICE 2019
15.10.2018 22:01:06   
TissaBaby
Zal ne more it, ker imam cudno uro, on pa ne dela v Lj in bi mogel vzet dopust, a ga ima ful malo se in sva se odlocila, da ne bova komplicirala in grem sama. Upam, da bo lahko sel vsaj na morfologijo. 
Imam pa v porodnisnici Lj. 

(odgovor članu Venera27)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: APRILČICE 2019
15.10.2018 23:32:37   
TissaBaby
Pa Venera... tebi tudi vso srecoooo! Si porocamo jutri! 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 1:22:12   
p1ka
Živijo!

Se pridružujem še jaz. Sledim že nekaj časa, a sem počakala, da sem malo bolj daleč z nosečnostjo preden tipkam. Sem iz Maribora in imam PDP 12.4. Nuhalna je bila super, tako da sem zaenkrat mirna. Bom dodala kar ta zadnji objavljen seznam, ki je bil napisan + dodana še jaz, da imamo malo pregleda.

Bilo mi je obupno slabo, dosti bruhanja. Zdaj gre na boljše počasi, upam da tudi vam. A ima katera izkušnje kako z nakupom vozička?

Zdravo nosečnost vsem! :)




Vzdevek PDP Otrok Kraj
Kolica 28.3 1.otrok Krško
Jetkarmak00 29.3. 1 otrok, Jesenice
PaNdAlex 1.4. 1.otrok ?
KIARA2009 6.4. 2.otrok Lj
Cvetnilist 7.4 1.otrok Maribor
Nosecka30 9.4. 2.otrok Celje
Bodoca mamica1 12.4. 1.otrok Kamnik
p1ka 12.4. 1 otrok Maribor
EllaVita 13.4. 1.otrok Lj
Mišmašek 15.4. 2.otrok Nova Gorica
KmAlU MaMiCa 16.4. 3.otrok Celje
NaJJana 20.4. 1.otrok Nova Gorica
Bella87 22.4 1.otrok Komenda
TissaBaby 27.4. 1.otrok Lj
Venera27 29.4. 1.otrok Celje

Kmalu4 ?
Erka ?
Anonimen 19.4. 2. Otrok Maribor
Tirožica5 ?

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 9:06:36   
Cvetnilist
Dobrodošla Pi1ka, tudi sama sem iz Maribora. user posted image Me veseli, da je bila tudi tvoja nuhalna ok. user posted image A za spol si vprašala? Drugače pa za vozičke sem jaz že malo gledala ampak mislim, da ga pred januarjem še ne bom kupovala. Sem pa drugače večinoma gledala po internetu. user posted image

(odgovor članu p1ka)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 10:44:37   
KmAlU MaMiCa
Zivjo punce. Drzim pesti za vse ki imate danes nuhalno. Porocajte kako je bilo. Moje pocutje je super, danes me sicer nekaj boli glava ampak bo ze. Glede vozickov bova tudi midva pocakala do januarja ali februarja. Pri obeh hcerkah sem imela Stokka zdaj pa sem se ga ze prav navelicala in bova kupila nekaj drugega. Marelo se imamo ker se mlajsa hci se vedno vozi v njej in je bez barve tako da karkoli bo nam bo sluzila. Je pa Quinny in jo full priporocam. Meni trebuscek full raste...ze veselo nosim nosecniske hlace in tudi vsi sosedje so ze pogruntali da bomo spet zibali. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 10:53:37   
Cvetnilist
Kmalu mamica, tudi mene že 2 dni muči glavobol. Mogoče je kaj vremenskega, ker moji doma tudi vsi jamrajo, da jih bolijo glave. Na znamke vozičkov se sama čisto nič ne spoznam haha. Je prvi otrok in res ne vem kaj je ok in kaj ne. Dobim pa voziček od mame in očeta, sicer ga lahko izberem sama ampak čisto odkrito povedano sploh ne vem kaj moram gledati pri vozičku. user posted image
Drugače pa se trebušček tudi meni že prav lepo pozna. user posted image Sedaj pa komaj čakam, da mala pikica začne še brcati, se mi zdi, da bo takrat vse skupaj postalo še bolj resnično. user posted image Kdaj si ti začutila prve gibe pri hčerkicah? user posted image

