|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 13:29:22   
Anaina
Zuzu jaz sem ga od začetka jemala eno zjutraj eno popoldan in eno zvečer. Zdaj sem prešla na zjutraj in zvečer po nuhalni presaltam na eno in potem zaključim.

Sem zelo vesela samo da je vse ok.. So ti kaj rekli od kod bi bile krvavitve?

(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 13:57:10   
Lunica2
Super Zuzu, vidis, vse ok😊💕Meni so predpisali Estimo, ampak sem ga jemala slabe 3 tedne, potem mi je rekla, naj kar preneham, ker sem imela izcedek samo 2, 3 dni in je potem izginil. Sem ga jemala 3xna dan, na koncu pa dva dni 2x in 2 dni 1x na dan. Tako da sem zdaj brez ze vec kot 1 teden. In sem tudi kar malo prestrasena, da se kaj ne ponovi. Je pa menda tako, da ko posteljica prevzame nalogo, potem ni vec potreben oz smiselen, to je pa okrog 11,12 tedna.. 


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 14:11:27   
Lunica2
Zuzu a si imela zdaj prvic izcedek? Anaina kolikokrat si ga imela pa ti oz ga imas se? Pa ostale? A se vam ponavlja, ali vam je izginil s podporo progesterona? 


(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 14:17:33   
Anaina
Jaz ga v tej nosečnosti hvala bogu nisem imela.. Ga pa jemljem zaradi pomanjkanja. V prvi nosečnosti pa krvavitve do skoraj 20t.



(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 14:20:37   
Iskrica 86
Zuzu super novička 🤗👏👏👏👏 Moja svakinja je tudi imela angel sound in je malega prvič slišala v 9tednu. Js sm sicer probala prejšnji teden ampak nisem nič našla je bilo pa komaj 8. 


(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 14:25:23   
zuzu1
Ni nič kaj posebej komentiral, rekel je samo, da je maternični vrat zaprt, da otroček v redu raste 🙂 Omenil je samo, da je mogoče malo manj hormonov, zato mi je predpisal to... Odsvetoval mi je spolne odnose in športno aktivnost, v službo bom pa vseeno hodila, če ne bo nekih poslabšanj, ker izcedka k sreči ni veliko 🙂

Izcedek imam pa sedaj od petka, prej tega nisem imela, sem pa sedaj v 10. tednu.. 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 15:40:10   
Karmmen
Pozdravljene punce,

ravnokar prišla z morja, danes že delam cel dan. Nekaj malega sem spremljala pogovor z morja. Zuzu1 sem vesela za pozitivne novice!
Kar se tiče mojih slabosti je malo boljše, me pa še vedno parkrat na dan zgrabi da ne morem nič. Sem pa poskušala z Angelsoundom pa še nisem slišala ničesar, pa sem 11t in 4d. Se ne sekiram preveč, ker je mogoče še prehitro. Drugi pregled imam tako ali tako danes teden, pa bom tam slišala. :)

(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 17:50:53   
Malinca.
Zuzu vesela zate! :))

Mene pa samo nekaj zanima..kolk se vam ze kej pozna trebuh pa v katerem tednu ste?Jaz ga koomaj se skrivam..samo par majck mam da ni tako ocitno..res mi je grozno..pa sem 11. Teden..komaj cakam naslednji teden ko imam nuhalno in koncno lahko povem novico! Men se zdej res vsak teden ful pozna :/Drgac pa prsi niso vec obcutljive..samo slabost me se napada ko se vozim v avtu..in pa napadi na sladoleed in piskote 🙈 lahko da mam tut zato tak trebuh,ker prej tega nisem jedla 🤣Kako ste pa kaj ostale z znaki?

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 20:41:19   
Pikapokaaa
Hei hei... Jaz sem danes s 1. pregleda. 😃 Po ZM sem 10 tednov in 5 dni, po UZ pa ze 11 tednov. Nas pikec ze veselo maha in brca! 🥰😍😍😍 Velik pa je 41mm. 

