|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2019
11.1.2019 18:47:47   
Leeta
V katerem tednu si? Da zračunam, kdaj se bo meni to začelo dogajat, ker trenutno mi je slabo 24/7 in energija je tam na 20% :))


(odgovor članu Butterfly90)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Avgust 2019
12.1.2019 19:42:16   
Nina_b
Zdravo punce. ☺️Tudi jaz sem izvedela da imam rok 15.8.2019. Prvi pregled je že za menoj, vse normalno.. 
Zanima me samo ali se katera srečuje s krči v maternici.. Podobni menstrualnim krčom.. Trajajo kakšen dan.. Potem ne.. Potem se ponovijo.. 
Komaj čakam na nuhalno.. Katero imam v 13 tednu..začetek februarja.. ☺️


(odgovor članu Leeta)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Avgust 2019
13.1.2019 15:28:12   
Mami.
Da se se jaz malo javim, po dolgem casu 😊
Slabo mi je se zmeraj ful. Komaj živim. Se dobro, da moz prihaja domov okolice 15ih in poskrbi za vse on, ker jaz enostavno ne zmorem. Upam, da mine do tega magičnega 12. Tedna. Res mi se ni bilo tako slabo. Pa tudi tezave z isjasom so se zacele. Vceraj sem se lotila malo ciscenja, pa ne lih neke generalne, sem popoldan prelezala se zaradi tega. 
Meni ni predlagal dht-ja. Samo nuhalno. Ce pa bodo rezultati slabi, bom dala se kri za to. Komaj cakam. Se 15dni 😀
Kar se fb tiče, je skupina Avgustovke in Avgustovčki 2019. Za enkrat se se najde, se bo pa kmalu skrila. 
Utrujenost.. Ja, popoldan zaspim, zvecer tudi hitri. Razen zdaj, ko je bila spet polna luna. Tokrat voliva prav vse name. Sem lih rekla mozu, ce bi vedla, da bon fasala vse to, ne bi niti zanosila. Izcrpana sem ze prevec od vsega 🙄


(odgovor članu Nina_b)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Avgust 2019
13.1.2019 21:04:53   
abracadabraa
Mami. Upam da te kmalu mine ta slabost..Verjamem, da je tezko ://


Glede hlac ko ste pisale..jaz ze 2tedna sem samo na pajkicah hahha.. Niti nisem poskusila kavbojke si dat.. Samo misel me ze stiska :D

Kar se fb tice.. Jaz bi se pridruzla po nuhalni.. Zacetek februarja.. Tako, da ce bo takrat skrita, na koga naj se obrnem? Kako to da se jo bo skrilo? Zdaj se jo najde, pa clanov se ne vidi.. 

(odgovor članu Mami.)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Avgust 2019
14.1.2019 10:40:52   
Butterfly90
Leeta v 10 tednu sem.

Nina_b še ena z rokom 15.8. user posted image
Občasno imam krče,ampak nič hudega, sploh takrat ko je za mano naporen dan ali veliko sedenja, drugače me samo malo pošpika sem in tja. Me je pa v začetku bolj špikalo, da še kihnit nisem mogla brez da bi se prijela.

Mami. držim pesti, da se ti umiri čimprej.

abracadabraa, včeraj sem bila še optimistka, ker sem še ene našla v omari, ki so mi bile lani še malo velike, da bom še spravila na rit, pa da bodo ok. No sej gor jih ni problem dobit pa zapet tudi ne, ampak bit v njih pa sedet je pa druga pesem user posted image user posted image user posted image

Jaz tudi pridem po nuhalni v skupino.
Punce, kako daleč boste, ko vas čaka pregled nuhalne? Vem, da se opravlja od 11 tedna dalje, ampak meni se zdi, da me je vseeno kmalu naročila (11 tednov 5 dni)

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Avgust 2019
14.1.2019 10:54:32   
Leeta
Butterfly, potem imam še en teden :)))) Včeraj sem bila zvečer spet čisto adijo, slabo, glava me je bolela in sem ob 21ih že objemala poušter :)
Jaz sem ravno zadnjič dala gor kavbojke... NAPAKA :D Sem si jih kar odpela med sedenjem :D
Jaz imam čez 10 dni prvi uradni pregled, vleče semi pa takoooo... Ko sem bila v ZC Dravlje mi je rekla, da je idealen teden za nuhalno 11.2., takrat bom  na začetku 13ga tedna. Bom vidla, če se bo po pregledu kaj spremenilo, ampak pomoje bom šla kar takrat...
Kam pa boš šla, LJ konec? :)

