Po clomidu M zamuja a test negativen (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


Anonimen -> Po clomidu M zamuja a test negativen (2.11.2018 18:28:38)

Sem po prvem ciklu s Clomidom od 2-7 dne po 2 tbl dnevno. Cikle sem zdaj pol leta imela dolge 26 dni. Danes je 30 dan in M se ni. Prej popoldne nisem vec zdržala in naredila test First sign. Ena crtica mocno roza drugo sem vidla samo pod kotom. Cisto cisto nezno. Tako da mislim da to ni to. Ni mi jasno zakaj zamuja. Clomid sem drugace dobro prenasala, nobenih tezav. Spremljana pa nisem bila nic z UZ(ce sploh reagiram). Ne vem kaj si naj mislim. Ponoci in cez dan po malem slabo, apetita nimam.. Kdaj maj ponovim test ce sploh ga?




Mariposa08 -> RE: Po clomidu M zamuja a test negativen (2.11.2018 19:08:42)

Pozdravljena . Tudi sama sem jemala clomid zaradi slabih ovulacij kot posledica PCO. Clomid lahko podaljša cikel , si kaj spremljala ovulacijo, kateri dan si jo imela ? Tudi meni se je zaradi clomida premaknil cikel iz 28 dni na 30,31 dni . Zakaj pa ti je G predpisal clomid ? Malo še počakaj, pa čez kakšna 2,3 dni ponovi test raje z CB. Včasih tudi živčki naredijo svoje , pri meni tudi letni čas svoje naredi. Spomladi ali poleti dobim M točno ali celo kakšen dan prej, jeseni in pozimi pa kasneje. Ponavadi pri clomidu G spremlja če reagiraš na clomid šele 3.krog jemanja clomida . Vsaj pri meni je tako, lahko pa da vsak G drugače kontrolira dogajanje . Upam da sem ti kaj pomagala. 




laura13 RR -> RE: Po clomidu M zamuja a test negativen (18.12.2018 7:51:46)

mogoče je še potrebno počakati nekaj dni zaradi hormonov ...




Stran: [1]