|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
15.12.2018 11:46:44   
Jetkarmak00
Tissa
Meni se zdi to grozno veliko predavanj. V porodnišnici v LJ kot sem gledala jih je 10 + 3 dodatni. Se mi zdi da rabis tudi cas v popoldanskih terminih in ne samo želje po obiskovanju. Prilagam pa vsem tistim, ki ste v dvomih ali je res obvezno ali ne. Pise da ni obvezno, pac pa ga priporočajo. 
user posted image

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: APRILČICE 2019
15.12.2018 12:05:27   
TissaBaby
Midva bova šla, pa bova videla sproti, če se nama bo zdelo ok. Ena stvari se mi zdijo kar zanimive. Res je, da veliko prebereš že itak na internetu. Bomo videli. Bom pa še malo kolegice vprašala, če so šle na vse in kako se jim je zdelo.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: APRILČICE 2019
15.12.2018 13:02:49   
Mišmašek
Jaz pa tokrat ne bom hodila v šolo za starše. Sva z možem hodila 2 leti nazaj in kar sem gledala seznam predavanj so več ali manj ista. 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: APRILČICE 2019
15.12.2018 15:57:19   
Jetkarmak00
Jaz sem imela namen vseeno it. Ampak po 10 predavanj in to čez cel mesec se mi pa zdi da rabis ne samo "željo" po tem, ampak tudi oba a partnerjem veliko časa. Na koncu pa je razlika v tarifi po 20€ pri prisotnosti partnerja.Kakor koli, tiste ki smo že bile v stikih z dojenčki i  tudi tiste ki niso bile.. Verjamem da bi vsaka znala poskrbeti za svojega al hodi v šolo ali ne :) Najbolj zanimivo je bilo to, ko mi je kolegi a razlagala, da je hodila v šolo in da so jo učili o pravilnem dihanju pri porodu.. Ko je pa dejanslo rojevala, je rekla da ni niti za sekunde splph pomislila na ta dihanje in je dihala pač po svoke.. Mah.. Kakor kdo :) 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: APRILČICE 2019
16.12.2018 9:30:04   
Zogica_marogica
Pri nas je 6 srecanj, razporejena so od ponedeljka do sobote ob 18.15 zvecer. Fertik smo torej v enem tednu! 😁 Ne vem pa koliko casa traja posamezno srecanje, predvidevam da vec kot 90 min ne. 

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: APRILČICE 2019
16.12.2018 15:01:53   
TissaBaby
Jaz sem vprasala par punc in kar pohvalijo ta predavanja. Bom pa jaz tudi samo prvic hodila, ker sem pac nova v tem, potem bomo menda ze znali 😊.

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: APRILČICE 2019
16.12.2018 15:34:52   
Zogica_marogica
Jaz sem za Lj slisala, da je ok, posebej tista psihologinja 😊

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: APRILČICE 2019
17.12.2018 15:43:41   
TissaBaby
Punce, meni se je skala odvalila pod srca. Vse ok, hvala Bogu. Sem bila v lj porodnišnici na dodatni morfologiji in je ful boljši ekranček, vse so pregledali (G in še 2 pripravnici), srčka pa ni mogla prav povečat, ker je bil tako obrnjen (pa ravno zato sem morala na dodaten pregled) in me je poslala ven, da naj se malo pomenim z njim in bo še eno vmes vzela noter. In res pridem noter in bilo vse super vidno in baje ne rabim nič skbet. Fuuul prijazna ginekologinja, to se je kar pogovarjala z otročkom z unim otroškim glaskom, ga hvalila, ker se je prav obrnil, mu govorila, da je močen, ker je brcal vmes, res je bilo prav prisrčno. So pa potrdili še enkrat spol, čeprav jaz iz unih hieroglifov nisem nič videla user posted image .