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 12:29:58   
KmAlU MaMiCa
Pri vozicku je cist odvisno kje ga bos vozila. Stokke je recimo vecinoma za mesto. Men je bil super, edini minus je ker ni nobene prakticne kosare za odlaganje recimo telefona in denarnice...imas samo vreco spredaj ki pa jo je treba odpirat in ni glih prakticna. Ce pa mas bolj vaski teren pa bolje kaj z vecjimi kolesi. Drugace pa slabih vozickov ni...eni so boljsi za nekaj, drugi spet za kaj drugega...pac stvar okusa. Zelo pomembno tudi kako se zlozi. Eni so res veliki...recimo Peg Perego...in v kak manjsi avto ne grejo. Glede brc sem pri prvi hceri zacutila nekje okrog 19-20 tedna, pri drugi sem ze vedela kako to zgleda in sem ze pri 17 tednu, zdaj pa tudi cakam da bo...pricakujem kar hitro 😊

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 12:33:37   
LoniRR
Drzim pesti za vse ki imate pregled... p1ka dobrodosla.Hm glede vozi vozickov sem jst malo brskala po netu ampak ga ne bom kupovala se prov kmalu. 

(odgovor članu p1ka)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 12:52:22   
Cvetnilist
Sem iz mesta tako da ne rabim večjih koles. Bom videla kako bom izbrala, ko bo tako daleč. user posted image Edino kaj mi je res pomembno je to, da se bo dal fajn zložiti, da s tem ne bom imela težav.
To sem brala ja, da se pri prvem začne gibe čutiti kasneje. Sama sem v 16. tednu in res že komaj čakam, da začne brcati. user posted image Kako bi pa opisala občutek, ko si prvič začutila gibe?

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 12:56:56   
KmAlU MaMiCa
V prvo sploh nisem vedela da je to to...pol ko je blo pa to bolj pogostokrat sem si pa prisla gor da je to moja pikica...full tezko povedat kak je obcutek...kot da bi te nekdo pobozal od znotraj...tak cist poseben obcutek...ker pol ko zacnejo na polno brcat...pol je cist drugac...meni je celi trebuh premikalo tak je brcala druga hci...full smo se smejale s starejso hcerko...bomo vidli kaj bo zdaj😃

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 13:24:31   
Cvetnilist
Če meni se na trenutke že zdi, da jo začutim ampak se mi zdi prezgodaj in si potem vedno rečem, da je to samo prebava haha. user posted image Ali pa da si samo domišljam, ker si tega tako želim. user posted image Kaj za tretjo bebiko že veš kaj bo? user posted image user posted image

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 15:56:26   
KmAlU MaMiCa
Ne za zdaj pa se nic ne vemo...ni hotel/a pokazat. Saj mi je vseeno samo radovedna sem 😃

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 16:31:42   
Cvetnilist
Pa saj v bistvu tudi to kaj napovejo na nuhalni ni čisto 100%, še vedno obstaja možnost, da bo pa drugače. Ampak dobro načeloma naj bi držalo to kaj ti napovejo. user posted image Kaj pa sama čutiš da bo? Čeprav dobro, sodeč po sebi se na to ni za zanašat haha. user posted image Na koncu pa je tak čisto vseeno kaj je, samo da je zdrava bebika. user posted image

(odgovor članu KmAlU MaMiCa)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 18:49:47   
p1ka
Hvala user posted image So rekli da bo bolj verjetno fantek. Glede vozička bom verjetno vzela rabljenega bebetto tito. Je za bolj neraven teren in pa ima neko posebno podlogo v košari iz kokosa, ki naj bi bila bolj zračna. In ker bomo vozile v poletnih mesecih se mi je to zdel plus, če seveda ni vse skup samo marketinška fora.

Mene že tudi nekaj žgečklja v trebuščku. Zdi se mi sicer še prehitro, da bi lahko kaj čutila, samo je pa res drugačen občutek kot kdarkoli prej prebava. Sumljivo v glavnem! user posted image

A ve ste šle potem kaj v hofer po nosečniška oblačila? So vredu? Imajo pajkice tudi? user posted image

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: APRILČICE 2019
16.10.2018 18:54:31   
TissaBaby
Evo še mene iz NS. Ful je blo fajn videt migajočega dojenčka. Je dvigal eno rokico, migal z glavo, noge v luft in prekrižane in spola ni mogel določit. Morfološko vse ok, je pa rekel najprej, da je malo povečano, ampak, da ni razloga, da bi se kaj sekirali. Potem mi je povedal, da je 2,1 mm in 1:1000. So mi pa vzeli še kri za dvojni hormonski, da bojo še povečali na 95%, da je vse ok in dobim rezultate po pošti v 7-10 dneh. Dobila sem dve slikici.

Kako ste ostale?

< Sporočilo je popravil TissaBaby -- 16.10.2018 19:04:03 >

(odgovor članu p1ka)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?