(odgovor članu Butterfly90)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Avgust 2019
14.1.2019 11:23:11   
Butterfly90
Ajoj boga. Preguramo še teh nekaj tednov potem bomo pa če gre verjeti napisanemu za drugo trimesečje polne energije in poskočneuser posted image .
Imam to srečo, da moja ginekologinja opravlja ns, tako da se mi ne bilo potrebno dodatno naročat in bom kar pri njej. Ti greš verjetno v ZC Dravlje?

Meni je šlo pa hitro potem od potrditvenega pregleda v Lj. do prvega pregleda pri moji ginek. hitro. Je pa res, da je vmes minilo dva tedna, ker so mi tako naročili v Lj.. Od pozitivnega krvnega testa pa do potrditvenega uz se mi je pa noro vleklo. Saj bo, vsak dan si bližje ;) Ti pa priporočam, da če si slučajno prvič nosečka, da na prvi pregled vzameš s sabo vrečko, ker dobiš babybox , škatlo v kateri je nekaj reklamnih stvari, testerjev, pleničk in revija, da ti ne bo treba povsod po rokah nosit.

(odgovor članu Leeta)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Avgust 2019
14.1.2019 12:44:59   
Leeta
Oh ja, že odštevam do boljših dni :D
Ja, bom šla v ZC Dravlje, moja G žal ne dela tega...
Jaz sem se naročila 14.12. in je datum 24.1. in sem mislila, da bom zdržala, samo itak sem šla prej preverit, če je vse OK :D Imam pa potem po 24em čez 3 tedne nuhalno pa potem čez tri tedne spet pregled, tako da to bo luštno :) No, vsaj tako sem preračunala :)
Ooo, hvala, bom vzela, drugače bi si samo natalčila v torbico in upala, da me nihče ne vidi :D
A je katera že povedala v službi?

(odgovor članu Butterfly90)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Avgust 2019
14.1.2019 14:33:12   
abracadabraa
Jaz imam nuhalno zacetek februarja, ko bom 13t 2d noseca.. Uff.. Se 3tedne do takrat.. Se prej imam 2.pregled pri svojem G, ko naj bi mi dal tudi materinsko, pa napotnice za kri.. Se mi vlece..najraje.bi kar vsak teden imela pregled :DV sluzbi se nisem povedala, bom pa bo nuhalni. Ker tudi nevem kako bo naprej.. Ker zal nimam sedecega dela, nonstop na nogah laufat gor dol. Vrtec, jasli.. Pestro.. Kako ste drugace? Mene samo utrujenost daje, pa zgaga tu pa tam, in posebno zvecer tak občutek v grlu kot da bi kepo imela.. 

(odgovor članu Leeta)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Avgust 2019
14.1.2019 16:10:39   
Butterfly90
Verjetno bi jaz tudi težko zdržala do zdaj, če mi ne bi v Lj. sami dali termina za potrditev.
Meni so kar vse združili. nuhalno in 2. pregled in tudi takrat dobim materinsko.
Leeta če imaš ponavadi veliko torbico potem bi šlo, ker je škatla velika cca. 26x18x8 user posted image
Abracadabraa potem imaš pa pestro službo, verjamem, da si potem še bolj utrujena.

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Avgust 2019
14.1.2019 16:11:06   
Avgustek19
Zivijo.Pa se ena ki bo najbrz avgusta postala mamica prvič. Po mojih izračunih naj bi bilo okoli 20.8. Hecno je ker in jaaz in moj sva avgustovčka. 😛Zaenkrat imam prvi pregled v petek upam da bo vse ok. Jaz pa se pocutim kot da me je vlak povozil, pa taka občutno neobcutna slabost me daje. Da prav bi najraje prespala cele dneveml. V sluzbi itak nisem povedala imam pa kr tezko delo, zaebkrat ga opravljam brez tezav hvalabogu. Lp vsem. ❤️

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Avgust 2019
16.1.2019 20:28:56   
pupiika
Hej! Se vam še jaz pridružim. Imeli bomo spet avgustovčka moj drugi. Veseli do lune in nazaj. PDP imam 22.8 Ampak glede na to da sem prvega 26 dni prej rodila se lahko zgodi da bosta še mogoče na isti dan rojena.Od prvega pregleda pri G mi je vsako večer in ponoči tako slabo da me celo zbudi z spanja.Tega v prvi nosečnosti ni bilo. Otrujena sem nenormalno samo ležala bi...zaspim zraven otroka😂.

