|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2019
2.10.2018 14:18:31   
dorchy24
Danes hvala bogu izcedka ni imam pa krce.. ja dabroston mam tudi jaz ter buscopan za krce.. meni se je tolko premaknil zaradi dolgih ciklusov 35 + in pa tudi ovulacijo imam kr pozno ,se mi pa tudo v prvi nosecnosti premaknili za 10 dni da je bil manjsi vbistvu ke bil pa ciklus dolg.  Js mam nuhalno 22ga. Komaj cakam res. 

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Majčice 2019
3.10.2018 18:10:59   
Iskrica86
Zdravo dekleta user posted image
Pridne ste tukaj pridne ste na Fb user posted image . Čestitam vsem novim mamicam oz čalanicam za user posted image user posted image in srečno ter pozitivno do konca.
tudi jaz sem včeraj imela rjav izcedek in bolečine danes je tega zelo malo skoraj nič in upam da se iz mojega mehurčka razvije plod, tako da držite figice do 11.10.ko imam ponovno ultrazvok, do takrat imam pa počitek in nič dvigovanja.

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Majčice 2019
3.10.2018 20:07:30   
Vijoli_ca
Držimo pesti 🤞Pridno počivaj, saj bi pasalo, malo se pocartaj pa bo 11.10 hitro tukaj 😉 v katerem tednu pa si? 


(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Majčice 2019
4.10.2018 13:35:58   
Iskrica86
Sicer moja zadnja M je bila 10.8. vendar zaradi mojih nerednih ciklov do 28 do tudi 35 dni sem po UZ v dobrem 5 tednu, tako da morem počakat do 11.10 da bo dobr 6 teden da bo videla ali bo iz tega kaj in če bodo še krvavitve da mi da dabroston. Kr mi smo mislili da smo v 7 oz. 8 tednu vendar žal še ne

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Majčice 2019
4.10.2018 13:42:42   
dorchy24
Vecinoma je skor vedno nekje za 1 teden manj kot bi moglo bit pri nerednih ciklusoh. Pri nas je otrocek za 2 t manjsi zato ker sem mela cikluse 35 in vec :) bo vse ok .. kar se tice krvavitev bi blo dobro cim prej dabroston . Jaz ga tudi jemljem 

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Majčice 2019
4.10.2018 14:21:31   
Iskrica86
Sam za enkrat je mehurček, jajček prazen če bi se notri že videl rumenjak oz.plod bi mi dala ker pa še ni nič ne dajo nič in lahko smo čakamo kaj bo v roku 1 tedna se zgodilo

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Majčice 2019
4.10.2018 15:29:57   
bimba81
Pozdravljene Majčice,

sicer moj datum je junijski, ampak prvega otroka sem rodila 17 dni prej in tako
tudi tokrat pustim vsa vrata odprta, da bi prej rodila....me sprejmete v vašo skupino?

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Majčice 2019
4.10.2018 16:57:28   
Iskrica86
Seveda zakaj pa ne

(odgovor članu bimba81)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Majčice 2019
4.10.2018 18:14:33   
Iskrica86
Dekleta eno vprašanje. Uporabljate med nosečnostjo intimno milo

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Majčice 2019
4.10.2018 21:21:55   
zabica3
Jaz ga ne, se vedno umivam samo z vodo po intimnih predelih

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 6:56:23   
Vijoli_ca
Nisem nikoli uporabljala kaj drugega kot vodo. Tako, da tudi zdaj ostajam pri tem.
Včeraj sem dobila datum za nuhalno. Komaj 23.10! 13 teden (dopolnjen) bom takrat, sicer se mi zdi malo pozno, ampak to je samo zaradi neučakanosti 🙃 upam da me v genetski ambulanti naslednji teden ne prestrašijo preveč, ker sanjam se samo preglede 😣
Bila sem tudi pri zobozdravniku, ker sem že prej bila naročena. Ampak je vse ok 😁 