Kakorkoli že... aaaa, ful sem vesela! user posted image

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: APRILČICE 2019
17.12.2018 18:35:45   
Zogica_marogica
Jaaa, super, da je vse lepo in prav in kot mora bit!!💪💪💪 Katera ginekologinja pa je bila to v Lj? 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: APRILČICE 2019
17.12.2018 18:44:20   
Jetkarmak00
Tissababy
No vids.. Sm cakala da sporocis novicke hehhe :) Js sm vedla d je vse ok.. Vsee k smo tukej, z vsm bo vse okk. Sm prepricana v too :)) K se bo zaceu marec/april. Ko bomo samo cakale kdaj bo katera rodila.. Pa katera bo sporočila novicke hehhe.. :P se cist mejckn.. :DA ste razmislale o kksnih knjigah? Men je knjiga mamica bom, k mi jo je ena priporočila fuuul dobra.. Sm jo pa na netu narocila :) 

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: APRILČICE 2019
17.12.2018 19:26:47   
TissaBaby
Jaaa, samo da je vse ok, pa smo vsi srečni ful! Se je pa v 6 dneh zredil za 70g user posted image , priden jedec, po mami hahaha. Jaz sem v 21. tednu in ima mali že 450g.

A da je fajn ta knjigica? Jaz si jo ogledujem v Intersparu, bi se jo splačalo vzet, ko je kuponček za -25% na izdelek. Drugače je baje fajn knjiga tudi Modrost rojevanja in Moj porodni načrt. Jaz nisem še nobene prebrala. Sem pa dobila na 1.pregledu ene par brošuric Baby book in so tudi ful lušne informacije noter. Pa od mojega sestra me je založila s par knjigami, samo so vse za po rojstvu (hrana, igra dojenčka, itd.).

Še eno vpršanje... ogledujem si vozičke v Baby centru. A katera kaj ve kdaj pridejo kakšni večji popusti? Zaenkrat je na kartico -10%, jaz bi pa vsaj še za -10% imela znižanega user posted image .

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: APRILČICE 2019
17.12.2018 20:51:22   
Zogica_marogica
Hehe jaa, samo da je vse v redu! 😊Jaz trenutno pocasi berem Modrost rojevanja (v ang  Guide to Childbirth). Se priporocam se za kaksne naslove 😁 
Kar se tice popustov za vozicke - babycenter ima mesecne, tedenske, vikend akcije na doloceno znamko. Najbolje je, da izbereste firmo in cakate, da bo ta firma znizana. Trik pa je, da ce je dolocen vozicek v akciji, je treba vzet, kar je na zalogi, kar pomeni, da si omejen z barvo. Recimo zdej so joolz znizani, midva sva ujela mutsyje znizane. Pa na internetu je tudi en zavihek z odprodajo in tam so do 50 proc znizane stvari z vseh oddelkov. Zdej je bila ravno vikend akcija 20proc za vse avtosedeze pri nakupu preko spleta 😁 

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: APRILČICE 2019
17.12.2018 23:01:16   
TissaBaby
Jaz gledam en voziček že en cajt, pa je vedno sam 10% znižano. Čakam na kaj več :P.

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 6:45:18   
jabuk
Joj punce, verjeti ali Ne, jaz imam zdaj v 2.nosečnosti manj pojma o nosečnosti in porodu, kot v prvi nosečnosti. V prvi nosečnosti sem bila še študentka (absolventka) in sem imela čas vse preobrat, zdaj pa služba in še mali otrok, sploh nimam časa se temu posvetiti. Zadnjič sem se obrisala in je bila taka čudna, dolga prozorna sluz in sem se spomnila, da obstaja nek če, ki odpade pred porodom. Sem šla potem takoj brat stvari pa mislim, da ni bilo to to. Sem se potem zamislila, da bi bilo fino biti malo pozoren na kakšne prezgodnje znake poroda.

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 6:46:07   
Zogica_marogica
Ne vem pa ce pride ta 20proc akcija na vse firme hmm 🙄 kirega pa? 😊

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 6:48:51   
Zogica_marogica
Hmmm jabuk, jaz imam ves cas veliko prozorne sluzi, pa vcasih prav cutim da se mi "ulije" ven. Gin mi je rekla, da je med nosecnostjo povecana lubrikacija noznice. A cep je brezbarven? 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 6:58:16   
jabuk
Lahko. Lahko je pa bel, lahko krvav...
IZVIRNO SPOROČILO: Zogica_marogica

Hmmm jabuk, jaz imam ves cas veliko prozorne sluzi, pa vcasih prav cutim da se mi "ulije" ven. Gin mi je rekla, da je med nosecnostjo povecana lubrikacija noznice. A cep je brezbarven? 



