RE: Avgust 2019 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


mačice -> RE: Avgust 2019 (6.12.2018 7:59:36)

Pozdravljene! Pridruzujem se vasemu klubu. :) Rok imam 14.8., to je moja druga nosecnost.




kitkat88 -> RE: Avgust 2019 (6.12.2018 8:21:45)

Jeeeeeeej [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]smo že 4 v skupini! mačice čestitam in dobrodošla med nami! [sm=bravo.gif]

Hvala abracadabra za nasvet [sm=smiley36.gif] glede knjig pa tudi mene zanima, če katera pozna kakšno fajno... sploh vidve, ko vama ni prva nosečnost :)





ROXY_ -> RE: Avgust 2019 (6.12.2018 12:38:48)

Mami. Sem ti poslala zs oz. mail 🙂




abracadabraa -> RE: Avgust 2019 (6.12.2018 13:17:40)

Mačice, dobrodosla :)) 




mačice -> RE: Avgust 2019 (6.12.2018 13:33:47)

Hvala za dobrodoslico, punce.

Knjige nisem imela nobene pametne, je dovolj virov na internetu. V prvi nosecnosti sem imela eno zelo lustno aplikacijo na telefonu, ki prikazuje nosecnost po tednih. Trenutno se ne spomnim, katera je bila. Predvsem bi rekla, da cim manj komplicirat, pa bo zivljenje lazje. :D

Nekih resnih znakov tako zgodaj itak se ni, razen posledic progesterona, ki ga dodajam.




Mami. -> RE: Avgust 2019 (7.12.2018 21:03:51)

Dober vecer😊Smo imeli precej natrpano ta dva dni 😊 vceraj miklavz, cel dan zunaj, pa na drsališču. Potem je prisla se ena puncka k nam, stara kot moj sin in je bilo danes cel dan pestro. Veckrat prespi pri nas, mi je ful p vsec, da se imajo tako radi 😊
Dobrodosla macice😄 
Kar se barvanja tice, jaz sem alergicna in se ne barvam ze kar nekaj let. No, zdaj sem odkrila kano oz koncno zbrala pogum in jo kupila, ko smo bili na dopustu in s tem je vse ok. Ma je res naravna. Kupljena v Tuniziji 😊 sem pa brala večkrat tudi te teme, ko itak prej ali slej kdo vprasa in je nekako vse na pol. Eni so za, drugi proti. Eni ginekologi za, drugi proti. Moje mnenje, cim bolj naravno, ce se le da😊 jaz sem takeat fasala kar hudo reakcijo, cela glava v gnojinih mehurjih. Tko, da nedolzne lih niso, ne vem pa koliko dejansko vpliva na plod. 
Ja, kar se knjig tice, tudi jaz sem vec ali manj vse po netu brala. Edino kasneje sem prebrala o dojenju 10p za uspesno dojenje ali kaj je. Ampak jaz ze tako nisem imela nekih problemov, vam pa priporocam. Je super knjiga. Je res en kup napotkov. Sej mislim, da bi bilo pametno jo spet prebrat, ker, priznam, da sem ze toliko vsega pozabila, da kr ne morem verjet. 😄😄
Ste ze kaj razmisljale, ceprav, vem, da je se zgodaj, ce boste vprasale za spol? Pa o imenih? 
Meni kar ne da mira, pocutim se kot, da sem prvic noseca in spet me daje tisti furbec, vse se vrti okoli tega, samo se o tem bi govorila. Vcasih grem ze sama sebi na zivce haha 😄Tako sem seveda pobrskala o vrazah glede spola, ceprav ne verjamem ampak je zabavno. Sej konc koncev, mi je vseeno kaj je. Edino dvojckov ne zelim, to pa priznam. Otroka namrec navijata za dvojcka.No, po kitajski karti je puncka. Pa pol je bil nek trik z dlanmi, po tem tudi puncka. Pustimo se presenetiti 😊 bi pa cim prej vedela, da zacnem nakupovat. Oz upam, da se na morfologiji pokaze, pred tem nima smisla kaj dosti nakupovat. Bo pa kar precejsen zalog, ker sem od prej vse prodala /podarila in nimam popolnoma nic doma. Vozicek pa imava ze nagledan! :))) ne bova se kupila, se vsaj par mesecev ne ampak en dan sva bila brez otrok in sva sla malo pogledat kaj sploh imajo. Vidim, da se je stil kar spremenil, cene pa tudi. Pod 500€ ne dobiš nic pametnega. Takrat se je dalo dobit ful vec, se mi zdi. No, tako sva se zagledala v enega, ga preizkusila in zdaj samo se cakamo, da bo cas za nakup 😄
Uff, spet sem se razpisala, upam, da vam ni odvec brat te moje romane. Ma jaz zelo rada pisem. In tudi berem 😊




