|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 11:05:57   
Tiggy91
Kolikaa je bila sveža kri? ali rjava - ni nujno, da gre za splav! Misli pozitivno in poskusi čimprej dobiti G - ter iti na pregled. Mislim nate <3

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 11:38:55   
sandrag
Jaz sem imela včeraj nek prozorno rumen izcedek...sem brala na netu in da dokler ne smrdi, ni panike in da jih ima veliko med nosečnostjo. Danes ga nimam več. Za krvav izcedek bi pa se šla sigurno pokazat h ginekologinji.

Držim pesti!

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 11:42:26   
Anonimen
Hej hoj jaz sem imela s tem probleme od 8tedna nosecnosti to je moja druga nosecnost od krvavih/rjavih izvedkov nasli so mi hematom ampak jr vse vredu zdaj sem ze skoraj v 12tednu in srcek lepo bije ga sptemljam tudi z angel sound in otrocek se lepo razvija dobila sem dabroston od 8tedna ze in zdaj skoraj zakljucujem z njimVse bo vredu samo pozitivno ce te pa skrbi pa se gres lahko pokazat tudi na urgenco in se pomiris ali se poskusis pri svoji gin poklicat. Zaradi svojih mirnih zjucev se je boljše it pokazat :) meni so rekli da imam tudi občutljiv MV tudi v prvi nosečnosti sem imela te tezave ne vedo zakaj mela sem jih pa takrat od 6-8t in sem rodila cez rok normalno zdravo puncko ki je danes 1,5let stara navihanka, Le pozitivno javi kako bo 💜

(odgovor članu Tiggy91)
  Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 11:44:28   
Iskrica 86
Kokikaa ni vsaka krvavitev splav lahko je to tista zadnja dokončna ugnezitev in se je pokazala kri. Če pa še traja oz je še danes oz rečejo če traja dan ali dva in je močna se je pa dobro it pokazat oz js bi tudi v tvojem primeru šla ziher je ziher pa kot so rekel punce smao pozitivno naprej 🤞🤞🤞🤞🤞

(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 11:45:32   
Kolikaa
Ja sveža je bla😔. Sem pa dobila sestro od G in je rekla, da ce nc vec ne krvavim da ne rabim skrbet, jo morm se pa kasnej ppoklicat, da mi pove ce pridem na pregled ker zdravnice ni danes. Upam na najboljse, js se kr tolazim da sem se ranla med tusiranjem z nohtu. 


(odgovor članu sandrag)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 12:53:50   
Malinca.
Anonimen..tudi kaz sem imela 1. Pregled v leoniscu popoldne..mi je samo zmerla maternicni vrat in naredila uz. Sestra mi je nato dala vse napotnice za odvzem krvi na polikliniki,kamor gres lahmo od pon do pet med 7h in 15h.. ni treba biti tesc so mi rekli 🤔Kolika.. za vikend sem tudi jaz imela maalck krvi,ko sem si v noznico vstavila nek gel s tanko palicico. Na palcki je bila na koncu sveza kri, kot kak smrkelj. Sem si rekla da sem najbrz ranila mv,ker sem imela res suho noznico. V torek na pregledu je bilo vse v najlepsem redu.. tako da brez panike..cisto mozno da si se ranila..Sicer pa jaz danes vstopam v 11.teden in moje tezave minevajo. Skoraj lahko recem da ni nic vec..edino utrujenost :) tako da juhej! :)

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 17:19:43   
Kolikaa
Ja edina opcija(za mene) je da sm se ranla. Sm eno bulo zatipala in pol je blo seveda treba vse pretipat in ja je cist mozno da sem se kej ranla, ker zdej mi pa sam se tista stara kri-rjav izcedek vn tece😊 tk da am kr pozitivna. Mam pa useen jutr zjutri pregled, tk da javim kaj zvem. Drgac pa hvalaa puncee🤗💚💚


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 17:42:26   
Malinca.
Kolika..pol pa sploh nc bat..vse je kul! :) ampak fajn da mas pregled vseeno. A si kaksnega ze mela sicer?