(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Avgust 2019
18.1.2019 20:10:38   
jazsemjaz3
Avgustek19 in pupiika dobrodošli. Mirno user posted image vama želim. pupiika, tudi jaz imam rok 22.8., če sem prav izračunala.

Jaz sem drugače čisto na trnih ... v ponedeljek imam prvi pregled in se res že zelo, zelo veselim. Ravno danes sem dopolnila 10ti teden, tako da bom na pregled imela 10 tednov in 4 dni. Se mi pa zdi, da se simptomi malo umirjajo. Če sem pol decembra in pol januarja preležala, je sedaj že malo bolje - lažje se spravim k delu in kaj tudi naredim. Čeprav sem po opravljenem delu zelo utrujena, vsaj kaj naredim. Slabosti so tudi malo boljše, ampak še vedno me malo dajejo. Pa nek čuden okus imam pogosto v ustih, ampak ga ne znam definirati.

V ponedeljek bova pa lahko povedala otrokom :) Komaj čakam ... upam, da bo odziv pozitiven user posted image

(odgovor članu pupiika)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Avgust 2019
18.1.2019 20:18:03   
Avgustek19
Jaz sem danes imela pregled in glede na moje menstruacije bi mogla bit 9t5d ampak ker imam neredne mi je danes ginekolog rekel da je plod velik 8t6d. Slišala sem srček. Neverjetno kako je to lep zvok. Pdp mam pa 24.8. Tako nekako kot sem tudi zracunala:)Upam da ste vse v redu. 😊

(odgovor članu jazsemjaz3)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Avgust 2019
18.1.2019 20:33:08   
jazsemjaz3
Avgustek19 super za pregled in poslušanje srčka user posted image Res je čudovit zvok ja user posted image .

< Sporočilo je popravil jazsemjaz3 -- 18.1.2019 20:34:15 >

(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Avgust 2019
28.1.2019 17:54:48   
Butterfly90
hej hej user posted image


Ste še tukaj, ali ste že vse na fb ušle?
Kako ste kaj? so se vam slabosti že kj pomirile?
Jaz sem prejšni teden pridobila še enega mučitelja .... prehlad, upam da ste ve zdrave in uživate v nosečnosti :)

< Sporočilo je popravil Butterfly90 -- 28.1.2019 17:55:57 >

(odgovor članu jazsemjaz3)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Avgust 2019
29.1.2019 8:00:11   
abracadabraa
Ojlaa,jaz sem se kar tu.. Sicer razmisljam pocasi na fb tudi it.. Buterfly.. Kako te razumem..jaz skoraj 2meseca imam ze poln nos, nikakor izpihat.. Baje je sluznica v casu nosecnosti na udaru.. Sinusi so mi ponagajali. Osebna zdravnica pravi da so pac nosecniski hormoni, ginekolog pa se s tem ne strinja.. Tako, da.. Komu verjet 🙈
Poskusi z izpiranjem s fiziolosko raztopino, pa kaksne inhalacije s slano vodo.. Ampak treba bit kar vztrajen. Jaz sem zdaj skoraj ze vredu.. 

