|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2019
25.9.2018 16:54:45   
mišu
Zivijo! Zaenkrat bom samo tu pisala, ker se ni 100%.... Menstruacija zaostaja, cutim spremembe v dojki, glavobol,..... Test je bil rahlo obarvan, a pozitiven. Jutri zjutraj ponovim, ker sem ga delala danes popoldne. Nosecnost je planirana in bi bila ze tretja nosecnost 😁. Imam doma 2 hcerki, stari 8 let in 7 mes. Obe rojeni z CR. Torej bo CR tudi sedaj. Po mojem izracunu je termin 28.5. 

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Majčice 2019
25.9.2018 17:05:15   
dorchy24
Misu pozdravljena.. sicer smo zdaj bolj aktivne na fbju ampak se bomo vseeno pridruzle tudi tu v klepetu. Cestitke :)

(odgovor članu mišu)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Majčice 2019
25.9.2018 17:11:41   
mišu
Hvala 😁. Dokler ne bo G potrdila, se ne bom pridruzila na fb. Sem do februarja na porodniski. Mi je prav lustno doma z mojo babiko 🤩.

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Majčice 2019
25.9.2018 17:35:11   
dorchy24
Miau no super bos kr podaljsala porodnisko :) 

(odgovor članu mišu)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Majčice 2019
25.9.2018 18:22:01   
Neja89
Dorchy24 kje naj pošljem zs, tukaj na ringaraja? Na fb ne vem pod kaj iskat 😉 hvala

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Majčice 2019
25.9.2018 18:30:32   
dorchy24
Vidim da ti je uspelo me najt :)

(odgovor članu Neja89)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Majčice 2019
26.9.2018 15:19:27   
Anonimen
Pozdravljene,Tudi jaz naj bi bila ena izmed srečnic, ki bodo maja prvič zibale. Po mojih izračunih (glede na zadnjo menstruacijo) naj bi bilo to nekje v sredini maja. Danes sem sicer imela prvi pregled, kjer se plod še ni videl, samo vrečka, očitno sem kasneje zanosila, tako da imam ponovni pregled cez 1 teden. Malo me skrbi, ker je rekla ginekologinja, da je vidna ena cista na levi strani. Je imela katera podobne težave. 

(odgovor članu dorchy24)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Majčice 2019
26.9.2018 18:49:56   
dorchy24
Anonimna brez skrbi pri meni se je tudi vidla prvo gv 7mm velika po 10dneh pa ze ploden z utripom viden in tudi slisen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Majčice 2019
26.9.2018 20:14:36   
Manca2019
Hvala dorchy24 za vspodbudne besede. Glede na to da gre za prvo zanositev sama vem, da sem čist prevec panična. Je pa super prebrati izkušnje ostalih noseček, dobiš koristne informacije. Sem še tudi privajam na forum, zato sem bila nenamenoma anonimna. 

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Majčice 2019
26.9.2018 20:51:29   
zabica3
Manca, ce imas fb, pisi dorchy ali sunnie na zs, da te dodata v naso skrito skupino. Nas je 10 (ali malo vec) in je super, meni je zakon, ker znajo punce veliko svetovati, je tudi moja prva nosecnost, tako da prav pride kak nasvet ☺️

(odgovor članu Manca2019)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Majčice 2019
27.9.2018 8:11:36   
Athena25
Pozdravljene! Nova majcica med vami! Rok imam 4.5. , prvi pregled pa sele v sredo 3.10. Doma pa imamo ze 10 mesecno zabico. Povedala nisva se nobenim razen najboljsi prijateljici. Bomo po nuhalni. :) slabosti so grozne. Pa tudi mene caka se kar nekaj projektov do novembra tako da upam da se trebuscek ne bo prehitro zacel kazat! Glede fb skupine: sem bila v skriti pri prejsnji nosecnosti, je bilo super, potem so se pa punce med sabo skregale tako da zdaj skupina vec ni aktivna. Skoda ker deloti izkusnje je krasno. Upam da me spreete! Lp

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Majčice 2019
27.9.2018 8:14:04   
dorchy24
Manca vse bo ok cista veliko x sama poci in pride do blsge krvavitve vcasih pa niti to . Plodek pa ostane normalno. Athena dobrodosla :)

(odgovor članu Athena25)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Majčice 2019
27.9.2018 9:46:41   
Vijoli_ca


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ursikazala, vijolica in darcy. Pogresam vas. Opravicujem se tistim, ki sem jih pozabila imenovati, ve tri ste mi pa ostale v spominu.



