|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust 2019
20.2.2019 21:36:32   
kemo
Punce pozdravljene no js sm danes zacela ful krvavet sem v 14 tednu in 5 dni tk da sem bila sprejeta na ginek z otrokom je zaenkrat vse ok upam da tako tudi ostane je imela katera ze takšne izkusnje lp

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Avgust 2019
21.2.2019 15:54:22   
Maybe
Oo 😕 upam da si ok in da bo vse v redu z obema! Držim pesti!! Kaj pa zdravniki pravijo?? Imaš kak hematom ali krvavitev izvira drugje? Jaz sem 13 t 4 d. S krvavitvami sem imela težave prvih nekaj tednov. Nekje v 10 tednu so se hvala bogu nehale. Ugotovili pa tud nč, rekla je, da je možno, da imam občutljiv maternični vrat. Si danes kaj bolje?? 

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Avgust 2019
21.2.2019 17:35:07   
kemo
Zdravo ja danes sem bolje krvavitev se je k sreci ustavila tako da ce bo jutri vse ok na ultrazvoku bova lahko sla domov ja verjetno je bil kak hematom je pa rekla da imam posteljico cez celo maternicno ustje ker sem imela ze 2x cr no upam da bo vse ok lp

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Avgust 2019
21.2.2019 18:21:55   
Maybe
Vse bo ok! Verjamem v to. 🤗 ❤


(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Avgust 2019
22.2.2019 22:10:09   
Teyla

IZVIRNO SPOROČILO: Maybe

Teyla, kolk dni si čakala na rezultat Niftya? Kater paket si vzela? 



Najprej sem gledala basic, nato basic+, potem sem pa rekla, da ce dam ze toliko, lahko dodam se tistih 200€, da se ne bova potem tepla po glavi.
Sem dala več denarja za kakšno bedarijo, za to se mi pa zdi vredno.user posted image

kemo, upam, da si ze doma in paziš nase. :)

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Avgust 2019
23.2.2019 2:14:58   
kemo
Zdravo ne sem se vedno v bolnici se obcasno malce zakrvavim ampak ni tako hudo upam da se umiri in bom lahko sla kmalu domov k mojima dvema sonckoma

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Avgust 2019
23.2.2019 7:42:04   
Maybe
Teyla tudi sama sem isto razmišljala. Kolk denarja za brezveze vržem stran, tako da sem reskirala in vzela tavelek paket. In kooomaj čakam na izvid. 


Punce, se vam že kaj pozna trebušček + kolk tednov ste? 😊
Kemo, držim pesti, da boš čimprej doma. ❤

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Avgust 2019
23.2.2019 7:50:00   
Teyla
kemo, no pa upam, da te vsaj danes spustijo domov, če je vse ok.
Maybe, jaz sem na rezultate čakala točno teden dni. Pa če sem prav razumela ginekologinjo, bi bili še prej, pa so ponesreči pripisali spol otroka.
in, ker ga nočeva vedeti, jim je G pisala nazaj, naj ti izbrišejo ven, ker sva označila, da nočeva vedeti. Je pa rekla na pregledu, da zdaj se pa tudi ona več ne spomni,
kaj je bilo. user posted image Sem ful firbec, ampak bomo potrpeli. Upam. user posted image

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Avgust 2019
23.2.2019 7:59:29   
kemo
Pozdravljene zal imam malo upanja da bom tudi jutri sla domov sem imela zjutraj zopet krvav izcedek moram pa biti 24 ur brez. Bom ze mogla zdrzat sam da bo pol vse ok. Lp

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Avgust 2019
23.2.2019 8:09:31   
Maybe
Me full veseli da nisem edina ki noče vedet spola. 😁 se mi zdi, da me kr mal čudno gledajo 😉. Zdaj je full mal parov, ki jih spol ne zanima. Al pa se sam meni zdi 🤔

No torej bom kmalu dobila izvid 😊.Kemo, bolje da si kak dan več v bolnici in da bo vse tako kot mora bit. 🤗

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Avgust 2019
24.2.2019 11:45:14   
Teyla
Kemo, upam, da te v ponedeljek spustijo domov. Sicer je pa bolje, da si malo pod kontrolo, da bo le vse ok. A to si na rizičnem oddelku?

