RE: Junijpozdravljene puncešŸ˜‰ (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


asruu -> RE: Junijpozdravljene puncešŸ˜‰ (28.10.2018 20:07:45)

Pozdravljene.
Tudi nam se je pokazal +. Zelo zaželjen, vendar s toliko strahu, da skoraj dihat ne morem. Imamo že enega fanta, aprila pa smo imeli ss.
Skrbijo me rahle bolečine v predelu jajčnikov, rahle vrtoglavice in slabo počutje, ni bruhanja, le eno tako Ŕvoh/mravlinčasto počutje po celem telesu, malce meglen vid. V ustih imam skos kiselkast okus, tudi hrana ima vsa isti okus.. V prvi nosečnosti nisem imela nobenih izrazitih znakov, v drugi se je v tednu pojavila krvavitev in rahle bolečine. Zdaj pa me tej znaki samo psihirajo. KakŔno je pa kaj vaŔe počutje?

Pa srečno vsem mamicam in srčkom.




Menika -> RE: Junijčki 2019 (29.10.2018 12:52:01)

Pozdravljene, tudi mi smo zagledali plusek..naredila dva različna testa, tako da upajmo da je to to..   upam, da bo vse v redu.. doma že imamo 15 mesečnika ;)  pdp bi naj bil v začetku julija.. je katera že tudi med  julijčki 2019?? 




VVVVV -> RE: Junijčki 2019 (29.10.2018 21:43:36)

Heeej. See ena več :)) trenutno sem v 9 tednu in imam pregled Å”ele 6.11:) se vedno nisem dojela, da sem noseča... :) ker njmam nobenih posebnih znakov.. Kot jih omenjate.. Slabost in podobno... Ampak ko sem zagledala +, sem postala najbolj srečna. Sedaj čakam samo na potrditev, da je vse ok. :) in dnevi kar ne grejo in ne grejo.. Do prvega pregleda. 




PozitivnaAnci -> RE: Junijčki 2019 (30.10.2018 5:39:08)

Hojla. Evo se ponovno javljam. Dva tedna nazaj na petek sem jokala kot zmesana ker zaradi krcev in krvavitev ocitno nekaj ni bilo ok. Tudi gv naj bi bila premajhna itd... jokala sem ker sem ocitno splavljevala... vsaj tako sem si jaz to tolmacla. Vse do srede sem imela v mislih ok, to je to. Ocitno n e bo zdj nic.V sredo sem odsla v tem duhu in razmisljanju k svojem ginekologu. Zagledala sva vecjo gv, in ko mu razlagam da sem nehala jemati hormonske tablete ker sem vseeno krvavela in imela mocne krce... sok. Slisal se je utrip. Noroooo. V petek sem jokala kot dez da je to to. Dala sem roke gor. Res sem si mislila da boljse da zdj splavim ce neki ni ok... no potem pa tole. Bolniska takoj zaradi grozujocega splava. V ponedeljek me caka pregled k naj bi bila v 8.tednu. No po mojih izracunih bi mogla bit v 10. Kakorkoli drzim pesti za vse nas da bodo junijcki pravi korenjakiā¤ļø




PozitivnaAnci -> RE: Junijčki 2019 (30.10.2018 5:40:37)

Asruu tudi jaz nisem  imela v prvi nosecnosti tok tezav... no sem imela tezave z zgago in slabostjo. Tu pa so zdj se krci krvavitve... noro uglavnem. Spikanje kljuvanje v predelu jajcnikov... v katerem tednu si?




Menika -> RE: Junijčki 2019 (30.10.2018 7:34:07)

Zelim si, da bi vsem mamicam potekala nosecnost brez težav, v prvo tudi sama nisem imela težav, sedaj občutim le krče.. upam da bo kljub krčem vse v redu.. lepo odÅ”tevanje do prvih pregledov vam želim..:) sama imam pregled komaj 27.11.. upam da zdržim do takrat .. šŸ˜




petykaaa -> RE: Junijčki 2019 (30.10.2018 8:13:08)

Oiila! Javla se Ŕe ena nosečka[sm=nosecka.gif][sm=smiley1.gif]. Sem v 8 tednu prvi pregled pri ginekologu imam 14.11. Na internetu mam izračun dpd 13.6.
Bo moj prvi otrok[sm=duda.gif]. Mene matrajo taki krči in križ da včasih ne čutim nog oz. mi odpovejo kot da niso moje noge. Kar se tiče pa slabosti je prisotna najbol zvečer ko se uležem v posteljo mam edino srečo, da ne bruham.

Lep pozdravček vsem nosečkam[sm=smiley1.gif]




asruu -> RE: Junijčki 2019 (30.10.2018 9:19:14)

Pozdravljene.