I''m back 😁
1.ugotovitev: sledila sem vašim slutnjam glede folne in sem pred 1 tednom nehala z elenatal.  Po par dnevih so slabosti izginile, razen danes ko me ena taka mala lovi ampak to je nič proti prej. Tako da očitno niso vse kombinacije za vsako telo. Prenehala pa sem, ker sem malo preletela splet in folna dejansko vpliva tu nekje do 6-8teden kjer sem jaz zdaj in bom že preživela brez. 
Prejšnji petek sem imela migrenski napad. Ker se je začelo z glavobolom sem vzela lekadol (G mi je v prejšnji nosečnosti rekla da če je nevzdržno da ga lahko vzamem) ki pa sem ga nato po 1h tak izbruhala... Tisti dan sem mislila umret, tako da upam da je pikica to ok preživela. 
Skupinici na fb se pridružim v torek ko imam pregled, takrat bo skoraj 10t tak. Če je vse lepo napredovalo si upam na fb 😊
Zdaj sem ravno v tem obdobju ko se je maja začelo odvijati v slabo smer....   
Držim pesti vsem, čestitke novim nosečkam 😉
Če je kateri se tukaj malo za čvekat ne bom huda 🤭


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Majčice 2019
27.9.2018 10:04:57   
zabica3
Vijolica, vse bo v redu, bos videla ❤️

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Majčice 2019
27.9.2018 10:26:41   
lillchy123
Jst sm pri mamici, kjer ne smem nič delat, Tko da mo je dolgčas 😁 Manca, jaz sem bila v soboto sprejeta na urgenco zaradi krvavitve, kjer so ugotovili, da imam hematom. Baje je to v zgodnji nosečnosti precej pogosto. Tko da ni kar razloga za paniko. V večini primerov se krvavitev ustavi, hematom izgine, nosečnost pa še normalno nadaljuje. Vem pa, kako je. Ker tudi sama nestrpno čakam na kontrolni pregled,če sta oba pikca Ok. Vijolica, kao, kok ti nisem fous. Jst mam tudi migrene z auro, k sreči od prvega poroda dalje nimam več toliko napadov niti niso tako hudi kot so bili. Običajno pomaga, če vzamem dva lekadolom direkt.to je edino kar mi prime, preden začnem bruhat.pa se to moram vzeti čist takoj. Kdaj imaš pregled?

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu zabica3)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Majčice 2019
27.9.2018 10:55:59   
Vijoli_ca
Ta moj glavobol v petek sumim da je bil posledica menjave vremena. Ker na srečo imam tak napad 1x na 2/3 leta tak da vem da je bila to bolj izjema. Na srečo 😊Glede pregleda se ne sekiram preveč ker se načeloma čisto ok počutim, tako da ne delam panike za brezveze. V torek 2.10 ob 9 pa tak en leppppp termin samo z dobrimi novicami 😉 Zadnji mesec čakanja, pa kontrol in tablet mi je že počasi dovolj. Sem tečna sama sebi doma, brez dela.  No malo švinglam in malenkost delam, ampak samo zato ker je počutje ok. 
Upam, da dobim termin za nuhalno kmalu, da še tisto ne čakam predolgo 😜
Hematom pa načeloma ni nevaren razen če je na steni posteljice ali prevelik. Nekaj takega mi je G maja razlagala. Pač upaš da se čim prej "sčisti". Moj je bil čisto mičken pa ni G delala neke panike, takrat sumi da je šlo za nekaj drugega da se je nosečnost končala (npr.genska napaka). 
Kak so kaj vaši kg? 🤭 Moji so se odločili da ekspresno rastejo (še vedno ne vem ali so krive hormonske tablete ali nosečnost, menda kombinacija). No saj tak ful hudo ni, samo brez hlač ostajam in bo treba v shoping  🤭



(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Majčice 2019
27.9.2018 13:20:15   
dorchy24
Vijolica te popolnoma razumem sama imam migrenske napade in v obeh nosecnostih mi je izbruhnila se avra ven to je sele obup omrtvinclo mi ne eno stran obraza in palec ter kazalec na isti strani prav tako na tisto oko nisem vidla nic. Ni hujsega kot migrene. Meni mi lekadol takrst ne pomaga skoraj nic pol smo se zmenli res ce je neznosno naj vzamem kaj mocnejsega. Zaenkrat zdaj se nimam migren sem pa mela vec x glavobole. Bodi pozorna da ne dehidriras ker takrat izbdruhne se hitreje migrena.  Drugace vse dobro :)

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Majčice 2019
27.9.2018 21:14:50   
Sunnie
Vijolica, vse bo v redu ❤️Lekadol pa je v nosečnosti dovoljen, sploh v primerih ko pride do povišanja telesne temperature. Tu in tam kakšen zarad hudih bolečin pa tudi ok. 