Mami. -> RE: Avgust 2019 (8.12.2018 11:59:56)

Dobro jutro! Danes sem imela grozne sanje. Po eni strani. Da sem zacela krvavet. Ampak vsaj ni bilo unega obcutka, da gre kaj res narobe. Ni mi pa bilo najbolj prijetno, ko sem se zbudila. Tako, da pripisujem malo temu, da sem pisala sem o tem, preden sem sla spat in ni to nobena crna napoved 😄Kako ste kaj ve danes? Vceraj sem malo brala se o teh znakih, ugotavljam, da jih je nekaj. Problemi a prebavo, nonstop hodim lulat. Vcasih me ze prav peče, upam, da ne fasem se kaksnega uroinfekta ali kako se ze rece. Poleg tega pa se zmeraj pretirana custvenost in zelja po kislem zelju. Vsak dan ga jem! A prej sem to jedla lih enkrat na leto. In pa spomin. Tako sem zacela pozabljat stvari, da je to neverjetno. Aja in zgaga. Od zacetka mi je itak precej pasala cocacola in zato obcasno kupim flaso. Ampak to mi spije potem moz. Vceraj je zmanjkalo in nisem pila, takoj problemi z zgago. Tega pa res nisem nikoli imela, razen enkrat za sina. Zato sem tudi takrat posumila, meddrugim, da sem noseca. Sem krvavela, testi negativni in posledično ugotovila sele v 8. Tednu. Pri vas, kej podobnega? :) 




Anonimen -> RE: Avgust 2019 (8.12.2018 14:43:07)

Ojla, ženske, se vam še jaz pridružim. Sicer imam pdp konec julija, ampak zna bit, da bo kar avgustovski otrok, bomo videli po prvem pregledu. Srečno vsem do konca in se veselim klepetanja [sm=bravo.gif]




Uschy -> RE: Avgust 2019 (8.12.2018 15:34:36)

Evo, se ena punca z vami :) test sem delala ravno na miklavza, itak sem pa ze prej vedla danbo +, ker me bolijo joske ko dojim svojo 21mesecno puncko, noro sm lacna skos, vroce mi je in ponoci se zbujam ker ne morem spat. Enaki znaki kot v 1.nosecnosti. Povedla nisva se nikomur, upam da zdrzim nekje do nuhalne tako kot 1.  A je se katera skos lacna? To je noro, upam da kmalu mine. Sem pa vsekakor hvalezna, da ni vecjih slabosti in bruhanja. A se bo nardila fb skupina? 




Uschy -> RE: Avgust 2019 (8.12.2018 15:42:17)

Punce js bom nardila skupino na fb, ce katera zeli naj mi pise in jo dodam. V skupini Feb 2017 se imamo prav super, skupina je majhna, skrita, domaca. Taksen je tudi moj cilj s to skupino. 




Mami. -> RE: Avgust 2019 (8.12.2018 17:51:32)

Oo pozdravljene 😊😊
Ja, fb skupina je ze. Sem jo naredila ze prejsnji teden ampak je se prazna. Predvidevam, da zato, ker je se zacetek in smo tam naceloma z imeni in priimki 😊 tako, da ce katera zeli lahko poslje prosnjo 😊 




Uschy -> RE: Avgust 2019 (8.12.2018 17:57:15)

Js bi prosila ce me lahko dodas 😁




Uschy -> RE: Avgust 2019 (8.12.2018 18:00:24)

Radi bi ti poslala privat sporocilo z mojimi podatki, pa ne znam 🙈




Mami. -> RE: Avgust 2019 (8.12.2018 18:21:46)

Tudi jaz ne znam. Odkar je posodobljeno vse, se komaj znajdem.Ma poglej, je edina skupina. Vsaj takrat je se ni bilo. Za enkrat zaprta, bomo pa spremenili v skrito. 




