kam z igracami (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


maca83 RR -> kam z igracami (6.1.2019 15:28:18)

Dobri mozje so bili klub dogovorom in razlagam, da je dozivetje boljse od igrac, pri nas spet prevec darezljivi. Kaksna ideja kam z pliskoti in velikimi plasticnimi avtomobili? Kolegica pravi da pliskote sprejemajo v UKC Maribor, mene pa zanima bolj za osrednjo Slovenijo. Skoda mi jih je zmetati v kos, saj so nekateri samo oprani. Imamo mlajse sorodnike, ki imajo prav tako ze vsega veliko prevec in me bo njihova mamica tepla, ce pridem z vreco na obisk. :)




MatijaZ -> RE: kam z igracami (10.1.2019 10:59:12)

Nisem bil sicer že dolgo ne na bolhi in ne vem, če je možno. Ampak, če me spomin ne vara, je včasih šlo dat oglas podarim.....




GasperUD -> RE: kam z igracami (11.1.2019 21:04:53)

Recimo pri nas na Vrhniki imamo 2x letni Podarim Dobim, ko prineseš pliškote, oblačila, igrače in pustiš tam, v zameno pa vzameš kaj drugega. Torej vsi nekaj prinesemo in potem lahko tudi odnesemo - če želiš. Kar ostane, dajo Karitasu. Tako da lahko tudi ti podariš te igrače Karitasu ali pa Rdečemu križu. Bodo z veseljem vzeli.




Michonne RR -> RE: kam z igracami (16.1.2019 14:12:06)

Mogoče jih odnesete materinski dom, v varno hišo ali Zvezo prijateljev mladine?
Lahko pa tudi objavite oglas podarim na kateri izmed FB strani in se bo sigurno oglasil kdo, ki bi jih z veseljem imel [sm=smiley1.gif]




Lelly28 RR -> RE: kam z igracami (13.2.2020 11:46:16)

Nekateri vrtci v LJ (vem za vrtec Ledina) imajo 1x letno odprimo srce, ko starši lahko prinesejo oblačila,igrače in opremo za otroke, ki je ne potrebujejo več. Tako si jo lahko vzamejo tisti, ki jo potrebujejo in stvari lepo krožijo.




Stran: [1]