Otroci na vrtu (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


lisicka4 -> Otroci na vrtu (21.5.2019 13:51:20)

Živjo mamice in očki!

Mene pa zanima če kaj vrtnarite z vašimi mulčki? S partnerjem drugače nisva nič kaj nadarjena za vzgojo rastlin (meni še kaktus umre), sva se pa odločila, da probava in s tem vpeljati tudi otroke. Pa sem malo brskala kaj o vrtnariji z otroki in našla tale lušten članek o vrtnarjenju z otroki, kjer sem se tudi malce pomirila, da otroci ne potrebujejo veliko, da bi bili veseli na vrtu haha. Tako sva se z dragim odločila, da ju seveda malo pritegniva v vso to odgovornost in delovne navade, da jima kupiva vsakemu svoje otroško orodje za vrtnarjenje. Sva našla v linku super lušten otroški set za vrtnarjenje z zalivalko, lopato, grablje in pa eno otroško vrtnarsko samokolnico.

Smo polno opremljeni in že prčkarimo po vrtu po naših najboljši močeh, me pa zanima kakšne imate kaj vi izkušnje? Ste uspeli vaše mulce kaj vpeljati v vrtnarjenje? Sem brala, da je super za njih da se učijo odgovornosti, nevem pa kako to doživljajo, če starši nimamo ravno pojma [sm=zmeden.gif] Se bolj skupaj učimo hihi.

Bom hvaležna vsakega nasveta[sm=rozica.gif]




Stran: [1]