Mami. -> RE: Avgust 2019 (8.12.2018 18:37:36)

Mislim, da mi je uspelo samo ne vem, ce ti je poslalo sporocilo😊




Uschy -> RE: Avgust 2019 (8.12.2018 19:16:50)

Ce sploh ne najdem kaj od svojga profila. Nikjer ni sporocil, samo moznost odjavi se 😩 Kaksno pa je ime skupine na fb? Ker pod avgustovke/avgustovcki 2019 ne najdem nic. Sem iskala ze dopoldan pa zdajle ponovno. 




novopecena* -> RE: Avgust 2019 (9.12.2018 8:24:58)

Pozdravljene mamice! Tudi jaz imam rok avgusta. Doma imamo fanta starega 4 leta, ki ze 1 leto govori da bi imel bratca. No, zdaj pa se mu je zelja uresnicila 🤗 upajmo, da bo vse potekalo tako kot mora :) 




abracadabraa -> RE: Avgust 2019 (9.12.2018 16:15:49)

Novopecena cestitke in dobrodosla..
Jaz zaenkrat se ne bom se v skupine na fb vpisovala. Tako, da se vam pridruzim kasneje. Upam, da se katera ostane na forumu :) 






novopecena* -> RE: Avgust 2019 (9.12.2018 20:01:30)

Hvala :) jas se tudi se nebom pridruzila na fb. Je se prehitro :) tak veste, da se vse "zve" 




abracadabraa -> RE: Avgust 2019 (10.12.2018 8:07:12)

No super, da boste cisto vse tam zbezale:)
Kako ste kaj? Jaz se vedno nimam  nekih znakov.. Razen spikanja tu pa tam pa kak rahel krc. Sem pa vrocino fasala.. Na sreco ni visoka.ampak vseeno sem v skrbeh




novopecena* -> RE: Avgust 2019 (10.12.2018 9:08:50)

Mene spikanje pa malo krci..najbolj tam ko sem imela carsko rez. Pa slabost se me je vceraj zvecer lotila :/ a na preglede ste se ze narocle? Jas moram danes klicat. 




Mami. -> RE: Avgust 2019 (10.12.2018 11:18:42)



IZVIRNO SPOROČILO: Uschy

Ce sploh ne najdem kaj od svojga profila. Nikjer ni sporocil, samo moznost odjavi se 😩 Kaksno pa je ime skupine na fb? Ker pod avgustovke/avgustovcki 2019 ne najdem nic. Sem iskala ze dopoldan pa zdajle ponovno. 



Na mail bi ti moralo poslat. Mislim, da sem dala avgust 2019 😄 pol sem pa ugotovila, da ne znam menjat imena tako, da moram se to najti 😉

Dobrodosle nove 😊
Ja, jaz ne bom se tako hitro zbezala od tukaj, mi je lazje pisat romane v anonimnosti se za enkrat haha 😄
Sem zacela odstevat dnwve do pregleda. Se osem dni 😄




kitkat88 -> RE: Avgust 2019 (12.12.2018 8:55:32)

Dobrodošle vse nove srečnice in čestitke![sm=bravo.gif]

Tudi jaz nimam nobenih konkretnih znakov, prav v skrbeh sem :( me je zadnjič prav v paniko spravilo branje na forumu in sem se malo odmaknila :( sem napihnjena sicer popoldan, ampak drugače pa je skoraj vse enako kot prej... tudi jaz že komaj čakam do 18. na prvi pregled in upam, da bom takrat pomirjena in se končno lahko začela bolj sproščeno veseliti. Sedaj sem prav v krču.

Mogoče me pa tud malo hormoni dajejo, pa sem bolj dovzetna za vsa čustva [sm=smiley36.gif]




Butterfly90 -> RE: Avgust 2019 (12.12.2018 12:59:08)

Živjo punce,

še ena nova nosečka se vam pridružuje. Rok imam sredi avgusta, uspelo v drugem krogu icsi postopka. Potrditveni uz imam konec meseca, sem pa totalno neučakana da zagledam malo pikico in se končno malo sprostim, da bo vse v redu. že cel teden me malo in po malo špika, in ko me neha špikat, mi je cela panika. Verjetno živčki ogromno naredijo. Ali ima katera problem, da ko kiha ali kašlja, da se more prijet, ker če ne jo spodaj vse zaboli?[sm=zmeden.gif]
V naslednjem letu se vam pridružim še na fb-ju .[sm=smiley1.gif]




Mami. -> RE: Avgust 2019 (12.12.2018 15:16:25)

Oi 😊
Hja, jaz sem tudi v skrbeh, sploh, ker zdaj skoraj vsako noc sanjam, da sem zacela krvavet. A to, po moje, sanjam, ker me je strah in pac podzavest. Kar kaslja in kihanja tice, ja pri meni je isto, ne pa vedno. Pojma nimam zakaj to. 
Evo, se 6 dni do pregleda. 
Jaz bi tako zacela ze kupovat oblacila. Drugo me niti ne zanima toliko. Tako mi je vse kjut ❤️ ampak ne bom. Sem se zadovoljila vceraj z novo komodo za otroško sobo in tepihom 😊 niso mo všeč uni puzli za potleh, pa smo kupili tepih  😊 in to tako in tako pride prav, ki se zmeraj starejsa sva igrata nonstop po tleh 😀




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>