Maybe, ja tudi jaz imam enak občutek, vsi sprašujejo za spol, naju pa načeloma ne zanima in bi rada počakala na presenečenje. Edina slaba stran tega je, da tezko kaj kupis, ker je v nevtralni barvi tezko kaj lepega dobiti. Vse je modro/roza ali pa belo sivo. Čisti dolgčas. :)

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Avgust 2019
24.2.2019 12:09:08   
kemo
Evo punce so me spustili danes domov vendar je velika verjetnost da bom kmalu mogla nazaj ker imam se en hematom in se zna zgoditi da bomse krvavela no zaenkrat je vse ok 

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Avgust 2019
24.2.2019 14:15:30   
Maybe
Pazi nase ❤ 🤗.


(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Avgust 2019
25.2.2019 20:24:29   
Maybe
Teyla veš da sm mela js isto situacijo 🙈. Ko sm šla dat kri za Nifty in izpolnit papirje je bla tam sam sestra. Dans mi pa gin pošlje izvide in šok - spol napisan!!!  Čeprav  sm označla da ne želim vedet. Očitno ona sploh ni gledla tistih papirjev, sam njihov izbid. Uni tam pa tud ne vem a sploh gledajo te papirje, da napišejo nekaj ker označiš, da ne želiš vedet!! Vesela, da je moj otročiček zdrav. Glede spola mi je blo vseeno, samo da je baby ok. Sm od prvega dne ko sm zvedla za plusek vedla kaj bo - me noben ne bi mogel prepričat v nasprotno. Ampak vseen sm si full želela, da mi povedo spol, ko mi dajo otroka v roke. 😯



Kemo, kako si? 
Pozdravček 🤗

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Avgust 2019
26.2.2019 10:12:13   
kemo
Pri nama je pri obeh prejsnjih otrokih spol povedala ze na ns in je bilo kr prav tudi tokrat je že povedala ampak čakam se na morfologijo da potrdi in potem povem ostalim. Zaenkrat sem ok nobenih krvavitev in lepo pocivam. Lp

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Avgust 2019
4.3.2019 12:11:46   
kemo
Pozdravljene no pa sem danes iz kontrolnega pregleda v 16 t vse je ok hematom je sicer se vedno ampak bova pocakali do morfologije bo takrat pregledala kaj in kako imam jo pa 26.4 pa ve kako ste

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Avgust 2019
4.3.2019 14:48:32   
Maybe
Me veseli, da si ok. In upam, da hematom ne bo delal težav. Drugače sem pa jaz ok, hcala bogu nobenih težav za zdaj, včasih kr pozabim na nosečnost. Je pa res, da sm jih mela na začetku - bolečine, krvavitve...itd, tako da je bil čas da se umiri. Jaz imam kontrolo 22.3., trenutno sem 15 tednov.


Se vam že vidi trebušček? 😊 

(odgovor članu kemo)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Avgust 2019
4.3.2019 15:04:02   
Avgustek19
Meni se vidi, kot da bi bila 6 mesec.Pa je prva nosecnost. Kaksna sele bom. Jaz sem tudi ok l. Sicer vceraj sem sla na urgenco ker me je bolelo v levem spodnjem delu trebuha in sem šla ker sem se ustrašila. Ke pa vse ok. Hvala bogu. 
Naslednji teden mam pri mojemu gin pregled. 😄Komaj čakam spet videt mojo pikico ali pikija. Na ns je Pušenjak reku da je mozno punca, vseraj pa v bolnici da on vidi fantka. Bu. Prehitro je sem Saj sploh ni važno, samo da bo zdravo. 😍

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Avgust 2019
4.3.2019 15:59:35   
Maybe
Avgustek19 tudi moja 1 nosečnost, vidi se mi pa še nič ne, pač ja, sem se mal poredila, napihnjen trebušček, ampak da bi se pa opazilo da sem noseča to pa ne. Komaj čakam pregled, da vidim ali vse štima. 