Na nuhalno in dht se bom narocila jutri.
Slabosti se mi umirjajo, so se pa zacele bolečine v hrbtu in sploh ne spim. Ze par dni cisto neprespana. Zdaj bom en teden na bolniski, upam da kaj mine. 
Kar se trebuha tice se tudi meni precej pozna! V vseh oblacilih ze! Nwm ce sploh imam se kaj kar ga skrije. Res je pa da sem skos v oblekcah in kiklcah, kar se itak se bolj vidi. Pa ni trebuh od hrane, ker se zaradi slabosti precej manj jedla, sem bila cisto brez apetita. Tudi cukr mi ne pase vec.

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 20:50:08   
Kolikaa
Moj trebuh pa zjutri ga nc ni, prou k da nism noseča, zvecer, pa ko me lulat sm pa takaa bunka. Sicer se mi je ze to prej dogajalo sploh k sm bla popoudne na sihtu da sem bla bolj napihnjena zvecer, tko da hvala bogu se noben od sodelavcu ne obregne u njega😀. Sem pa danes lih 9 teden, drgac pa upaam da bo neopazen se en mesec ko mam nuhalno, ker se nobeden neve razen midva z mojmu🙈

Kar se a tezav tice mislim pa da me je use minlo, slabosti ni(razen mal tezav zjutri pri scetknaju zob), prsi ne bolijo vec kej dosti, ampak pa ne nucam dost da me kdo kej razpi... sem malo vecji obcutlivcek😀

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: MARČEVKE 2020
12.8.2019 22:05:52   
Iskrica 86
😂😂😂😂 Dekleta js imam srečo ker imam trebuh že od prej tako da bom lahko skrivala še kak mesec dva tri 🤣🤣🤣🤣🤪🤪🤪🤪🤪 


(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 7:22:04   
zuzu1
Moje stanje glede trebuščka je zelo podobno, kot je napisala Kolikaa ☺️ zjutraj ga ni, proti večeru ali pa, ko je mehur poln, pa kar naraste 😁 vse majčke so preveč oprijete, bom morala po kakšno novo... 🙂

Glede slabosti, so še prisotne, mogoče ne tako pogosto, pa tudi apetit se pogosteje zbudi 🙂 prsi so tudi manj občutljive, končno lahko spet malo na trebuhu ležim ☺️ zdaj samo čakam, da se izcedek umiri, pa bom srečna 😁

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 8:39:30   
Pikapokaaa
Punce, tiste ki ste sle v ZC Dravlje, pri kom ste delale NS? 

Jaz razmišljam med Pušenjakom in Tul Mandičevo. Kakšen nasvet?

(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 8:41:44   
Tiggy91


IZVIRNO SPOROČILO: Pikapokaaa

Punce, tiste ki ste sle v ZC Dravlje, pri kom ste delale NS? 

Jaz razmišljam med Pušenjakom in Tul Mandičevo. Kakšen nasvet?



Jaz sem naročena pri Tul Mandic, samo zato ker sem imela dobro izkušnjo z njo na potrditvenem UZ :) 

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 8:42:22   
Lunica2
Hej. Jst sem v 11t in imam cist isto, zjutraj ni tako napet, kot je potem ko kaj pojem😊 zvecer pa ne morem skrit. Trenutno menjavam 4 ohlapne stvari, ker oprijetih boljs da ne dam gor😂 pri meni vejo starsi in sestra od zacetka, pa se ena kolegica, ostalo povem cez 2 tedna po nuhalni, upam da se do takrat ne razsirim prevec😂 mi je pa ful cudno da mi v sluzbi se noben ni nic komentiral, ker so precej glasni vedno😂 



(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 8:43:53   
cimicangi
Živjo punce! Tudi jaz sem se včeraj vrnila z dopusta in že bila v službi. Jaz imam še kar (oz. spet?) težave s slabim počutjem dopoldne. Zjutraj ne morem nič pojest, komaj se spravim do pisarne. Na morju sem bila dopoldne čist fertik.

Jaz sem se na NS in DHT naročila takoj po potrditvenem UZ in imam oba pregleda 11.9. zvečer. Kri za DHT bom dala isti dan, tako, da bom dokončne rezultate dobila po mailu 2-3 dni kasneje.