(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 7:32:17   
zabica3
Jaz imam nuhalno ze 15.10, vceraj sem imela pa prvi pregled. 9t4d danes, rok 6.5.2019, mini brca na polno in srcka sem slisala ❤️ je rekla, da je vse ok. Me je pa kasneje klicala, da nekaj ni v redu z urinom in da pridem drug teden se enkrat v laboratorij 😔

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 8:30:23   
Iskrica86
Super dekleta za vse dobre izvide user posted image user posted image . Ja al smo vsi neučakani do prvih pregledov do nuhalne ker je vedno v nas tisti strah da bo kaj narobe in se dnevi vlečejo kot tedni, leta user posted image .
Tudi mene čaka pregled naslednji četrtek pa se mi zdi kot da že mesece čakam doma

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 9:21:29   
Vijoli_ca
Jaz bom vodo dala komaj v ponedeljek, ker mi je dala taka navodila da morem biti od 19h tešča, da je to izvedljivo samo iz nedelje na ponedeljek. Med tednom delam do 20/21h in da potem ne bi jedla me pobere 😁 
Jaz bom na nuhalno 13t2d pa mi je malo pozno, ker končno hočem povedat za 👶 Čeprav je info že do par ljudi pricurljala ven 
Po 23.10 pa se lahko vleče koliko se želi 😁 ampak ne potem pa bo šlo vse ekspresno hitro 😆

Drugače pa punce super za vse dobre izvide, upam tudi da se vsi izcedki umirjajo in zginevajo. 

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 9:51:21   
dorchy24
Js izvidov se nisem mela jih dam sele 16ga ko bom skor 12t potem pa mam 22ga nuhalno.. mal mi je glupo kr ma tak sistem da sele v tretjem mescu oddas lab in dobis materinsko . Pri meni so se izcedki zaenkrat umirili .

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 10:16:15   
Iskrica86
Pr nas da pri prvem pregledu če je vse vredu seveda materinsko knjižico in vse laboratorijske preiskave preko. tudi krvno skupino pa toksoplazmo. Ja dolga je do 12 tedna oz.treh mesecev.
Ja tudi pr meni se je ta izcedek umiril ni nič, vidim pa da če ne počivam me za zvečer boli sploh na levi strani. Me pa doma vsi pazijo in res ne dvigujem nič težkega.

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 10:57:05   
dorchy24
Iskrica imam enako ce se ne pazim me spika bolj na lwvi oz tudi kot nek pritisk dol ,plus sem napihnjena ko balon tako da ze to je kr.. ja sj moj prejsni gin je dal tudi takoj in materinsko in lab.. zdej pa ta ne dobro krvno skupino ze vem in za tokso tudi ker sem bla ze okuzena pred prvo nosecnostjo . Zato je tudo rekel da se mu ne mudi z izvidi 

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 12:09:46   
lillchy123
Olja, jst imam še vedno rjav izcedek, enkrat več, drugič manj. Po eni strani mi je g rekla, da je to dobro, ker se tako telo čisti, po drugi strani pa..un strah, kaj pa če je s zdaj še s tem ❤ kaj narobe... Ampak vem, da Irak, bo kar bo. In še poskusim zamotit in upam, da bo 29.10. Čim prej tu...

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 14:33:17   
dorchy24
Lillchy ti si meni govorila da gremo do konca in nevem zakaj sploh dvomis ce gremo itk do konca ;) Js se zdj mazem z etericnimi olji ki so tudi za krvsvitve imam kolegico ko je farmacevtka in je zacela z tem delat ze kar nekaj let in je sama rekla da naj probam zdaj je 3 dan ki se mazem in je super edino ce mam vec napora me boli .. 

