|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 10:52:46   
zabica3
Punce, a mi zna katera svetovati. Ko zakasljam, zacutim grozno, topo bolecino na sprednjem delu trebuha spodaj, bolj pri strani, pri tistih kosteh, ki mi strlijo ven. Enkrat me je zabolelo na obeh straneh hkrati, vceraj zvecer samo na levi strani. Ful mocna bolecina, kot mocan krc, ampak takoj mine in se ne ponovi vec. Saj to nima nobene zveze z nosecnostjo? Se mi zdi, da je prevec pri strani trebuha, ampak me vseeno skrbi. Bi morala do osebnega zdravnika? 

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 10:53:50   
Sunnie
Upam da vam bo po tifolu bolje 😊Jaz na srečo nimam slabosti, tudi v prvi nosečnosti jih nisem imela, razen občasnih krčev ob raztezanju, kot da nisem noseča 😊

(odgovor članu Rossie)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 11:46:40   
dorchy24
Zabica verjetno je pac maternica ki se siri pa to zacutis . Pri meni ne obcasno ko kihnem tam bolecina.. ce se umiri je sigurno al kaka predpona al pa maternica :) 

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 12:07:18   
Rossie
Tudi jaz upam, da bo bolje. Danes sem polovico noči prebedela zaradi slabosti :( . Zabica, tudi mene ze od zacetka kdaj pa kdaj „uščipne“ spodaj... tako kot ti je ze Dorchy napisala, verjetno je zaradi širjenja maternice :) . Imava res srečo, da imava toliko ze izkušenih mamic v skupini. Moja mi vedno pravi: „Ljuba duša nehej se sekirat, če bi bila nosečnost taka znanstvena fantastika, bi ljudje ze zdavnej izumrli.“

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 12:10:43   
dorchy24
Punce vse ki mate slabosti poskusite Antimetil tablete so naravne iz ingverja meni so v drugi nosecnosti ublaxile slabost pa tudi magnesol mi je za krve pomagal. Sicer ce je bruhanje prisotno vam verjetno nebo kaj dosti pomagalo. Ampak glede na to da vas je dosti ki vam je slabo . Meni mi pa zadnja dva dni noro pasejo sendvici upam da ne nadaljujem tako naprej ker bodo kile hitro narascale :)

(odgovor članu Rossie)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 12:47:54   
LaBibora
Ojla punce!3.9 sem zagledala plusek, tocno na hcerin 1. rojstni dan 🙂. Zadnjic sem bila na pregledu, videla se je samo rumenjakova vrecka, naslednji pregled imam v ponedeljek. Pa da vidimo 🙂. Sicer pocutje je bolj slabo, skos bi pila gazirano pijaco. Upam, da bo vse ok in vam tudi zelim, da bo vse v redu🍀💐!

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 12:50:56   
zabica3
Hvala za tolazbo, sta me pomirili. Rossie se strinjam, da imava sreco. Sem prav vesela, da se lahko obrnem kam po nasvet, ker nisva se nikomur povedala :) 

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 14:05:25   
uršikazala
Pa kaj je s to gazirano pijaco res?! Men sam cocacola po glav hod, doma si delam pa bezgov sokvz radensko..sam da so mehurcki 😂

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 14:19:29   
Anonimen
Gazirane pijace res pasejo.
Pred prvo nosecnostjo sploh nisem pila gaziranih pijac. Potem pa med obema nosecnostma mi je edino coca cola (ma orgininal) pomagala nad zgago. noben medicinski ali alternativen nacin mi ni olajsal zgage. Coca cola je naredila cudez. Pa tud odvisna sem postala od nje user posted image . Ne morem vec brez cole.

(odgovor članu uršikazala)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 14:24:16   
Anonimen
Se eno vprasanje se mi je porajalo - je katera ze razmisljala o fb skupini in sicer skriti (ne zgolj zaprti), kjer bi bilo tam maksimalno 75 do 80 clanic? Ker ce je prevelika masa ljudi je isto kot ce objavljas vsem na javnem profilu. Kaksna imate stalisca do te teme?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 14:35:34   
zabica3
Meni je ravno zaradi zasebnosti bolj vsec forum

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 14:47:50   
lillchy123
Anonimen, sem se prou nasmejala. Coca Cola! Men je bla tud obvezna dodatna oprema, ampak šele proti koncu nosečnosti. Mene je tud fb-ja Mal strah. Vsaj dokler skoraj nihče ne ve.Punce,, Jst sm pa brez rjavega izcedkla!!! Jupiiii!! Vesela ko radio 

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 14:49:18   
zabica3
Wiiii Lillchy super!!! ❤️

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 14:59:45   
Anonimen
Bravo Lillchy za izostanek izcedka user posted image user posted image .