Meni so spol povedli na nifty testu, čeprav sem označla, da ne želim vedet. Sva želela, da bi bilo presenečenje do konca 😟. Kolk daleč si že??

(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Avgust 2019
4.3.2019 16:08:08   
Avgustek19
Ja to je tudi meni sicer čudno, da se mi toliko pozna. Ker lih danes sem bila s kolegico na kavi ki je noseca 20 tednov in se mi skoraj več vidi kot njej.

Ampak ok očitno bom mela velik trebuscek. Naj bi bila 15 /2. Vceraj sicer mi ni meril ploda ker je reku da je vse uredu. Mene pa spol zanima, ceprav sem si vedno govorila da nocem vedet do konca nosečnosti, sedaj pa me res zanima. 😊 Bom pomojem kar se par tednov morala pocakati. Nič zato. ☺️

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Avgust 2019
4.3.2019 16:35:29   
Maybe
No pa saj, različne smo si. Ene imajo prej trebušček, druge kasnej. Jaz verjetno nosim nekje zadaj, ker že na nuhalni pri 12 tednih nisva našli dojenčka z abdobinalnim uz pregledom, vaginalno pa. Očitno je bejbi skrit nekje zadaj 😊. Ti bodo na morfologiji povedali spol, taktat se že vidi. Pa čutiš kaj bo? Js prvi dan, ko sem izvedela za nosečnost, sm rekla kaj bo in sem imela prav. Preprosto sm čutla. ❤❤


Iz kje pa si? Že nosiš nosečniške hlače? Kje si jih kupla?

(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Avgust 2019
4.3.2019 16:45:23   
Avgustek19
Ja verjetno res. Hvala bogu da nismo vsi isti:) bi bilo dolgčas.

Jaz sem takoj začutila da bo fantek. Ne vem bomo vidli. Iz okolice izole. Itak sem kupila v hm ker v sluzbi moram imeti kavbojke, če ne bi si le vecje pajkice kupila:) ze dva tedna jih nosim, drugače ne gre. 😊

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Avgust 2019
4.3.2019 17:50:57   
Maybe
Js iščem bele hlače, ker delam v zdravstvu. Če jih kakšna kje zasledi bom vesela vsake info 😊. Drugače bom pa službene dala predelat. Tud js sm tako čutla 😊 in res bo fantek. V bistvu mi je vseen sam da bo zdrav bejbi. Je pa res, da vse prijateljice ki nosijo punčke oz so rodile punčke jim je blo full slabo, bruhale na polno... js sm slabosti čutla sam v od 5 do 7 tedna. Bruhala nikol. Potem se je pomirilo in brez težav dalje. Morda pa drži tisto ko pravijo da če ni bruhanja da je fantek 😉😉. 



(odgovor članu Avgustek19)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Avgust 2019
8.3.2019 20:12:00   
sapy_ka
pozdravljene,

ker imam PDP konec augusta 2019 sem se odločila, da naredim facebook skupino, za podporo, izmenjavanje informacij, mnenj, itd.

Zato bi vas rada povabila v fb skupino augustovčki in augustovke 2019.

https://www.facebook.com/groups/254544405452344/?ref=bookmarks

(odgovor članu Maybe)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Avgust 2019
9.3.2019 11:46:00   
Maybe
Hvala za vabilo. Se pridružim čez kak mesec, če bo skupina še odprta, ker ne pri nama nosečnost še vedno skrivnost 😊. 



(odgovor članu sapy_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?