(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 21:11:21   
Anaina
Kolika da te malo potolažim. Jaz sem v prvi nosečnosti skoraj skozi krvavela do 16t. Tudi močne krvavitve. Pa so mi našli hematom. Kasneje so ugotovili da imam tudi ful prekrvavljen maternični vrat in ful občutljiv. No pa sem rodila zdravega fanta. Tako da ne obupat. 


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: MARČEVKE 2020
8.8.2019 22:48:29   
Kolikaa
Ja sem ze imela enega slabih 14 dni nazaj, in je blo use kul. Punce hvala za tolazboo. Jutri pa javim kaj zvem🤗


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: MARČEVKE 2020
9.8.2019 5:57:29   
Malinca.
Anonimen..a ti ze slisis srcek z angel soundom? Kako lepo.. od kdaj ga ze slisis? Jaz sem ravno vstopila v 11. Teden pa ga najbrz se nebi slisala.. kdaj si ga ti prvic zaslisala? :)


(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: MARČEVKE 2020
9.8.2019 8:10:33   
Kolikaa
Punce, midva sma lih iz pregleda, use super, tk da je bla lazna panika. Z maliju pridno rastema sma ze pr 21mm(8t, 4 dni). 💚💚


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: MARČEVKE 2020
9.8.2019 9:11:56   
Tiggy91
Kolikaaa super novička!!! user posted image user posted image user posted image

Ste razmišljale o DHT (2HT - Dvojni hormonski) - boste šle? Na nuhalno sem naročena 4.9. (12t in 4 dni) - za DHT mi je rekla naj pridem 1-2 tedna prej... Mnenja so deljena - eni pravijo da zna poslabšat rezultat Nuhalne, Pušenjak tudi priporoča do 12 t, da se opravi DHT, ker naj bi tako izkoristil najboljše od obeh testov... :) Ker imam prvi uradni pregled pri svoji G - 20.8. (10 t in 3 dni), bom verjetno šla kri dat po tem pregledu, ko zvem da je vse ok in da rastemo)

Kako ste mislile ve postopat? :) Glede ostalih znakov - prsi so dosti boljše, dejansko ne bolijo več :) Medtem ko imam s slabostmi težavo predvsem zvečer in preden zaspim, ko zna bit noro!

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: MARČEVKE 2020
9.8.2019 11:45:32   
sandrag
Tiggy91, midve pa zgleda sva zelo blizu.

Jaz mam pri svoji G 19.8, nuhalno 6.9. Bom sla verjetno tudi na DHT in Nifty. Mi je pa rekla za nuhalno, da naj jih pokličem, če bo otrok po prvem pregledu dosti večji ali manjši, da mi da drug termin.

Drugače se je počutje malo izboljšalo...slabo mi je večinoma še samo zjutraj pa ponoči. So me pa zgleda hormoni čisto napadli, ker mojemu že dva dni težim za vsako malenkost.

(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: MARČEVKE 2020
9.8.2019 12:29:11   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Malinca.

Anonimen..a ti ze slisis srcek z angel soundom? Kako lepo.. od kdaj ga ze slisis? Jaz sem ravno vstopila v 11. Teden pa ga najbrz se nebi slisala.. kdaj si ga ti prvic zaslisala? :)





Hejj jaa slisim srcek cisto kar tako s firbca sem poskusila v 8tednu in se je ze slisal zdaj sem v 12tednu in se ze zelo dobro slisiSe pa na zacetku slisi kar precej spodaj pod popkom in pa brez panike ce ga ne najdete takoj ker kasnim ne uspe takoj morda nosite bolj zadaj ker angel sound je namenjen tako ali tako od 14t da naj bi se slisalo ceprav jih veliko najde ze prej 💜 res takoo lep zvok! 