Trebuščka pa še ni. :)

(odgovor članu zuzu1)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 9:10:24   
Anonimen
Mene danes čaka pregled. Prvi je bil pred dvemi tedni (samoplačniški). Videla se je samo GV in rumenjakov mehurček. Upam, da se danes vidi kaj več (danes dopolnjen 8 teden glede na ZM oz. 7w2d glede na meritev GV zadnjič).


Me kar malo dajejo živčki, če bo vse ok.. Oz. Če se bo kaj videlo.
Slabosti čez cel dan, najbol hudo je zvečer in ponoči... Ne pomaga nič, bruhat pa tudi ne morem. Trebušček je napihnjen, glede na to, da mam pa že sedaj nekaj kg preveč, upam, da bom lahko skrivala do nuhalne. 

(odgovor članu cimicangi)
  Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 10:28:41   
Iskrica 86
Evo mene iz prvega pregleda. Noseča sem 8t2d 🤗🤗🤗 srček veselo razbija. Naročila sem se že na nuhalno ki jo imam 9.9 naslednji pregled pri G pa 10.9 tako da sedaj pa veselo naprej.

Je pa res nekako lažje zadihaš ko veš in vidiš da je vse vredu 8n da se je strah malo polegel. 
Anonimna držim pesti. Niso pa edina ki čaka na nuhalno in da pove in nisi edina ki ima srečno da imam malo trebuščka da lahko skrivamo nosečnost😂😂😂😂 pa ne da nočem povedat komaj še zdržim samo hoceva da še na nuhalno povejo da je vse ok glede na mojo bolezen 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 13:40:07   
Karmmen
Iskrica 86 čestitke za super novice!
Jaz sem zdaj ugotovila, da mi zelo pomaga, ko mi je slabo, da vzamem žvečilko. Pomaga mi v 2 minutah, ker želodec misli, da nekaj melje. :)

(odgovor članu Iskrica 86)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 14:01:40   
Malinca.
Jaz grem na nuhalno k pusenjaku danes teden..koomaj cakam!! A drugace je katera ze bila na nuhalni? 🤔 kdaj imate kej datume? Kako pa je s fb skupinco..ate ze vclanjene al cakate ns? ;) jaz pocakam se eb teden.. :)


(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 14:14:54   
Pikapokaaa
Jaz sem se danes narocila na nuhalno... Zdaj kar pri eni v ZC Dravlje. Ne pusenjak ne tul mandiceva. Glede na to da je plod ze tok velik moram ze ta petek priti. Ce hlbi klicala, ko sem bila v Lj bi me na dht ze kar nujno danes poslali, ampak bom pac oboje sedaj v petek. Tako da nisem nic zbirala ginekologov ampak prvi prosti termin.  Po UZ je vecji kot pricakovano. 

Na fb se pa pomoje tudi po tem prikljucim.

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 14:25:06   
Tiggy91
Pridno rastejo naši bebiji! Jaz sem kar nervozna ker imam prvi pregled pri svoji danes teden, nuhalna pa potem 4.9. Ko bom 12t in 4 dni, kri za DH pa grem dat danes teden :) Po potrditvenem UZ naj bi bil PDP 14.3. - mi kar hitro leti oz. Zdaj ko nimam slabosti ko jem normalno, ko me prsi ne bolijo več sem bla panična, da sem včeraj se en test naredila če je še vse ok :) 


(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 14:25:28   
Malinca.
Pikapoka kolikonpa si po zm? In koliko si ze rekla da je bil velik plod? Si 12 tednov ze ane? :) super..kmalu bos ze zvedla da je vsee ok..jee 🤗


(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 14:30:26   
Anaina
Jaz sem v 12t. Mam pa NS v soboto 24.8. Pregled pri moji G pa 21.8. Drugače se pa počutim ok. Trebuh pa mam že od prej🙈 


 

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: MARČEVKE 2020
13.8.2019 14:39:08   
Karmmen
Jaz imam drugi pregled 19.8., NS pa 26.8.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?