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Majčice 2019
27.9.2018 22:43:08   
Vijoli_ca
Hvala punce 🤗Dehidracijo sem tudi jaz imela na sumu, pa vedela sem da lekadol ne bo prijel ampak... Eh ja. Zdaj sem malenkost bolj pametna. Najboljši sta bili mama in tašča, vse pametne nasvete o grdem grdem vremenu sta mi dali 😊 midva pa sva angelčke poleg štela. Danes me je prva "stranka" pogruntala. To bo še zabavno 🙃

(odgovor članu Sunnie)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Majčice 2019
28.9.2018 12:15:54   
lillchy123
Haha, vijolica, tudi jaz še lahko skrijem samo še pod debele puloverje 😂😂 kaj šele bo

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Majčice 2019
28.9.2018 13:06:08   
Vijoli_ca
Joj ja. Zdaj bi imela zimo. Puloverji bodo ziher vzdržali nastajajoči buhtelj, hlačam slabše kaže. Še trenerke se mi odpovedujejo 😂Pa še nihanje razpoloženja se mi je pojavilo, sploh če sem lačna postanem 🤬 Želim vam lep sončen vikend, jaz bom poskusila ne pojest ljudi okoli mene 😁 pa mogoče nove hlače rešijo situacijo 🤭

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Majčice 2019
30.9.2018 22:25:18   
Manca2019
Hvala vsem za odgovore, sem tudi sama malo pobrskala po spletu in večinoma ciste niso nevarne. Imam v sredo spet pregled, upam da bo več vidno, saj me že res zanima kakšen datum bo postavljen. Drugače poleg manjših krčov in zgage nimam posebnih težav. Upam, da bo tako ostalo tudi naprej. Se mi res smilite tiste, ki se soočate z grozno slabostjo... upam, da pri meni ne bo hudega. S kilogrami se pa zaenkrat še tudi vredo držim, hlače so mi še vse prav :)

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Majčice 2019
2.10.2018 11:24:37   
Vijoli_ca
☺️😎😆 10t1d nogice in rokice na svojem mestu, močen 💜 wup wup.Malo sem bila pokregana naj dalje folno jemljem, zdaj ko mi ni več slabo. Grrr. Ampak ok no. Edino kaj me je presenetilo da nimam nuhalne na napotnico ker je to do 37.leta (gleda se pdp) in sem brezplačno "zamudila" za par mesecev. V gensko ambulanto grem naslednji teden na pregled. Zdaj pa sem v dilemi glede amniocenteze in biopsije horionskih resic. Pripada mi namreč en od teh pregledov. In ko sem se šla naročiti za gensko ambulanto se je ona sestra tam čudila zakaj si hocem plačat nuhalno in dvojni hormonski test če mi to pripada. Saj vem da je 1% možnosti ss skoraj nič, ampak to sem letos že dala skozi in ne bi še 1x 😣. Ker 140€ ven fliknit, da potem vseeno grem na ac se mi zdi malo mimo. Nifty pa mi je absolutno predrag da bi ga šla opravljati. Ima katera kakšne info/izkušnje? 
Se pa je danes spremenil pdp na uz in padem v april, samo moja G pravi da za 1x je za njo pdp 2. 5 🙃Jaz bom kar lepo pri majčicah, ker aprilčice so vse že tolko naprej z pregledi in trebuščki 😉

(odgovor članu Manca2019)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Majčice 2019
2.10.2018 12:10:12   
dorchy24
Ooo vijolica super novicka. Js sem mela danes pregled ker sem mela vcerj krvav iscedek je vse bp sem pa 9t .. meni se je pa z aprila 27.4 na maj premaknil 7.5 haha tako da smo kontra. Sem bla ps prej pri aprilckih pa so res ful nsprej tko da pol itk kr je plod manjsi ostajam tukaj. .kar se tice nifty testa sem zadnjic brala da pravi pusenjak ce ze amnio ker nifty gre na kitajsko in se veze.samo na 3 bolezni kromosom 13,18 in 21. Amnio pa na vse .Js mam nuhalno zdej 22ga komaj cakam .  

(odgovor članu Vijoli_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Majčice 2019
2.10.2018 13:41:48   
Vijoli_ca
Jaz sem se odločila da bom šla na nuhalno in dvojni hormonski test, pa če bo vse ok ne bom delala amniocenteze, ker bo vse ok 😊 razen če me bodo v genski ambulanti v torek prepričali v kaj drugega.
Upam da izcedek čim prej izgine in se več ne vrne, držim pesti. A si dobila kakšne tablete? Jaz morem dabroston še kar jemati, s tem da postopno zmanjšujem. Se pa ti je datum kar konkretno premaknil. Pa mogoče se še bo po nuhalni 😉
Jaz sem si najprej sama izračunala 29.4, potem je na 2 pregledih kazalo na 2.5, zdaj kaže 29.4, ampak ti datumi so tako ali tako približni. Jaz sem pred ss imela redne cikle na 28dni, potem po ss 35dni in 21 dni, tak da po dolžini cikla zdaj ravno ne morejo točno izračunati. Po pravici povedano pa mi je tako ali tako vseeno, samo da pikica raste in je zdrava. 
Upam da dobim termin za nuhalno čez kakšna 2 tedna pa da lahko končno nehava skrivat 😇

(odgovor članu dorchy24)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?