(odgovor članu Malinca.)
  Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: MARČEVKE 2020
9.8.2019 13:14:47   
Anaina
Jaz sem kri za DHT že oddala. So mi rekli da je najboljše pri 10t. Nuhalno imam pa 24.8. Glede angel sounda pa si anonimna sigurna da slišiš srček od otročka ne svoj?  Ker vem da jaz sem v prvi nosečnosti slišala v 13t pa mi je G rekla da pred 10t tako ne moreš zazanat utripa s to napravo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: MARČEVKE 2020
9.8.2019 14:16:34   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anaina

Jaz sem kri za DHT že oddala. So mi rekli da je najboljše pri 10t. Nuhalno imam pa 24.8. Glede angel sounda pa si anonimna sigurna da slišiš srček od otročka ne svoj?  Ker vem da jaz sem v prvi nosečnosti slišala v 13t pa mi je G rekla da pred 10t tako ne moreš zazanat utripa s to napravo. 




Ja sigurno je otrokov srcek moj je bolj pocaden otrokov srcek pa zelo hitro bije in tudi zazna mi frekvenco bitja srcaV prvi nosecnosti sem nasla bolj pozno res pa je da sem ga tudi kasneje uporabljala takrat Srcek komot najdem lezim na hrbtu namažem si trebuh se sprostim in najdem zdej ze tocno vem kje iskat :) sigurno je od otrocka srček isti dan se ko sem poslusala doma sem slisala se na pregledu pri gin in se je enako slišalo tako na uz kot na angelsound 

(odgovor članu Anaina)
  Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: MARČEVKE 2020
10.8.2019 9:03:53   
zuzu1
Živjo punce... V torek sem bila na pregledu, vse ok, včeraj popoldne pa se mi je pojavil rjavkast izcedek, potem je bilo se malenkost krvave sluzi...celo popoldne sem počivala, in se je skoraj umirilo... Ni pa še čisto konec... Res, da je bil teden zelo naporen, ne vem, a ima to kaj veze...Glede na to, da je vikend, sploh ne vem, kaj naj naredim.. Mislila se počakati do ponedeljka, če ne bo slabše in poklicati svojega ginekologa, če pa bi se poslabšalo, bi šla na urgenco... Kakšen nasvet mogoče? 🙁


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: MARČEVKE 2020
10.8.2019 11:22:34   
Sreckanosečka
Zuzu1, zdej jih je bilo pa že kar nekaj, ki se jim je pojavila kri in je bilo potem vse ok. Pomoje ti ni treba skrbet sploh če gre za staro kri. Da boš bolj mirna greš pa lahko vseeno do urgence pokazat ravno toliko, da te pomirijo. Sigurno je vse ok, sploh če si bila v torek na pregledu in je srček lepo bil ❤️


(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: MARČEVKE 2020
10.8.2019 13:25:45   
zuzu1
Hvala za pomirjujoče besede 🙂 saj upam, da res ni nič takega, sam stisne te pa vseeno 🙁 pa domišljija dela svoje 😐


(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: MARČEVKE 2020
11.8.2019 19:34:40   
Sreckanosečka
Zizu1 se ti je stanje umirilo? Jaa verjamem, da te stisne. Js ze samo pomislim na to in me. 


(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 9:05:41   
zuzu1
Tekom vikenda se je umirilo, včeraj ni bilo skoraj nič več, danes zjutraj pa spet...sem klicala ginekologa in se grem za vsak slučaj pokazat 🙂 hvala za skrb 😉


(odgovor članu Sreckanosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 9:23:44   
Anaina
Zuzu1 držim pesti da je vse ok... 😘😘


(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 9:32:10   
Iskrica 86
Zuzu držimo 🤞🤞🤞🤞🤞 in vse bo vredu


Js komi čakam jutri 1 pregled pa da vidimo kaj bomo zvedeli imam ob 8h zjutri morem bit tesca ker grem pol še kri pa vodo oddat. Mi2 sva pri prvem na nuhalno dlaa še dvojni kromosomski test nrdit in bova zdej tud.
Utrujenost malo pojenja tudi slabosti se umirjajo tako da upajmo da gremo veselo naprej 


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 13:13:57   
zuzu1
Hvala za vse pozitivne misli in vzpodbudo, se človek takoj bolje počuti ☺️

Evo, sem s pregleda... Pikica raste, je ze 0,5cm večja, kot prejšnji teden, srček bije 💓 mi je pa napisal Dabroston, 1x/8ur 🙂 kok pogosto ste ga pa ostale jemale? 

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?