(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 7:54:15   
Jetkarmak00
Jaz sem tudi imelq včeraj malo rumenkastega izcedka z prozorno sluzjo. Sem prvič to opazla.. Samo misln da, če bi bil to kaki začetek poroda alpa kej podobnga, da bi bli še potem kkšbi znaki kot kakšni krči, izcedek nenormalno povečan.. Itd? Tako nimam pa nič neobičajnega, ne krčev, ne izcedkov.. Tako da sem prepričana, da če bi bilo karkoli drugače da bi zaznale pa vedle da je nekj "narobe" al se motim? 🤔

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 8:17:30   
jabuk
Baje, da čep lahko odpade tudi par tednov pred porodom. Je pa baje res tak očiten- dolg, debel...

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 8:31:36   
Mišmašek
Pri meni je tudi na momente tako gost izcedek, da je prav kot eno lepilo. Pa rumenkaste barve. Pa je baje to normalen izcedek za nosečnost. Pri čepu mislim da mora biti še kakšnaka kapljica krvi. Drugače pa jaz voziček že imam in bo kar isti še to rundo. 😁

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 9:25:19   
Zogica_marogica
Pa smo opravili morfologijo. Najin decek je tezek okoli 500g pri dopolnjenih 22t 😊 vse je na svojem mestu, 10 prstkov na rokah in 10 na nogah. Najboljse je bilo, ker je vmes zeeehal ko veliki in se na uz vse tako zelo zelo lepo vidi - prav portretek obrazka smo dobili, pa je navaden uz, ne 3D. Je ze obrnjen na glavico, ampak se vrti okoli svoje osi in zato me enkrat brca notri, enkrat pa navzven. Neverjetno res, sva bila oba z mozem cisto prec, ko je bil takooo luskan 😁💟Sedaj ravno cakam na test za sladkorno, upam, da bomo hitro zaceli... 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 13:44:55   
Mišmašek
O waw, super, da je še ena morfologija šla srečno skozi ☺️ pa še en fantek. A nardimo seznam kaj naj bi dobile v aprilu?  Npr: Mišmašek, 15.4.2019, 2.otrok (prvič fantek), sedaj fantekSe mi zdi da je nekako pol pol po spolu, al prevladujejo punčke? No mi nismo želeli vedeti kaj bo, pa se je gineko zarekel 😤 kaj čmo tako je naneslo 🙂

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 14:04:32   
LoniRR
Tissa baby superca za dobre novicke 🤗Kar se tice knjige mamica bom sem jo sama kupila kmalu po zanositvi in mi je zelo vsec. Zelo priporocam 😉

(odgovor članu TissaBaby)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 14:11:17   
Zogica_marogica
Se mi zdi, da je kar vec fantkov ja! 😁 Pri nas se je zdaj ze tretjic zelo lepo videlo, tako da smo kar ziher. Nas je sicer vedno vprasala, ce zeliva vedet, vendar se je tudi zelo videlo, se preden je rekla, vsaj v prve dvakrat... 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: APRILČICE 2019
18.12.2018 14:36:00   
Cvetnilist
Tissa, lahko naredimo seznam, pri meni je rok 7.4., Maribor, 1.otrok, punčka. :-D Se mi pa zdi, da res prevladujejo fantki. Sem pa zelo vesela Tissa, da se je na pregledu izkazalo, da je vse ok!! :-D Prav tako sem vesela za vse ostale punce, da so bile morfologije ok.Drugače pa sama trenutno berem od Mojce Vozel Želim dojiti, nato pa se imam namen lotiti Modrost rojevanja. :-D

(odgovor članu Zogica_marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?