Evo, moje bolečine v predelu jajčnikov so se umirile, imam pa mravljinčaste noge in sem cela Ŕvoh. rahle vrtoglavice Ŕe vedno, tudi malo slabŔi vid. Zdaj mi je že kar panika, sem bila na pregledu in je potrjena nosečnost, za srček je Ŕe prekmalu. Kri je dobra, tako, da ne vem od kje sedaj te beden občutek v glavi..ni ne slabost, ne vrtoglavica..kot en pritisk.. Se to res ne dogaja nobeni? Jaz že razmiŔljam, da sem mogoče v depresiji, kak paničen napad, saj bi ravno v tem tednu mogla rodit aprila splavljeno dete. Mogoče je res le vseh skrbi in strahov preveč. rada bi se veselila, pa se ne upam. Polna glava. Vse je narobe, le nosečniŔkih simptomov nimam.
Nosečke..srečno prav vsem. Bodimo močne in zdrave.




FirstTimeMom2016 -> RE: Junijčki 2019 (1.11.2018 6:51:33)

Se ena nosecka.Sem bila ze v skupini marcevke 2019, pa se zal ni izslo.Trenutno sem v 7. tednu nosecnosti in imam prvi pregled 12.11., ko dopolnim tocno 8t.Malo me je strah da bo spet kaj narobe, ampak upam da se sedaj vse ok iztece.Komaj cakam na pregled, se 1,5t...




Menika -> RE: Junijčki 2019 (1.11.2018 7:51:44)

Pozdravljene, prebiram vaÅ”e komentarje in kar nekajkrat se je zgodilo, da piÅ”ete, da se žal ni iÅ”lo..  ne predstavljam, kako se počutite, sočustvujem z vami šŸ˜£ Me pa zanima  če ste že prej imele kakÅ”ne znake oz bolečine in se je potem zgodil ss.. Sama sem zanosila sedaj drugič, oboje s prvim nezaŔčitenim odnosom... sedaj v drugo sem bolj panična.. trenutno imam krče, katerih v prvi nosečnosti nisem imela, sem brez krvavitev ..  vendar me je strah..  počivam koliko se da polek 15. mesečnika...  Hvala za vse komentarje.. pregled imam komaj 27.11 in upam da bo takrat vse vredu z mojo pikico :) 




FirstTimeMom2016 -> RE: Junijčki 2019 (13.11.2018 6:29:44)

Včeraj sem imela prvi pregled pri točno 8 tednih in dr. ni videla utripa :(Upam da se mi ne bo ponovila avgustovska zgodba. Sedaj pa agonija enotedenskega čakanja na ponoven pregled... Upam, da bo ok, ampak imam slab občutek.




ema_ -> RE: Junijčki 2019 (13.11.2018 11:44:27)

Pozdravljene..Danes sem imela prvi pregled, 8t in 2dni.Vse vredušŸ‘ Se je pa zraven nardila se ena vrecka (dvojcka) ampak se ni obdrzalo oz razvilo.Tako da jemljem Dabroston, da se bo scistilo. Drugace sem pa tudi jaz imela v 1.nosecnosti, da ni bilo utripa, cez 2tedna pa je bil.Drzim pestiāœŠ




VVVVV -> RE: Junijčki 2019 (14.11.2018 11:39:29)

Hej. NaŔi prvi pregledi so že skoraj mimo.kdaj imate pa kaj nuhalno? Jaz jo imam naslednji cetrtek, prejŔnji teden pa sem Ŕla dati Ŕe kri za dvohormoski pregled. Se je katera odločila tudi za to?




FirstTimeMom2016 -> RE: Junijčki 2019 (14.11.2018 12:37:29)



IZVIRNO SPOROČILO: ema_

Pozdravljene..Danes sem imela prvi pregled, 8t in 2dni.Vse vredušŸ‘ Se je pa zraven nardila se ena vrecka (dvojcka) ampak se ni obdrzalo oz razvilo.Tako da jemljem Dabroston, da se bo scistilo. Drugace sem pa tudi jaz imela v 1.nosecnosti, da ni bilo utripa, cez 2tedna pa je bil.Drzim pestiāœŠ



Pro koliko tednih pa ti niso zaznali utripa? Mene skrbi, ker bi morala biti noseča že 8 tednov in bi se utrip skoraj mogel videti. 




ema_ -> RE: Junijčki 2019 (14.11.2018 20:37:13)

Mislim da je bilo 7t ali pa kaksen dan manj.Je pa slo za kasnejso ovulacijo zaradi jemanja klomifena.Upam da se bo srcek videl in slisal na naslednjem pregledu.Sem imela ss maja, tako da te cisto razumem, kako se pocutisāœŠ




Rakunika -> RE: Junijčki 2019 (9.12.2018 15:43:51)

Zdravo punce, sem se odločila, da se vam pridružim. Prvič pričakujemo 8.6. 2019 in zaenkrat vse super. Tudi jaz bi prosila za sprejem v fb skupinico.Pazite nase, lp




Stran: <<   < PrejÅ”nja stran  1 2 3 [4]