Zabica, ravno zaradi anonimnosti bi meni pasala kaka skrita skupina. da je nihce niti najti ne more. Se same clanice odlocamo ce se katero novo sprejme v skupino ali ne. Po svojih izkusnjah povem da sem v eni skriti skupini aprilcki 2016 in smo notri res samo prve clanice, ki smo tu klepetale. Smo pa razmetane po celi SLO. vendar smo res noter samo tistih cca 70 punc z zacetka klepetanja na tem forumu. Naknadno so se ustanovile se 2 skupini ki sta imeli tudi po 200 clanic. Pa to ni to. Skupina ima namen da se clovek lahko nekomu potozi in vprasa za nasvet. Meni ni do tega, da bi svoje tezave razgaljala na svojem javnem profilu.

(odgovor članu lillchy123)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 15:06:15   
mrs. darcy
Jaz sem tudi za skrito skupino na fb. Da smo v skupini le punce katere smo tukaj. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 15:22:22   
dorchy24
Jaz sem za skupinico in res da je skrita ker zaenkrat se ne govorimo okrog pa plus je tolko faus ljudi da obup. Mene je v drugi nosecbosti resevala fanta prve tri mesce za slabosti .  Zdaj mi je pa vse presladko mi ful pase limonada :) 

(odgovor članu mrs. darcy)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 15:36:49   
uršikazala
Jest sem ze v dveh takih skritih skupinah, in je zakon. Res je fajn k gres skupi cez enako obdobje. Smo prou povezane. Vse cvekamo, o otrocih, o zoprnih decih, mazolih na riti..ni da ni. Tko da ja, sem za, minje fb bolj prakticen. Tam nekje po 1.pregledu, ce pa katera zeli lahko pride po nuhalni oz. k bo pripravljena. 

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 15:52:41   
Anonimen
Katera se zaveze da pripravi skrito skupino? Tisti, ki bo odprla skupino se potem pise v zs s svojim profilnim imenom + opisom slike, ta potem potrdi na fbju vsako posameznico za prijateljico in skupina lahko zazivi. Se bi sicer jaz javila, vendar mi na telefonu te stvari ne funkcionirajo najbolje oziroma sem grozno nerodna.

(odgovor članu uršikazala)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 16:08:49   
dorchy24
Jaz kar se tice tega nimam pojma tako da ce je kera spretna naj se javi :) plus kot je rekla anonimna js sem vecinoma na telefonu .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 16:57:34   
LaBibora
Jzt sm ze v prvi nosecnosti mela napade gaziranih pijac😂, za zelodc je mal lazje a kaj sej nevem..Kar se tice fb skupine, bi blo res fajn ena taka manjsa, skrita. Ce bo katera naredila, bi ji isto poslala profil, da me doda notri 🙂. Sem v eni taki manjsi skupini pa tudi vecji in moram rect, da je res boljse, da nas je manj kot vec.

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 20:03:22   
dorchy24
Bom nardila jaz skupinico ce ste za bom dala isti naslov majcice 2019. Tako da te ki boste zelele ste vabljene 

(odgovor članu LaBibora)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 20:05:43   
Sunnie
Očitno bo veliko povpraševanje po Coca-coli 😁Meni pa nenehno paše sladoled! Lahko bi ga pojedla na tone 😁😁 mmmmmmPunce, jaz sem ustvarila skrito skupino na fb, kamor lahko zaenkrat samo jaz dodajam, najti pa je ne more nihče. Če katera želi da jo dodam, naj mi piše 😊
Na fb sicer že obstaja ena skupina, ki se jo da najti in se lahko vsaka pridruži. 

(odgovor članu LaBibora)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 20:07:13   
Sunnie


IZVIRNO SPOROČILO: dorchy24

Bom nardila jaz skupinico ce ste za bom dala isti naslov majcice 2019. Tako da te ki boste zelele ste vabljene 



Sem jo že naredila, z istim imenom 😁Vas lahko dodam kot admina. Če mi pošljete profil. 

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 20:12:50   
dorchy24


IZVIRNO SPOROČILO: Sunnie

Očitno bo veliko povpraševanje po Coca-coli 😁Meni pa nenehno paše sladoled! Lahko bi ga pojedla na tone 😁😁 mmmmmmPunce, jaz sem ustvarila skrito skupino na fb, kamor lahko zaenkrat samo jaz dodajam, najti pa je ne more nihče. Če katera želi da jo dodam, naj mi piše 😊
Na fb sicer že obstaja ena skupina, ki se jo da najti in se lahko vsaka pridruži. 


Super si me prehitela , lahko me dodas nevem kako se poslje tukaj sporocilo da povem ime in priimek 

(odgovor članu Sunnie)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Majčice 2019
19.9.2018 20:14:46   
dorchy24
Aja kaj pa ta skupina ki ke neka na novo Majcice in majcki 2019 je samo zaprta skupina je kera od vas? Mene me ni spustilo cez skupino verketno ki me je sunnie prehitela 

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?