Sem pa opravila nifty test. Tako, da nuhalno mislim, da ne bom. Je vse vredu. Pricakujemo puncko :) 

(odgovor članu Butterfly90)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Avgust 2019
29.1.2019 16:45:35   
kiwima
Pozdravljene, se vam pridružim :)
Tudi meni so določili rok v avgustu, danes sem imela 1. pregled, zaenkrat vse ok, sem v 11. tednu. Drugi teden imam nuhalno.
Je pa to moja 2. nosečnost, doma že imam eno razigrano deklico :)

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Avgust 2019
29.1.2019 21:11:59   
Butterfly90
Dobrodošla kiwima . user posted image

abracadabraa o tem pa sploh ne govori, od nevem katerega tedna naprej se vsako jutro zbudim s polnim nosom in sem tudi zadnjič prebrala, da je to v nosečnosti normalno.
Če mi pa tale prehlad ne bi še dodatno vsega otežil bi blo res super. Čeprav ta teden je že boljše, prejšni teden je bil pa obupen (grlo, kašlanje). Priznam pa da ne vem kako bi šlo to izpiranje pri meni, že včasih sem zelo težko špricnila v nos raztopinouser posted image

Oooooo super :D res sem vesela, da je vse ok. user posted image Mene je danes čakala nuhalna in naj bi bilo tudi vse v redu. Je pa user posted image ves čas nagajal in migal, tako da je imela cel podvig, da ga je v pravem momentu ujela za meritve.user posted image Za spol pa izvem naslednjič.

(odgovor članu kiwima)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Avgust 2019
30.1.2019 8:06:28   
abracadabraa
Kiwima dobrodosla! Lepo, da se se kar pridruzujete nove <3

Joj, zdaj kot, da ni bilo vsega dovolj, me je se dlesen zacela grozno bolet.. Vsaj mislim, da je dlesen ne zob. Prav utripa mi.. Ponoci me je bolecina zbudila.. No, upam, da mine, da ne bo treba se k zobarju.. 

Oo si ze imela nuhalo kako lepo. Zivahen otrocicek.. Jaz sem se na koncu odlocila, tudi vseeno opravit nuhalno v ponedeljek. Sem pri dr. Pusenjaku iskala nasvet:) kromosomsko sem lahko mirna glede na dobre rezultate nifty, pa bomo na nuhalni pogledali se razvoj.. A partner je lahko zraven? Verjetno da ja, ali? 

(odgovor članu Butterfly90)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Avgust 2019
30.1.2019 13:44:22   
Butterfly90
Huh ja , ponavadi zobje in dlesni so res hude bolečine, upam da mine, ker verjamem da ni prijetno.

Seveda je lahko zraven.user posted image Meni je že na prejšnem pregledu povedala, da če želim, lahko partner pride z mano. Še vesel je bil, da je lahko videl kako in kaj.user posted image

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Avgust 2019
30.1.2019 14:05:40   
abracadabraa
Hvala, upajmo, da res mine cimprej..

No super, bo sel kar zraven torej. Ze iz pregledov me je vprasal kaj pa slikica, nic nisi dobila da vidim..jaz se cisto pozabila, ginekolog pa tudi mi ni dal. Tako, da sem v ponedeljek koncno se spomnila vprasat. Je pa za placat. No, eno slikco bi pa res lahko dali no.. Od nuhalne pa lahko kar na email posljejo slikice pravijo:) 

(odgovor članu Butterfly90)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Avgust 2019
30.1.2019 20:43:57   
Butterfly90
ooo ful dobro, da lahko dobiš na email. Jst sem na prvem pregledu dobila eno slikico, pa zdaj sem dobila dve slikice, plus plačala sem poleg nuhalne dodatnih 15evrov za cd, kjer je par slikic in posnetki v 3d .

(odgovor članu abracadabraa)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Avgust 2019
31.1.2019 18:07:41   
LMBJ
Dober dan, 
Tudi mi2 se pridruzujeva skupini. Ce bo vse po planih in sreci, bo dete privekalo na ta lepi svet konec avgusta. 🙋‍♀️(maham) Butterfly, saj sva kramljali na drugem forumu. Sem vesela, da se spet "vidimo" 😁Sama se bom tudi z veseljem pridruzila FB skupini, po nuhalni in NIFTY testu. In tu je ze moje 1.vprasanje: tiste, ki ste ze dale NIFTY skozi...koliko casa traja, da sporocijo rezultat? 
Fajn se rihtajte, mamice... pa se beremo. Pa cestitke vsem, ki smo prigurale do sem ✌😃

(odgovor članu Butterfly90)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Avgust 2019
31.1.2019 18:11:44   
LMBJ
Hmmm... huston huston..  kje popravim uporabnisko ime? Sedaj je izbral tistega, avtomatskega. Se bolj neosebno...hvala! 

(odgovor članu LMBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?