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 17:15:15   
Vijoli_ca
Mene je vsaj 2 tedna "bolelo" pol se je malo umirilo tudi ko so izdecdi ponehal, so mini bolečine bile. Zdaj pa uf sploh ne vem od kdaj jih ni. Pa kak sem bila malo aktivna, 2h trgovina in nazaj me je ubijalo. Ali pa 1,5h sedečega dela kot da sem maraton dala skozi. No zdaj sem že ok. Samo čisto hin po 8h dela (ma imam vmes pauze).O napihnjenosti raje sploh ne začnem 😁 zato mi je 23.10 tak predaleč vstran kr če ne bo postalo kmalu mrzlo za puloverje bo težko skrit... Pa vse gremo do konca ni tu debate 🤞✌️Presikave kri pa voda pa se mi zdi ali 10t ali 12t ni neke razlike. Ker sifilisa menda nimam, grupo že vem, toksoplazmo upam da nisem kje dobila ostalo pa je bolj varnostni ventil. Sladkorna je edino problem... Punce vse bo ok, naj pikice samo pridno rastejo. 

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Majčice 2019
5.10.2018 18:03:45   
Iskrica86
Ja upajmo do konca in ostanimo borke in pozitivnih mislih. Čeprav tudi če pride do slabega izvida se ne dam gremo naprej pa novim zmagam naproti. Ampak kot rečete borimo se do konca in skupaj bomo šle do konca.
lillchy123 ta 29.10 se res še toooooooooooook daleč zdi ampak bo hiter menil, še kakšno rečemo tukaj pa bo hitro minilo.

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Majčice 2019
6.10.2018 13:32:48   
mojpogled
Hej punce, tudi midva sva zagledala dve crtici🙂🙂 sem ena izmed zadnjih majčic v letu 2019, prvi pregled je za mano (6 tednov in en dan) vse ok, mali fizolcek se na polno razvija, rok imam 29. maja, dvi dni pred roj. dnevom mojega, res res sma vesela🙂 Trenutno sem v 6 tednu in tri dni, zanosila po naravni poti, v prvo, prav nemorem verjet🤗 lucky me🙂 nimam nobenih slabosti (hvala bogu) zgolj tam pa tam kakšen krč v jajčniku, in nenormalno mi smrdijo jajce, skos bi jedla palačinke, zadnjič pa sem naredila dramo ker se mi je zluštalo pice z mletim mesom, in nisem mogla docakat da bo ura 8 zvečer da me pelje na pico🙂🙂Zanimajo me vaši znaki, ima kira podobne "težave"😂

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Majčice 2019
6.10.2018 21:01:40   
Vijoli_ca
Pozdravljena skoraj ta zadnja od skoraj ta prve 😉Čim lepše in mirne prihajajoče tedne ti/vama/vam želim. 
Jaz pa se trenutno sploh ne počutim ok. Nisem 100% ali čutim napihnjenost in posledično bolečine ali pa so samo bolečine. 😥 Ni pravi občutek, sploh ne.... Če kmalu ne neha bom šla zjutraj v UKC  😢 Ne znam opisat, ker drugače nisem nikoli imela krčev ali boleče M ali pms pa se ne znam orientirat če je v tem rangu.... Eh ja.. 

(odgovor članu mojpogled)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Majčice 2019
7.10.2018 12:07:24   
Iskrica86
Pozdravljena mopogled in čestitke za user posted image user posted image . Nisi zadnja js naj bi imela rok 30.5. ampak 11.10. izvem točno kje smo in kako je saj sm imela rjav izcedek ampak je sedaj že par dni vredu razen da imam bolečino na levi strani ampak je za preživet. Mene skos dajejo slabine ne da bruham ampak vse imam v grlu in fuuuuuuuuul sem utrujena bi samo spala user posted image Pa jedla bi zdenka sir user posted image

Vijoli_ca kako si danes? user posted image
user posted image

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Majčice 2019
7.10.2018 19:45:34   
mojpogled
Hvala, stari starsi so vsi danes izvedeli, tako da en "problem" majn🤭🤭 Oh ja pa še kako poznamo to utrujenost, jem pa tut svega in svašta kobinacije, skos sem lačna, in veliiiiko obiskujem wc🤗🤗Upam da bo z vsemi vse okej🙂 Jaz imam ponoven pregled v cetrtek tocno en teden za prvim pregledom, imate vse tako hitro preglede? 🙂😅

(odgovor članu Iskrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?